Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B08D7CSBP4?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
    Arkadaslar sizce bu pc fiyatını hakeder mi? Başka önerisi olan var mi? Autocad, ps, sketchup, 3dmax, lumion gibi programlar kullanılacak. Oyun falan oynanmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prtsc0 P kullanıcısına yanıt

valla bence etmez aynı fiyata RTX2060 lı 1 tb ssd li asus rog strix almıştım ben ama kur çok fena yükseldi o yüzden fiyatlar da baya artmış gibi :(

• Merhabalar Gateway markasını kullanan var mı? İki model arasında kararsız kaldım.

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri
    Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri

• 10 bin lirayı geçmeyecek şekilde iyi bir oyun laptopu önerebilir misiniz? Pazartesi olmadan almam lazım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanarısı

10 bin lirayı geçmeyecek şekilde iyi bir oyun laptopu önerebilir misiniz? Pazartesi olmadan almam lazım

• Toleranta12 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bütçemi 13 bine çıkardım ona göre bir tane daha tavsiye eder misin, çok anlamıyorum araştıracak vaktim de yok.

• prtsc0 P kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatı hak etmiyor.
  • Lawyer.ÖUL kullanıcısına yanıt
    Yüksek mi?

• yabanarısı Y kullanıcısına yanıt

lenova legion 5 ryzen 7 4800h rtx 2060 modelini hepsiburada var bakabilirsin 12k fiyatı.

• Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• msgz44 kullanıcısına yanıt

Haziran ayında 8e bu pc benzeri bir pc almıştım bende hocam fakat durum bu.

Hp omen aldık 11e bunla ayni özelliklere sahip.

• Dell g 515 almayı düşünüyorum o seviyede başka bir laptop öneriniz var mı ?

• yabanarısı Y kullanıcısına yanıt

• Legion 5 rtx 2060 versiyon ölü piksel çıkınca iade ettim. Yeni laptop bulamıyorum(Lenovo fiyat arttırmış)

13bin e kadar ısınmayan rtx 2060 laptop bakıyorum ama hiçbirine kanım ısınmıyor yok mu bana fikir verebilecek.(monstervs olmasın lütfen soğutma sistemi güzel olan birşeyler bakıyorum)

• fiyatlar aşırı artmış gerçekten, iyi ki geçen yaz almışım diyorum. pc arayan arkadaşların işi zor gerçekten!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msgz44 -- 8 Mayıs 2021; 0:13:33 >

HP omen serisi fan sesleri aşırı yüksek ve çok ısınıyor. kasa kalitesini de çok sevemedim ben. geçen temmuzda 12 bin tl ye rog strix serisindan G512LV almıştım. fan sesi ve ısınma konusunda gerçekten çok başarılı ve ayrıca çok şık bir laptop. fakat nette şuan satılmıyor. vatanda gördüm sadece 19 bin tl fiyat çekilmiş :(

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g512lv-hn267-intel-core-i7-10870h-8gb-1tb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000Y56JS

• quote:

Orijinalden alıntı: msgz44

HP omen serisi fan sesleri aşırı yüksek ve çok ısınıyor. kasa kalitesini de çok sevemedim ben. geçen temmuzda 12 bin tl ye rog strix serisindan G512LV almıştım. fan sesi ve ısınma konusunda gerçekten çok başarılı ve ayrıca çok şık bir laptop. fakat nette şuan satılmıyor. vatanda gördüm sadece 19 bin tl fiyat çekilmiş :(

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g512lv-hn267-intel-core-i7-10870h-8gb-1tb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000Y56JS

asus kasa kalitesi olarak pişmanlıktır, şu an yeni ama 1 seneye kalmaz gacır gucur etmesi ve menteşelerinin oradan çatlaması gibi sorunları görünce keşke dedirtecek :) kafadan değil 5 tane asus pc eskitmiş her seferinde dili yanan bir asus laptop tecrübe abidesi olarak yazıyorum :)

dell, hp ve lenovo kasa olarak mukavemeti daha yüksek cihazlar üretiyor. msi ve monster kullanmadım o yüzden yorum yapmıyorum bu markalarla ilgili olarak..

hp omenin fan sesini bilmiyorum ancak bende yeşil klavyeli hp gaming serisi laptop var soğutma başarılı ve fan sesini duymuyorum, gerçi daha yeni sayılır elbette markası ne olursa olsun yılda 1 kere termal bakım yapılmalı, özellikle oyuncu laptoplarında muhakkak yapılmalı. cihazlar ısınıyor o macun ısın soğu ısın soğu elbette özelliğini yitiriyor.

2 sene kadar önce aşağıdaki üründen almıştım çok beğendim tavsiye edebilirim;

https://www.hepsiburada.com/coolermaster-mastergel-pro-termal-macun-r2-mgy-zosg-n15m-r2-pm-HB00000NA4H3

• macuna da o kadar para verilir mi, minik kreme adam 100tl ye yakın vermiş zengin herhalde falan demeyin, ayrıca macun deyip de geçmeyin farkı görünce helal olsun malının kıymetini bilen adammış diyeceksiniz :) zaten pahalı cihazlar ve her sene daha da pahalanıyor, uzun ömürlü olması için ufak rakamlardan kaçıp daha büyük rakamlar kaybetmeyin diye diyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 8 Mayıs 2021; 9:2:36 >

• JrFuKi J kullanıcısına yanıt
    Yok mu fikri olan 7.000 TL ye ideal ne alınır
  • Bu macun yerine Mastergel maker Nano Tavsiye ederim araştırabilirsiniz iletim değeri daha yüksek bir macun. Tabi bu sizin önerdiğiniz macun da iyi. Bunların dışında bulabilirseniz noctua NT H1 H2 macunlar da oldukça iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.