Şimdi Ara

GAMİNG LAPTOP TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinize selamlar arkadaşlar, üniversite tercih sonuçlarının açıklanması ile birlikte hem oyun hem okul için bir gaming laptop almaya karar verdim. Fakat 3 marka ve 3 modeli arasında çok gidip geliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1. ve en üzerinde durduğum laptop
    MSI GL62M herşeyiyle fazla tatmin edici fakat SSD olmaması beni korkutuyor ve daha sonradan alıp takma ile uğraşmak istemiyorum.

2. ise Monster serisi
    MONSTER ABRA A5 V12.1 Monster hakkında çok olumsuz yorumlar okudum ve HDD fiyata dahil değil, HDD ekleyince MSI fiyatına geliyor ve açıkcası MSI daha mantıklı geliyor bana.

3. ise Dell
    DELL 7577 yukarıdaki 2 bilgisayardan da teknik özellikleri daha iyi. Hem HDD hem SSD bulunmakta. Fakat bütçemi biraz aşıyor doların düşmesini de bekleyebilirim.

Sizce hangisini tercih etmeyelim ve bunları alma başka al derseniz hangi gaming laptop önerirsiniz? Bütçem MAX 5,500 TL. Teşekkürler...

• Üç model arasında en mantılı seçim GL62M olur. Dell'de kronik sıcaklık sorunları var, Monster zaten başlı başına sıkıntı. SSD için çok fazla düşünme, alt kapağı çıkartıp takıyorsun, o kadar basit. İlave olarak Msi soğutma konusunda çok iyidir.
  • Hocam hafta sonları MSI laptoplarda Hepsiburada %25 indirim oluyor. Bu indirimi takip edersen aşağıdaki modeli 5500-5600 lira civarına yakalayabilirsin. İşlemciyi kesinlikle 8. nesil al derim.

https://www.hepsiburada.com/msi-gf63-8rc-208xtr-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000DFSEL?magaza=Hepsiburada
  • Burakcnl kullanıcısına yanıt
    Bu model tek fanlı haberiniz olsun
  • Giriş seviyesindeki GL ve GF serisinde ağrılık 2.4 kg. GF63 8RC tek fanlı ama ağırlığı sadece 1.86 kg ve 21 mm kalınlığı var. Adamlar taşınabilirliği üst seviyede bir cihaz yapmışlar.
  • 1050 ile 1050ti araai teoride sadece ti yazisi gibi aklınıza gelmesin .

1050 100 km hiza ulaşiyorsa 2 gb ram le.

1050ti 180 ile gidiyor 4 gb ram la.

Üsteki 2 model ile 1050ti ile kıyasladiğinizda.

Dell in düz 1050 leri var cok makul fiyayla kacınılmaz oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • craptastic kullanıcısına yanıt
    8100 TL ama.

• acı yoksa zevkte yok gibi bir durum oldu dimi
  • Msi fanboylari konuyu basmış.

Kim diyor dell kronik ısınma sorunu var diye? 8 aylik cihazimda niye yok?

1050 ile 1050ti farki ciddi derece ortadayken, ssdsiz 1050li i5li msi almak sadece bir msi fanboyunun yapacağı iştir.

Şubattan beri dell 7577 kullanıyorum. Bir kez bile keşke dell almasaydim demedim.

Ama "msi ya bu" diyorsaniz buyrun kaziklanin.

Amazon.com.tr de bir ara dell 7577 5500-5600e satıldı. Takip etmenizi öneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.