Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
141
Favori
1.123.577
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klavye tekrar indirime ne zaman girer ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarık06

Klavye tekrar indirime ne zaman girer ?
    Merhaba, kampanyalarımız anlık olarak belirlenmektedir ancak Kasım sonu bir şeyler olabilir... 🔜
  • Çok kırgındım sizlere indirim ile telafi ettiniz sağolun :) indirim yapan diğer şirketlerin içinden geçtiniz resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk / 133 TL / Satın Almak İçin Tıklayınız"

hdd fiyatı 199 hocam

• 11.11 indirimlerinde güzel bir şeyler yaparsanız bu ürünleri alacağım direk..

Daha önce monitör almıştım gayet memnun kaldım
  • MErhaba, bu monitörde ilerleyen zamanlarda indirim olur mu ?

ASUS TUF Gaming VG27AQ 27" 165HZ 1MS 2xHDMI DP G-Sync Uyumlu 2K WQHD Gaming Monitör

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-vg27aq-27-165hz-1ms-2xhdmi-dp-g-sync-2k-wqhd-gaming-monitor/
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

"SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk / 133 TL / Satın Almak İçin Tıklayınız"

hdd fiyatı 199 hocam
    Merhaba, ürünler stoklarla sınırlı olduğu için eğer stoğu bittiyse fiyatı güncellenmiştir.
  • BEYLER 23 KASIM EFSANE CUMA GÜNÜ O GÜN PATLAR PİYASA HERKES ALACAĞI ÜRÜNÜNÜ KISKACA ALSIN Bİ FİYAT BELİRLEYİN VE 22 KASIM GECE 12 DEN SONRA BAKIN VE YAPIŞTIRIN DER GEÇERİM...
  • Yaklaşık 3 hafta önce sitenizden toplama bilgisayar aldım ve hatırı sayılır para ödedim. O sıralarda call of duty kampanyası vardı. Ancak müşteri hizmetlerine mail atmama ve aramama rağmen kampanya kapsamındaki oyun hediye edilmedi. Umarım buradaki arkadaş yardımcı olur.
    Sipariş numaram : 2019100206235143

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7YILMAZ7 -- 29 Ekim 2019; 10:37:17 >
  • WILDCATS-CHARTREUX ürünü için r5 2600 işlemci seçemiyorum ama genel olarak almak isteediğimde alabiliyorum bunun nedeni nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msavaşusa

BEYLER 23 KASIM EFSANE CUMA GÜNÜ O GÜN PATLAR PİYASA HERKES ALACAĞI ÜRÜNÜNÜ KISKACA ALSIN Bİ FİYAT BELİRLEYİN VE 22 KASIM GECE 12 DEN SONRA BAKIN VE YAPIŞTIRIN DER GEÇERİM...
    Dolar sabit kalırsa tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: 7YILMAZ7

Yaklaşık 3 hafta önce sitenizden toplama bilgisayar aldım ve hatırı sayılır para ödedim. O sıralarda call of duty kampanyası vardı. Ancak müşteri hizmetlerine mail atmama ve aramama rağmen kampanya kapsamındaki oyun hediye edilmedi. Umarım buradaki arkadaş yardımcı olur.
    Sipariş numaram : 2019100206235143
    Merhaba, spam/gereksiz kutunuzu kontrol ettiniz mi? Eğer orada da yoksa rica etsem kontrol edebilmem adına mesaj üzerinden mail adresinizi iletebilir misiniz?
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    Spam klasöründe de mail yok. Sipariş yaptığım e mail adresimi özel mesaj olarak attım hocam. Kontrol edersiniz.

Siparişimin ekran görüntüsünü de atıyorum buradan. Umarım sorun çözülür. Sonucu buradan paylaşırım. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7YILMAZ7 -- 31 Ekim 2019; 10:36:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7YILMAZ7

Spam klasöründe de mail yok. Sipariş yaptığım e mail adresimi özel mesaj olarak attım hocam. Kontrol edersiniz.

Siparişimin ekran görüntüsünü de atıyorum buradan. Umarım sorun çözülür. Sonucu buradan paylaşırım. Kolay gelsin.
    Özel mesajdan geri dönüş sağlandı.

• Hocam sayfanızda sıkıntı var giriş yapılmıyor
  • Aoc 24g2u bekliyoruz. Forumda sorun var yine galiba..
  • Valla ürünleri beğenmedim.

İşlemci yok
    Ekran kartı yok
    Ssd yok
    Ram yok
    ????*
  • OEM yok, işe yaramaz ürünler.
  • ''Gigabyte AORUS 27" CV27F 165Hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitör / 1.199 TL / Satın Almak İçin Tıklayınız''

Yazıyor fakat tıklayınca ekran kartı olan bir sayfaya yönlendiriyor. Ayrıca bu monitörün fiyatının satış fiyatı ile uzaktan yakından alakası yok.
  • Gigabyte AORUS 27" CV27F 165Hz 1ms
    Sitede farklı burda farklı fiyat

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.