Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus da bir yil uluslarasi garanti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcnern -- 5 Haziran 2020; 0:16:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Norge23 N kullanıcısına yanıt
    1 haftadır da ben kullanıyorum. İmzamı atarım. Oyun delisi değilseniz ve laptop istiyorsanız herşeyiyle karşılıyor. Oyun delisi iseniz, masaüstü toplayın bencr, bu paralara deli sistemler kurulur. Ama gezgşn bir yapınız varsa iş olsun, tatil olsun ve yanımda olsun diyorsanız fiyatlar böyleyken kaçırmayınız. Isınmadan bahsedenler sıkıyorlar.

• jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Oyun oynatmıyor anlaşılmasın sadece ekrana 120 hz değil diye kötü diyenler için söylüyoruz bunu bu paraya gtx 1660ti takılı olan en iyi pc net hocamın dediği gibi taşıma derdiniz yoksa laptoptan vazgeçin verdiğimiz paralara taş gibi masaüstü normal şartlarda, daha yeni bıraktım yaklaşık 4 saattir aralıksız 3ds max açıktı ve bu süre zarfında full dizimdeydi gerisini siz düşünün..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Asus marka 1 sene yurtiçi 2 sene yurtdışı Amazon global garantili ürün alınırmı ?

• sense21 S kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • J.sins kullanıcısına yanıt
    amazon müşteri destek olarak iyi bir firma, yani bi sorun cıktığı zaman anında iade vs yapıyolar açıkcası ben bıle amazon dan bulabilirsem alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sense21

Birçok marka ülkemiz için uluslararası garanti vermiyor ne yazık ki. Garanti konusunda çok bir şey beklememek gerekli. Diğer taraftan ülkemizdeki
    garanti süreçleri düşünüldüğünde olumsuz bir tablo var. Burada kararı bizler vereceğiz. İlla ki garanti olsun diyorsak ülkemizden alacağız.
    Bu durumda birçok özelliği çok kötü bilgisayarlar alacağız. 60 Hz, 8 GB Ram gibi. Ram alır takarım diyebilirsiniz ancak aldığınız Ram uyumlu olmayabilir gibi.
    Yurt dışı alışveriş risktir. Ben belli durumlarda bu riski alırım.Fiyat avantajı, ülkemize gelmeyen kaliteli ürünler gibi...
    anladım hocam,teşekkür ederim.
  • J.sins kullanıcısına yanıt
    Ben aldım bekliyorum süreci açıklarım gelince
  • justoyotaa kullanıcısına yanıt
    Amazon.es yazıyor faturada.

• Uzun süre baktım f/p olarak monster tulpar t7 v20.2 de karar kıldım. Stokta yoktu aradım 2 de girecek dediler 2 de girdi.

Gg de world kampanyası 100 lira avantajix 100 lira isteyen kazanlar kulübü ile 50 ile 10299 yerine 10049 liraya gelir.

İ10, rtx2060 2020, 144hz ekran, 17,3 inç, gördüğüm kadarıyla epey iyi müşteri hizmetleri derken tav oldum valla :)

• RedGhost kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun bende cok gidip gelmistim gelince paylasim yaparsiniz artik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alcnern

Hayirlisi olsun bende cok gidip gelmistim gelince paylasim yaparsiniz artik :)
    teşekkürler :)

siz ne yaptınız sonra o kısmı anlamadım ama aldınız mı almadınız mı :))
    Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın, bu cihazın klavye rgb mi acaba

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    yok hocam rgb değil :)
  • https://www.amazon.com/Zephyrus-Gaming-GeForce-Windows-GA502IU-ES76/dp/B0863S8HJ3/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=ryzen+7+4800h&qid=1591371400&s=electronics&sr=1-3

Almayı düşünenler için ülkemize Amazon tarafından gönderiliyor. 12.800 TL tutarında. Asus ROG Zephyrus G15
    15.6", 16 GB Ram, 144Hz FHD, 1 TB NVME SSD, 1660 ti...
  • sense21 S kullanıcısına yanıt
    Çok güzel de. Keşke şuna numb pad koysalarmis. Ayar oluyorum numb pad olmayan klavyeye

Amazondan tuf a17 aldim iptal edip monster alcaktim fakat yola cikmis artik bekliyorum.https://www.amazon.com/dp/B0863DFMV7/ref=cm_sw_r_wa_api_i_KZl2EbZ9SGQSV

• alcnern kullanıcısına yanıt
    Bence aldığınız makine daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcnern

Amazondan tuf a17 aldim iptal edip monster alcaktim fakat yola cikmis artik bekliyorum.https://www.amazon.com/dp/B0863DFMV7/ref=cm_sw_r_wa_api_i_KZl2EbZ9SGQSV
    vergisi cartı curtu toplam ne kadar tuttu
  • Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    1100 arti vergiler kargo derken 1487 dolar. Verginin bir kismi iade olur diye bekliyorum bakalim depozito olarak cekiyor cunku ortalama

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.