Şimdi Ara

Gaming Mouse ve Mouse Pad Tavsiye? [Bütçe İkisi İçin Toplam : 100 TL.] Açıklama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bütçem toplam ikisi için 100 TL. Şuan da normal bir 25 TL.lik hala aktif satışı olan bir mosue kullanıyorum. Bildiğiniz normal kablolu mouse dpi ve ileri geri tşlarını da sayar isek üzerinde 5 adet tuş olan bir mouse. Everest mouse. üzerinde dpi tuşu dışıdna ileri-geri tuşlarını kullanmadım desem yeridir. Yani öyle macrosumuş şusumuş vs çok önemli değil benim için. Am güzel bir mouse tavsiye istiyorum, optik okuyucusu yeni stil okuyuculardan olursa sevinirm. Teknolojik olarak. Mouse pad ise masa üzerinde mouse 'u hareket ettirir iken hiç kaymayacak masaya sabit bir mosuepad önerisi istiyorum. Ellerim çok büyük olamsa da orta-büyük düzeyde bir ele sahibim. Orta boyutlarda küçük olmayan bir mosue olursa fena olmaz.

Oyun için sens ayarlarım şu şekilde; İn-Game Sens.: 2.8, Windows Sens.: 6/11, Dpi: 400 Raw_input: 1

Belirttiğim gibi bütçem ikisi içinde toplam 100 TL.dir. Tavsiyeler ve yporumlar için şimdiden teşekkürler. Ve şunu da belirtmek istiyorum genelde bilekten oynuyorum. Palm grip şekli bana göre yani. Bu arada bilgisayar masam da biraz değişik. Mouse ve kalvye için ayrı bölmeleri mevcut. Ve şuan mousepad olmadan kullanıyorum. Ama mouse pad gerekiyor tabi ki ve kullandığım mouse biraz eskidi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 22 Temmuz 2015; 17:41:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bloody A9 + Steelseries qck mini veya yone bloody mouepad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensei Splinter kullanıcısına yanıt
    Hocam öneri için teşekkür ederim. Bloody A9 baktım biraz karışık bir mosue gibi gözüküyor. Sırf macroalrı için o fiyat bence. Zaten macrolarını ayriyetten satıldıkları yazıyor heryerde, keza benim için macro falan önemli değil ve sırf 4000cpi için o parayı hakeder mi bilemedim. Ha bir de optik okuyucusu yeni sistem o iyi. Başka bir farklılığını göremediysem affola. Mosue pad olarak palm grip için medium boy yeterli mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Hocam öneri için teşekkür ederim. Bloody A9 baktım biraz karışık bir mosue gibi gözüküyor. Sırf macroalrı için o fiyat bence. Zaten macrolarını ayriyetten satıldıkları yazıyor heryerde, keza benim için macro falan önemli değil ve sırf 4000cpi için o parayı hakeder mi bilemedim. Ha bir de optik okuyucusu yeni sistem o iyi. Başka bir farklılığını göremediysem affola. Mosue pad olarak palm grip için medium boy yeterli mi acaba

Hocam ben de aynı fiyat aralığında araştırıyorum.Moba oyuncusuyum,LoL,smite tarzı oyunlar için bunları pek önermiyorlar.Bana kalırsa eğer çok bir beklentiniz ya da oyunda profesyonel değilseniz frisbynin 50 tlye mouse ve pad setini alabilirsiniz hem de paranız cebinizde kalır.

Not:Frisby nedir diyen arkadaşlar olacaktır ama everestin 40 tllik mice ını bir senedir kullanıyorum daha tık demedi.Şans işi birazda

• Frisby'nin G3265k idi adı sanırım Ben onu kullanıyorum gayet rahat hoşuma gidiyor içinde sana mouse pad de veriyor mouse pad fazla büyük değil ama kayma olmuyor eğer hoşuna gitmezse steelseries yada logitechin gaming mouse padlerinden alabilirsin güzel giderler ikiside
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dynamid

Frisby'nin G3265k idi adı sanırım Ben onu kullanıyorum gayet rahat hoşuma gidiyor içinde sana mouse pad de veriyor mouse pad fazla büyük değil ama kayma olmuyor eğer hoşuna gitmezse steelseries yada logitechin gaming mouse padlerinden alabilirsin güzel giderler ikiside

