Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende kampanya bekliyorum. Güzel bir hazır sistem kampanyası olur ise alacağım bir tane
  • güzel bir kampanya bekliyoruz
  • Merhaba daha önce sizin mesajınıza karşılık bir yanıt verip bir iki soru sormuştum ama gözden kaçırdınız sanırım, yanıtlarsanız sevinirim. ( bundan 6 mesaj önce)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasanın içine fan koymuyorlar bilginiz olsun. Çakal bir firma. Kargolamadan önce sormuyorlarda fan ister misiniz diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

Videoyu izledim açıklayıcı yanları olduğunu söylemek mümkün, bununla beraber sorduğum sorulardan birisi anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi ups'den ürünü teslim aldığım sırada, imza atmadan ürünlerde fiziksel bir sorun var mı bunu görme şansım var mı ?
    Eğer imzalayıp daha sonradan fiziksel yada yazılımsal bir sorun ile karşılaştığımda itopya müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda, "kullanıcı hatası" yada kargo geldiğinde kontrol etmeliydiniz, tutanak tutmalıydınız gibi müşteriyi suçlu bulma tarzında bir anlayış ile karşı karşıya kalmak istemiyorum. Bunun cevabını sizden net bir şekilde duymak isterim.

Diğer sorum ile alakalı sanırım demek istediğiniz, üründe ilerleyen zamanlarda sorun çıkar ve bunun ne olduğunu anlayamazsam, ürünü kasa olarak size kargolamam ve sizinde ürünü, üreticinin kendi servisine gönderip onarımın yapılması sağlayıp geri firmanıza çağırarak montaj ve testini yaparak daha sonrada müşteriye tekrar geri göndermeniz, umarım doğru anlamışımdır ?

Alıntıları Göster
    Merhaba ,

1. sorunuzun cevabı izlemiş olduğunuz videonun 3:58 dk'sında bulunmaktadır.Evet, ürünlerinizi testleri yapılmak ve yetkili servisine gönderilmek üzere bize gönderebilirsiniz. 444 00 33 numaralı

telefondan veya UPS web sitesindeki Kurye İsteyin sayfasından adresinize kurye çağırarak 4A72Y0 referans numarası ile ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Ürün gönderimlerinizde faturanızın

fotokopisiyle birlikte yaşadığınız soruna dair detaylı bir açıklama metnini de tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Dilerseniz ürünlerinizi yetkili servisine doğrudan siz de

gönderebilirsiniz.Göndermiş olduğunuz ürün komple sistem ise tarafınıza tekrar ücretsiz şekilde montajı yapılarak gönderilmektedir.
  • İki haftadır baktığım sistem, dolar kurunda biraz daha gerileme olmasına rağmen fiyatı en yüksek seviyeye çıkmış. Bu nasıl iştir anlamak mümkün değil.
  • Evet dolar az da olsa düşse bile fiyatlar sürekli artıyor

• Internetten satislarinzda kutusu acilmis ama kullanilmamis ( kullanilmis olmasi da farketmemeli ya neyse) islemcileri neden iade almadiginizi aciklayabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

hocam soksanıza 8.nesil orta segment üst segment işlemcileri falan tek indirime?

bakın vatan yaptı 1500e verdi 1060 sizde o tarz bir şey yapsanıza ? piyasa kötü ve çoğu kişi toplanmış kasa almıyor.

bırakın insanlar toplasınlar inanın sürümden daha çok kazanırsınız.
    Nerede 1060 6gb 1500 tl alayım

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Ohoo kalır mı sizce ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

Internetten satislarinzda kutusu acilmis ama kullanilmamis ( kullanilmis olmasi da farketmemeli ya neyse) islemcileri neden iade almadiginizi aciklayabilir misiniz?
    Hocam açık kutu işlemciyi size yollasalar ne hissedersiniz?

• quote:

Ohoo kalır mı sizce ?
    Hocam imkansız o fiyata anca aero tek fanlı modeldir. Vatan da MSI indirimlri oluyormuş ama ne zaman bilmiyorum onlar mıydı yoksa?

Evet tek fanlı model. Tek fanlıların 2-3 fanlılardan temelde bir farkı yok. Kasanızın soğutma gücüne bağlı olarak.

Zotac aldım 1500 TL’ye vatandan. 5 sene garantili.

Mesafeli satis sozlesmesi maddelerini biliyor musunuz? Bence hayir, bilgi edinmenizi tavsiye ederim.
    Ayrıca firmaya sormustum. Size degil. Onlar biliyordur belki bahsettigim maddeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasm -- 3 Temmuz 2018; 10:49:1 >
  • quote:

Evet tek fanlı model. Tek fanlıların 2-3 fanlılardan temelde bir farkı yok. Kasanızın soğutma gücüne bağlı olarak.

Zotac aldım 1500 TL’ye vatandan. 5 sene garantili.
    Hocam yaz sıcağında fark eder. Mesela forumda konu var adam 1080 Tİ'ım ısınıyor kapanıyor diyor. 80 derede görüyormuş. Gerçi 1060 o kadar ısınmaz ama cidden evinizde klima vs yoksa tek fanlı 80 olacaktır, kasanızda da güzel bir soğutma yoksa

Eğer uzun olan ekran kartlarının tek fanlı giriş modelleri olsa evet ama sizin mantığınıza göre fanın üstündeki plaka da daha küçük internetten incelemelerni izleyenilirsiniz. Zaten 70 dereceler normal ısılardır

• quote:

Eğer uzun olan ekran kartlarının tek fanlı giriş modelleri olsa evet ama sizin mantığınıza göre fanın üstündeki plaka da daha küçük internetten incelemelerni izleyenilirsiniz. Zaten 70 dereceler normal ısılardır
    Biliyorum hocam mesela gtx 1050 ti la 1080 ti uzunluğu farklı. Zaten 1080 ti larda 3 fan oluyor. 70 derece normal de 80 derece biraz fazla, kartın ömrü azalır. Oc yapamazsınız diyeceğim yapmak isteseniz zaten gaming x alırdınız

• Arkadaşlar şu model hakkında ne düşünüyorsunuz? Kullanmış olan var mı? 7000 TL fiyat bu model için sizce nasıl?

https://www.itopya.com/msi-gl73-8rd-225xtr-i7-8750h-islemci-16gb-ddr4-ram-gtx1050ti-gddr5-4gb-ekran-karti-128gb-ssd-1tb-disk-173-fhd-dos-/
  • ermancati kullanıcısına yanıt
    7000 e manyak kasa toplanır

• Farkındayım hocam da, benim kasa ve monitör koyacak müsait yerim yok evim küçük. Ayrıca kullanma amacıma göre bazen yanımda götürmem gerekiyor o yüzden dizüstü lazım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.