Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seçimden sonra da ne olacağı belli değil. Bu günleri ararız gibime geliyor.
  • Msi gs65 in rtx 2060 modelini almak istiyorum ama turkiyeye sadece 2070 maxq modeli gelmis, gecen sene de 1070 maxq modeli vardi sadece 1060 turkiyeye gelmemisti napayim dostlar:( Ayrica msi gs75 gelse onu alacam ama ondan da ses seda yok... Gelirler mi sizce msi cevap da vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür alışverişlerde en önemli avantaj yüz yüze alışveriş. Ben Fotokopi makinası için 200 Km yaptım Kastamonu'dan Karabük'e gidip geldim. Satıcı da kendini güvende hissediyor bu şekilde.
  • Sanki biraz kırpılmış modeller geliyor ülkemize. Asus öyle gibi. Araştırmalarımda hep yüksek özellikli modeller yurt dışından alınma. Fiyatlar uçuk tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurnur -- 7 Şubat 2019; 23:1:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SancaKralı

Acerin amd ryzen işlemcili ekran kartlari intele göre 10-15 derece daha az isiniyor acaba alinabilir mi?
    Mantikli mi?
    link var mı acer in hangi modeli ?
  • Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    No.3 bence. Diğerlerinin ekran kartı ti değil sanırım o yüzden monstet tercih ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu geceye özel vatanbilgisayarın internet sitesinde laptoplara %18 kdv ve %5 sepette indirim var. İlgilenenler fiyatlara bir bakmak isteyebilir. Ben bu firma hakkında hep olumsuz şeyler duyduğum için almaktan vazgeçtim, ancak çok güzel indirimler var gibi.
  • quote:

Asus x550 i5 4.nesil: 1366x768 ekranli 4.nesil i5 işlemcili gtx950m veya gt740m ekran kartlı modelini fiyat performans olarak itinayla oneririm. Düsük cözünürlük ortalama cpu ve oyun icin uretilen bir cpu ile en azindan ps3 ü rafa kaldiralim diyenlere muazzam bir secenek.

X550 6700hq gtx 950m: Aman diyeyim uzak durun.
    M2 sata bile yok ve felaket isinir . Bu kasa hq işlemciyi kaldiramiyor.

Şu ikisinin bu ayrımını yapabilmen bile bu konuda bilgili olduğunu gösteriyor. Çok iyi bir rehber eline sağlık.

• msi için bugün 8.nesil işlemcili pcler 90 dereceleri görülüyor yazıldı, daha önce oyunlarda bile 60-70 arasında olduğu yazılıyordu, forum okuyup pc kovalayanlar olarak şaşkınız
  • Pierre Cantona kullanıcısına yanıt
    Hocam iade ettim de ben masaüstü kullanıyorum ben sadece çok ısınıyor diye vermedim bu kararı. Mobil PC kullanacaksanız iyi bir seçim olabilir ama bence kullananlara sorun öyle alın durumu nedir bilmiyorum. Ben Haziran ayında kullanmıştım o zamandan bu zamana kim bilir neler değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

Bu geceye özel vatanbilgisayarın internet sitesinde laptoplara %18 kdv ve %5 sepette indirim var. İlgilenenler fiyatlara bir bakmak isteyebilir. Ben bu firma hakkında hep olumsuz şeyler duyduğum için almaktan vazgeçtim, ancak çok güzel indirimler var gibi.
    Ben de pek guvenemiyorum.1-2 haftadir Dell in gtx 1060 li olani hep indirime giriyor.bugun de girmis.gtx 1050ti li baska bir lap topla arasinda 200-300 tl fark var.ayriyetten Dell in 128 gb fazladan ssd ve 17.3 ekran artisi bulunuyor.bu iste bir sey var gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoB -- 8 Şubat 2019; 15:24:55 >
  • Arkadaşlar bende https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V13-3.html bu ürünle ilgileniyorum ama birde bunun i7li modeli var oyunlarda çok büyük fark yaratırmı fps açısından yardımcı olurmusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray1135 -- 8 Şubat 2019; 8:56:44 >
  • technoB T kullanıcısına yanıt
    İndirimler 11 şubata kadar uzatılmış hocam.
  • Hepsiburadadan daha avantajlı ürünler var,HB da şimdi KDV indirimi yapar bizi sevindirir umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

Bu geceye özel vatanbilgisayarın internet sitesinde laptoplara %18 kdv ve %5 sepette indirim var. İlgilenenler fiyatlara bir bakmak isteyebilir. Ben bu firma hakkında hep olumsuz şeyler duyduğum için almaktan vazgeçtim, ancak çok güzel indirimler var gibi.
    vatandaki bu indirimlerden sonra bile fiyatlar diğer sitelere göre çok yüksek. Eskiden gerçek indirimler yaparlardı artık yapmıyorlar.
  • geleceginmühendisi kullanıcısına yanıt
    Amazon tr degil herhalde. Bide vergi muhabbeti vs korkutuyor insanı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet hocam fiyatlar hala çok yüksek.
  • veycelldmr45 V kullanıcısına yanıt
    Usa den aldım zaten sizden Kargo vergi hepsini alıyorlar ups ile göndermişlerdi gümrükteyken bi form maili atıp doldurup fotoğrafını geri yollamamı istediler. Ertesi gün de geldi ben bir sorun yaşamadım

• ASUS ROG FX553VE-DM407 i5-7300HQ 8GB DDR4 1TB 7200rpm GTX1050TI 4GB GDDR5 15.6 FULLHD FREEDOS 41436
    https://www.trendyol.com/asus/asus-rog-fx553ve-dm407-i5-7300hq-8gb-ddr4-1tb-7200rpm-gtx1050ti-4gb-gddr5-15-6-fullhd-freedos-p-2573368?boutiqueId=305200

Acer Nitro 5 AN515-51 Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti Freedos
    https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-51-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q2qey-01-p-HBV00000FIVYL

Bunlardan hangisini önerirsiniz? FX554'lerden uzak durun demiştiniz FX553 içinde geçerli mi bu? Ya da üstüne biraz daha koyup abra a5 v13.3.3 mü alsam acaba?

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.