Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslinda g750 kotu degil ama illa ki isinacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bahsettiğiniz cihazda çok iyi ama iyi indirim almış olmasına rağmen 10 milyarın üzerinde. Sanırım piyasalar durulana kadar gaming laptop almak fazla lüks oldu. Bir de G750'de 1070 ve 4K ekran olması cezbetmişti açıkçası. Casper'la ilgili yorumlar çok olumlu olmasada şans vermek istedim.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Verilirdi de . Sonucta xotic pc .

• 5bin tl tulpar t5 v4.yaklaşık 1 yılık,orj Windows 10 ve 1tb hdd var. Ne diyorsunuz, doları bekleyip sıfır mi alayım?

bir de 3500e abra a7 v7.3 buldum. Adam paraya sıkıştım diyor. güvenemedim. Piyasadan da anlamıyorum,yani bu da 6 aylık büyük ihtimalle ucuza aldı şimdi satıyor ama yine de iyi gözüktü. 250gb ssd ve 2 ekran kartlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Aslinda g750 kotu degil ama illa ki isinacak.
    Msi

GL73 - GP73 ve GE73

Hepsini ekran karti 1050ti ve diger özelikleri ayni.

Sadece Ge73 islemcisi 7.nesil otekiler 8.nesil fakat ge73 neden daha pahali bilginiz varmı.

Tsk

• Up

• up
  • Up

• Down

• AMD A12 9720p işlemcili laptop alınır mı? 9730 da varmis Tr de hiç görmedim.

• Kean37 K kullanıcısına yanıt
    Kasasan dolayi. Belki bir kac fark daha olabilir ama asla gözumde degecek farka sahip olmadı.

• Ebrardan alışveriş yapan oldumu hiç memnun mu ?
  • https://forum.donanimhaber.com/hp-15-bc019nt-i5-6300hq-12gb-ram-gtx960m-ddr5-4gb-ana-konu-kullanicilar-kulubu--124270059-27

Linkteki urunu satiyorum bilgisayarim 1 kere garantiye yollayip macunu degistirttim 6 ay garantisi kaldi istanbul-yalova ici elden satabilirim.

Asus fx503 tüm modellerinde ısı değerleri iyi mi 1060 6gb olanı almayı düşünüyorum ama hiçbir yerde incelemesini değerlerini bulamadım sanki bizim ülkeye özel laptop olarak gelmiş gibi benim almak istediğim modeli.
  • Tulpar T5 V17.1 nasıldır yorum lütfen

Mimarlık bölümü programları ve oyun için almayı planlıyorum bayram indirimiyle 8.299,00'dan 6.799,00 TL'a düşmüş. Bu bilgisayar ile ilgili yorum istiyorum kullanıcılarından. Sizce bu indirim bitmeden almalı mıyım ? 6800 eder mi şuanki kuru da göz önünde bulundurursak? Alternatif bilgisayar önerilerine de açığım 6-7k arası

• ginflon kullanıcısına yanıt
    fiyata göre ekran kartı ve işlemcisi çok güzel. ram takviyesi gerekiyor 4gb ram takarsanız sizin için çok daha hızlı olur
    hdd yok bu da bir eksi 256 gb depolama alanı yeterli olmayacaktır uzun süreli kullanım için
    fiyat konusuna gelirsek biraz pahalı doğrusu o fiyata 16 gb ram ve hdd de olmalıydı
    fiyatının uygun olması için 5500-6000 arası olması gerekir
    performans konusuna gelirsek gta 5 4k normal ayarlarda ortalama 60 fps alırsınız
  • Eyeless E kullanıcısına yanıt
    1060 olanini sizden duydum

hocam monster ın tulpar t5 v17.1 nasıldır sizce i7 8750h ve gtx1060 6gb ekran kartı var fiyatı iyi gibi doların arttığı şu günlerde. buna en yakın dell var 8 gb ram fazla ve harddisk ekli oda 9000 tl etikete sahip

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V17-1.html

https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g515-intel-core-i7-8750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb75d256f161c-pm-HB00000C06SL

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak289

fiyata göre ekran kartı ve işlemcisi çok güzel. ram takviyesi gerekiyor 4gb ram takarsanız sizin için çok daha hızlı olur
    hdd yok bu da bir eksi 256 gb depolama alanı yeterli olmayacaktır uzun süreli kullanım için
    fiyat konusuna gelirsek biraz pahalı doğrusu o fiyata 16 gb ram ve hdd de olmalıydı
    fiyatının uygun olması için 5500-6000 arası olması gerekir
    performans konusuna gelirsek gta 5 4k normal ayarlarda ortalama 60 fps alırsınız
    Hocam hdd’yi yetmezse, kendim harddisk alarak kapatmayı düşünüyorum. Şuan piyasadaki diğer bilgisayarlara göre fiyatı uygun gibi geldi bayram indiriminde de normal fiyatına yaklaşmış (dolar kurundan etkilenmemiş fiyatına) bu fırsatı değerlendireyim diye düşündüm

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Indirim devam ediyorsa t5 v15 alin 8700k var.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.