Şimdi Ara

Gaming Mouse Tavsiye Acilll !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Prometheus # (10 mesaj) kopkop123 (6 mesaj) Sâwyer (2 mesaj) MühendisMurat (2 mesaj) kelleco (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Öncelikle merhaba ,

Razer chroma rezaletinden sonra ss rival aldım güzel mouse razer a göre ama elime büyük geliyor ne yazıkki.Şimdi Amazon dan roccat markasını denemek istiyorum.Roccat Tyon veya Kone Pure Military edition modellerini ama Türkiye ye yollayan yer bulamadım veya ben beceremedim.Nereden alabilirim alan veya bilen arkadaşlar yönlendirebilirse çok sevinirim.

Şimdiden cvp yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

|
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Razer chromanın ne gibi sıkıntıları çıktı acaba ? Ben ss rival , chroma ve naga 2014 arasında kaldımda
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

1 ay dolmadan sol click çatlatı sonra giidip rival aldım , rivalin malzeme kalitesi tepkileri bana göre daha iyi
    |
    |
    kopkop123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Hmm , önceden Razer naga kullandım malzeme gayet kaliteli gelmişti ama bu çatlama olayı sıkıntılı bir durummuş . SS rivalında yanları soyulma olayı fln var diyorlar ama
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Valla hocam ben şahsen teknik servis olayınıda beğenmedim aral game bu işi yapamıyor 1 ay oldu nebir bilgi nede ulaşabiliyorum.Yaklaşık olarak 1 aydır rival kullanıyorum herhangi bir deforme olmadı yanlarda.Daha önce g500 kullanıyordum o yüzden rivali satıp roccat alıcam alabilirsem tabi
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Teknik servisi biraz rahatsız etmek lazım öyle durumlarda . Ben teknik servis konusunda memnun kaldım yani o konuda birşey diyemem . Genelde mouselarla uğraşmıyorlar ya değişim yada iade yapıyorlar . Roccat nasıl bir ürün ki
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Bu ürünü seçmek isteme nedenin nedir acaba ? SS Rival ile aynı sensöre sahip sanırım
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sensör konusunda sıkıntım yok zaten ama ergonomi için bu modelleri arıyorum.
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Hmm ürüne baktım aslında gerçektende hoş bir ürün ama trde hiç biryerde yok sanırım
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    açıkcası benim içinde dpi fln çok önemli değil yani tasarım ergonomi olsun yeter ama her ürünün çok büyük sıkıntılarını duydum o yüzden çok karısıyor kafam
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

valla benimde kafam çok karıştı , en sonun da roccata karar kıldım amazondan alıcam ama istediğim modelleri Türkiyeye gönderen yok.
    |
    |
  • Binbaşı
    1251 Mesaj
    Amazon Almanya üzerinden bakın roccat ürünleri öyle daha fazla çıkabilir kargo açısından en azından.i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    Bende bir öneride bulunmak istiyorum. 1 sene boyunca türkiyede bulamadığım ve sonunda bulup 7 aydır hiç bir sıkıntı çekmediğim bir mouseyi önermek isterim. markayı bilen az fakat bence kaliteli. 7 aydır üzerinde çizik bile olmadı. mouse genius gila. zaten görünce kendine hayran bırakan bir tasarıma sahip ergonomik olarakta hiç bir sıkıntı çekmeden rahat bir kullanım şansı veriyor. başta elime biraz büyük gibi geldi ama alışıyor insan bir süre sonra. detaylara pek girmicem ama aradığın tüm özellikleri bulabilirsin.
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

g502 sensör olarak güzel bir mouse ama cs go için uygun değil o yüzden hiç düşünmedim
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

incelicem teşekkürler
    |
    |
    kelleco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj
    cs go için istiyorsan g402 al en iyi fps mouse seçildi
    |
    |
  • Yarbay
    2736 Mesaj
    G402 asla alma. Çok ağır bi mouse.
    |
    |
  • Yarbay
    72829 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus #

g502 sensör olarak güzel bir mouse ama cs go için uygun değil o yüzden hiç düşünmedim

Corsair M65 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Haziran 2015; 13:58:57 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Görüşünüze katılıyorum bir mouse pahalı diye iyi olucak anlamına gelmiyor , bende bütün arkadaşlara deneyerek almalarını söylüyorum.
    |
    |
    Sâwyer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.