Ben de onu almayı planlıyorum hocam.Genel olarak memnun musunuz,ağırlığı nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei Splinter

quote:

Orijinalden alıntı: Dynamid

Frisby'nin G3265k idi adı sanırım Ben onu kullanıyorum gayet rahat hoşuma gidiyor içinde sana mouse pad de veriyor mouse pad fazla büyük değil ama kayma olmuyor eğer hoşuna gitmezse steelseries yada logitechin gaming mouse padlerinden alabilirsin güzel giderler ikiside

Ben de onu almayı planlıyorum hocam.Genel olarak memnun musunuz,ağırlığı nasıl

50 TLlik bir fareye göre gayet performansı iyi fakat sol baş parmağın olduğu yere sürekli kir birikiyor onu iğne vb. şeyle temizlemek gerekiyor elide de biraz terletiyor normalde elim çabuk terlemez, ağırlığı fena değil normal derecede ama daha önce başka bir fare kullanmadığım için diğerlerine göre ağırlığı nasıl söylemiyorum
  • @Sensei Splinter
    Hocam şuan zaten Everestin ortalama 25 tl fiyatlı olan mouse unu kullanıyorum. Frisby i bilirim hocam ya bilmem kaç yıl önce hatırlamıyorum bir hoparlörünü almıştım laptop için. :)

@Dynamid
    Hocam dediğiniz modele vatandan baktım 51 küsur Tl. mi neydi. Mousepad dahil, küçük boyutlu yalnız belii ki. Ama yapılam 50 küsur yorumdan neredeyse hepsi olumlu düzeyde. Ama bana almışken biraz daha adam akıllısı lazım :)

• quote:

@Sensei Splinter
    Hocam şuan zaten Everestin ortalama 25 tl fiyatlı olan mouse unu kullanıyorum. Frisby i bilirim hocam ya bilmem kaç yıl önce hatırlamıyorum bir hoparlörünü almıştım laptop için. :)

@Dynamid
    Hocam dediğiniz modele vatandan baktım 51 küsur Tl. mi neydi. Mousepad dahil, küçük boyutlu yalnız belii ki. Ama yapılam 50 küsur yorumdan neredeyse hepsi olumlu düzeyde. Ama bana almışken biraz daha adam akıllısı lazım :)

Hocam daha akıllısı lazım ise o zaman fiyatı biraz daha arttırman gerek olabilir
  • Dynamid D kullanıcısına yanıt
    Hocam var aslında 70-80 tl iyi mouse'lar var gibi. 30-40 Tl. de bir mousepad alrız sanırım.

• quote:

Hocam var aslında 70-80 tl iyi mouse'lar var gibi. 30-40 Tl. de bir mousepad alrız sanırım.

Ama alıcaksan içine siniyosa al yani alıp da beğenmemek var paranın boşa gitmesi var iyice araştır öyle al hocam kolay gelsin
  • Dynamid D kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. O yüzden iyice bakıyorum, konu da açtım. Değrlendirmeleri yapacağım.

http://www.sanalmarketim.com/trust-18249-gxt34-laser-gaming--mouse/p_46540/

Şu mouse hakkında bilginiz var mı hocam?

• Maalesef..
  • Logitech g100+qck mass

Fps icin cok guzel bi ikili.Mouse boyut olarak normal kucuk el buyuk el sikinti yasamazsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei Splinter

quote:

Hocam ben de aynı fiyat aralığında araştırıyorum.Moba oyuncusuyum,LoL,smite tarzı oyunlar için bunları pek önermiyorlar.Bana kalırsa eğer çok bir beklentiniz ya da oyunda profesyonel değilseniz frisbynin 50 tlye mouse ve pad setini alabilirsiniz hem de paranız cebinizde kalır.

Not:Frisby nedir diyen arkadaşlar olacaktır ama everestin 40 tllik mice ını bir senedir kullanıyorum daha tık demedi.Şans işi birazda

Frisby çöptur

• Frisby everest bunlardan uzak dur.Bosa paran gider.Makro kullanmiyorsun madem G100+ss qck mass pad.qck mass kullaniyorum cok memnunum guzel kayiyor ve masaya deniz anasi gibi yapisiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.