Şimdi Ara

Gaming Laptopum Çok Isınıyor max 300 tl soğutucu önerisi (15 inç için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar monster tulpar 19.2 sahibiyim oyundayken özellikle işlemci 93-95 seviyede ekran kartı 75-85 seviyede oluyor . B uy üzden iyi bir soğutma almaya karar verdim 15 inç bir laptop için hangi soğutucuyu önerirsiniz ? https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v19-2//

• Undervolt araştır

• Bir haftadır linkteki ürünü kullanıyorum, memnunum. Malzeme kalitesi bakımından soğutucuların arasında en iyisi. Genel olarak tüm soğutucular benzer performans gösteriyor. Bir diğer kullanım amacım bilgisayarı yükseltmek tabi.

https://www.hepsiburada.com/zalman-zm-ns2000-17-200mm-fanli-yukseklik-ayarli-notebook-sogutucu-stand-p-BS50163?magaza=Vizyon%20Bilgisayar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- Termal pasta değişimi, hem gpu hem cpu için - Thermal Grizzly Kryonaut

2- Cpu ve Gpu için undervolt (cpu için ThrottleStop, Gpu için Afterburner Curve)

3- Bulabiliyorsan adam gibi 20cm fanlı mesh laptop soğutucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Testament06 -- 24 Ocak 2021; 13:43:40 >
  • RedMotion R kullanıcısına yanıt

merhabalar, çok ses yapıyor mu acaba? rahatsız edici seviyede bir fan sesi var mı? çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: jayistic

merhabalar, çok ses yapıyor mu acaba? rahatsız edici seviyede bir fan sesi var mı? çok teşekkürler

Hiçbir şekilde ses yok hocam, rahatlıkla alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedMotion R kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam yönlendirme için..

• quote:

Orijinalden alıntı: Testament06

1- Termal pasta değişimi, hem gpu hem cpu için - Thermal Grizzly Kryonaut

2- Cpu ve Gpu için undervolt (cpu için ThrottleStop, Gpu için Afterburner Curve)

3- Bulabiliyorsan adam gibi 20cm fanlı mesh laptop soğutucu

Merhaba

Burada 2. maddede ne yazdınız anlayamadım biraz daha detaylı açıklar mısınız?

• Herkese merhaba bende soğutucu araştırıyorum. Tavsiye edeceğiniz model var mı.
    Oyunlarda çok ısınıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.