Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.280
Cevap
173
Favori
359.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1321
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 999
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 524
  • Favoriye Eklediklerim 182
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • expressimo (999 mesaj) juxtance (138 mesaj) MadMen (111 mesaj) J.sins (107 mesaj) oytunjo (86 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2856 mesaj) Mobil (2725 mesaj) Tablet (41 mesaj) Mini (205 mesaj) Uygulama (1452 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Oyuncu Dizüstüleri (Gaming Laptop) >> Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri
Giriş
    780 Mesaj
    Yeri burası değil ama satmayı düşündüğüm laptop için fiyat danışmak istiyorum sizlere. Özellikleri: MSI GE62 Apache Pro-239 15.6" GAMING LAPTOP NOTEBOOK GTX 970M i7-6700HQ 12GB 1TB WINDOWS 10 USB TYPE-C FULL COLOR KEYBOARD + 256GB 970EVO M2 SSD

2017 de Amazon.com dan aldim cihazi. O günkü kur ile bana 4.500 civarına gelmişti ve SSD ekleyince 5.000tlye mal olmuştu cihazım. Şuan masaüstü dizmek istediğimden satmak istiyorum ama piyasasını pek bilmiyorum. Bir arkadaşım 4.000tl vereyim bana ver dedi ama ucuza mi gider diye aklımda soru işaretleri var. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    https://www.amazon.com/gp/product/B0863Y4QGV/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&th=1

ASUS ROG Strix G15 (2020) Gaming Laptop, 15.6” 240Hz FHD IPS Type Display, NVIDIA GeForce RTX 2070, Intel Core i7-10750H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, RGB Keyboard, Windows 10, Black, G512LW-ES76

bu cihazı almayı düşünüyorum en mantıklısı bu geliyor şuan. kargo vergi dahil 14.250 ye denk geliyor. öneriniz nedir ? ne gibi problemlerle karşılaşabilirim adaptör garanti vs ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wtn -- 18 Eylül 2020; 1:40:49 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: asadem

Siz söyleyince biraz araştırma yaptım. ,Msi ın Dragon Center diye bir yazılımı var. O yazılım üzerinde Cooler Bost özelliği aktif edilerek 20 derece daha serin çalışıyormuş cihaz. Herhalde fanlar autodayken yeterli seviyede dönmüyorlar.

Alıntıları Göster
    Doğru, ben de öyle okumuştum. Umarım gerçekten işe yarıyordur da bi sıkıntı yaşamayız.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quiet00 -- 18 Eylül 2020; 14:42:13 >
  • Yüzbaşı
    695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Quiet00

beyler biri söylesin artık msi 8gb ram laptop alcam üstüne ram eklersem garanti bozulur mu
    Bozulmaz neden bozulsun. Zaten yuva koymuşlar ekleyin diye, rahat olun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1048 Mesaj

Bu işlemlerle garanti bozulmaz dostum ama yapmayi bilmiyorsan yine de bu işten anlayan birilerinden yardim almanda fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Quiet00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar, bir arkadaşıma yurtdışından bu bilgisayarı getirtmeyi planlıyorum. Bu seriden Türkiye'de yok galiba BQ serisi var. Sizce nasıl aldığıma değer mi? Yorumlarsanız çok sevinirim arkadaşlar
    saat 22:00 satışa açılacak kaçırmayın derim i7 1660ti 16gb 8k gibi bir fiyatı olacak gibi

• Yarbay
    5110 Mesaj

Ne kadara satildi acaba takip edebildinizmi ?

|
    |
    Quiet00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    283 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: KLORJIT

https://www.walmart.com/ip/ASUS-TUF-Gaming-15-6-FHD-AMD-Ryzen-5-3550H-NVIDIA-GeForce-GTX-1650-Graphics-8GB-RAM-256GB-SSD-Stealth-Black-FX505DT-WB52/624266471

Arkadaşlar, bir arkadaşıma yurtdışından bu bilgisayarı getirtmeyi planlıyorum. Bu seriden Türkiye'de yok galiba BQ serisi var. Sizce nasıl aldığıma değer mi? Yorumlarsanız çok sevinirim arkadaşlar

|
    |
    Bahsedilenler: KLORJIT

• Çavuş
    74 Mesaj

• Yüzbaşı
    422 Mesaj
    https://www.hepsiburada.com/asus-fx505dt-bq051-amd-ryzen-5-3550h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000N21Z3?magaza=Hepsiburada

Çok uygun gördüm ve kaçar diye size sormadan bunu aldım 5700tl.
    Kullanan ve ya bilgi sahibi olan varsa aydınlatabilir mi?
    Olumsuzsa iade ederim.

|
    |
  • Er
    14 Mesaj
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-intel-core-i5-10300h-8gb-512gb-ssd-gtx1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgiasyar-81y400d9tx-p-HBV00000VT34X?magaza=Hepsiburada

Arkadaşlar bunu almayı planlıyorum da sonradan RAM ekleyebilir miyim kaç tane RAM slotu var bilen var mı acaba? Bazı yerlerde 1 skor var diye gördüm 2 yazan da var bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam msi olan indirimlerde 8500 civarına düşüyor takip edin derim

|
    |
    bilge525 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: borasnmz123

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-intel-core-i5-10300h-8gb-512gb-ssd-gtx1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgiasyar-81y400d9tx-p-HBV00000VT34X?magaza=Hepsiburada

Arkadaşlar bunu almayı planlıyorum da sonradan RAM ekleyebilir miyim kaç tane RAM slotu var bilen var mı acaba? Bazı yerlerde 1 skor var diye gördüm 2 yazan da var bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.
    2 ram slotu var. Forumda bu ürün için başlık var, Ram alıp takanlar olmuş. Detayları orada görebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1021 Mesaj

Merhaba hocam. Bu bilgisayarı bir arkadaşım kullanıyor oldukça memnun. Ben de birebir aynı teknik özelliklere sahip HP pavilion serisi bir notebook kullanıyorum ve fiyat/performans dengesinden memnunum. Çok üst düzey bir performans beklemeyin ama fiyatının karşılığını verir diye düşünüyorum. Yalnız RAM upgrade yapmanız lazım 2 GB’ı Ryzen 5 kullanıyor. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefOfficer -- 20 Eylül 2020; 10:32:7 >
    |
    |
    alperhan52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1021 Mesaj

Bence 4-5 bin civarı ideal fiyatı olur. Zaten 6-7 bin liraya çıkınca şoför makul bir Laptop alınabiliyor.

|
    |
    Yaxis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Merhaba hocam. Bu bilgisayarı bir arkadaşım kullanıyor oldukça memnun. Ben de birebir aynı teknik özelliklere sahip HP pavilion serisi bir notebook kullanıyorum ve fiyat/performans dengesinden memnunum. Çok üst düzey bir performans beklemeyin ama fiyatının karşılığını verir diye düşünüyorum. Yalnız RAM upgrade yapmanız lazım 2 GB’ı Ryzen 5 kullanıyor. Hayırlı olsun.
    Bilgilendirici cevabınız için teşekkürler.Ram olayı için boş slot olsa iyi olur,8gb boşa çıkmasın.
SEO
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.