Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HB vede Tred yol siteleri birkaç gündür çok iyi indirimler yapacağını reklam ediyordu.
    Ben sitelere girip baktığımda Notebooklarda ve cep telefonlarında indirim falan göremedim.
    Bence indir yapılan ürünler ellerinde kalan ve uzun süre satılmayan ürünler içindir.
    Artık bu tür indirim reklamlarına herkesin karnı tok ve inanmıyor
  • bamorex kullanıcısına yanıt
    Hb yi bilmem ama trendyolda vardı bence 8200tllik monsterı indirimde 7694 e getirdim sepete ekleyince yüzde 5 indirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, MSI Gaming laptoplarda menteşe kırılma olayı çok mu yaygın bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.
  • frozensoul kullanıcısına yanıt
    Ge66 raider gene zamlanmış biz vakit kaybettikçe zarar ediyoruz bu haftasonu da indirim gelmezse ge75 raider I 2070s almaya gidiyorum Gs75 güzelde max-q bozuyor işi 2080 enegğç bakmıyorum sonuçta 1080p için fazla gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Glasus kullanıcısına yanıt
    Gs75 stealth 2080maxq olani cok güzel aslında hocam, 2k.ekrana baglayip masaustu görevi de gorebilir. Ama amazondan ya da neweggden i9 10. nesil olani su an 26kya geliyor. Abarti çok bu fiyatlar hic veresim gelmiyor bir laptop için. Orada 1 maaş etmiyor burada dunya para.. Olmadi ben de ge75 raider 32gb 2070 super 10875h alirim ne yapalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 14 Eylül 2020; 23:56:54 >
  • tknnn5 T kullanıcısına yanıt
    Zor olacak. Monster bu konuda en açık seçenek. Legion 5 17.3 bakın.Msi tadında duruyor.https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-5-intel-core-i7-10750h-16gb-1tb-ssd-rtx2060-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81y8003vtx-p-hbv00000wgrid
  • https://www.hepsiburada.com/dell-g515-amd-ryzen-5-4600h-8gb-512gb-ssd-radeon-rx-5600m-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000VZ7N1?magaza=Hepsiburada

bu ve bunun arasında kaldım
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-intel-core-i5-10300h-8gb-512gb-ssd-gtx1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgiasyar-81y400d9tx-p-HBV00000VT34X?magaza=Hepsiburada

amd'nin yeni işlemcilerinin namını duydum, bir de rx5600 ile güzel bir kombinasyon olmuş. fakat ekranı 60hz laptopun. diğer yanda daha düşük kartlı fakat ekranı 120hz olan lenovo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 15 Eylül 2020; 0:46:42 >

• Selamlar. 15k bütçe ile ne önerirsiniz ? Asus rog kasasını beğendim ama pek yorum yok. Başlıkta lenovo önermişler. Msi diye de bir gerçek var. Amazon amerikada rog ve msi fiyatları oldukça uygun. Bir de bütçeyi gerçekten 15 e kadar çıkarmaya gerek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wtn -- 15 Eylül 2020; 4:11:33 >
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Lenovo hocam ama bu laptop geçen hafta 7200du bende favoriye attım bekliyorum indirim olursa 16 GB versiyonunu alacagim

• Selamlar bu ideapad gaming 3’ün amd olanı mediamarkt’ta 7999 TL. Mağaza olarak en uygun seçenek bu gözüküyor. Kesiblikle online alışveriş yapmayan birisi için tavsiye eder misiniz? Lütfen cevap.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gaming-3-82ey003mtx-ryzen-5-4600h-8-512-gtx1650-4-15-6-gaming-laptop-siyah-1211039.html

• nungor N kullanıcısına yanıt
    neden mağazadan aldığınıza bağlı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: wtn

Selamlar. 15k bütçe ile ne önerirsiniz ? Asus rog kasasını beğendim ama pek yorum yok. Başlıkta lenovo önermişler. Msi diye de bir gerçek var. Amazon amerikada rog ve msi fiyatları oldukça uygun. Bir de bütçeyi gerçekten 15 e kadar çıkarmaya gerek var mı ?
    15K'lık bütçe ile MSI tarafında i7-10750H işlemcili ve RTX 2060 ekran kartlı GL65 Leopard modelini alabiliyorsun.

https://www.trendyol.com/msi/gl65-leopard-10ser-253xtr-i7-10750h-16gb-ddr4-rtx2060-gddr6-6gb-512-dos-p-41772886?boutiqueId=519404&merchantId=107168

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89A45CD9F

Kesinlikle Lenovo hocam ama bu laptop geçen hafta 7200du bende favoriye attım bekliyorum indirim olursa 16 GB versiyonunu alacagim
    lenovo'nun işlemcisi de ekran kartı da daha kötü, sırf intel ve ekran yüzünden mi? yoksa başka bir açıklaması var mıdır
  • Quiet00 kullanıcısına yanıt
    Türkiye’de ilkeli, güvenilir online satış sitesi ve kargo şirketi olmadığını bildiğimden elektronik hiçbir ürünü online almam. Şikayetvar’da ya da ortalarda dolanan binlerce şikayete rağmen alanların da parasına önem vermeyecek derecede zengin olduğunu düşünürüm.

• Draker kullanıcısına yanıt
    Asus hakkında yorumunuz nedir

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış laptopa yönlendirdi beni 1650 li zannettim haklısınız Dell daha iyi

• Hocam bu bütçe ile ben de kaç gündür bakmaktayım. MSI'larda sıkça menteşe kırılması problemi varmış. Lenovo Legion 5 iyi güzel ama RTX 2060'ın 80W olan versiyonunu kullanıyor. ASUS ve MSI RTX 2060'ın 115W olanını kullanıyor. ASUS'ların eksiği ise NumberPad ve Webcam'in bulunmaması. Bunları tablo haline getirecek olursam:

LENOVO Legion 5 Serisi

Artılar:
    +15.6 İnç serisinde SSD'ye ek olarak 5400 RPM hard disk bulunuyor. (17.3 İnç versiyonunda HDD yok, yalnızca SSD var. HDD slotu bulunuyor, sonradan eklenebilir.)
    +Fiyatları bir nebze daha uygun.
    +Hem 15.6 İnç'te hem de 17.3 İnç'te 144 Hz ekran.
    +16 GB'lık modellerinde 2933 MHz RAM kullanılması. (32 GB ve üzeri RAM bulunan modellerde 2666 MHz kullanılıyor.)

Eksiler:
    -RTX 2060'ın 80W modeli kullanılması.

MSI GL65 ve MSI GL75

Artılar:
    +RTX 2060'ın 115W modelini kullanması.
    +Bazı modellerinde hem SSD hem HDD'yi beraber kullanması.
    +Hem 15.6 İnç'te hem de 17.3 İnç'te 144 Hz ekran.

Eksiler:
    -RAM'lerin 2666 MHz olması.
    -Fiyatlarının bir nebze daha pahalı olması.
    -Sık sık menteşe kırılma problemlerinin olması.(Şikayetvar'a da göz atabilirsiniz, bu modeller ile ilgili bilgi yok ama MSI'ların genelinde bu sorun var.)

Asus ROG Strix G17 ve G15

Artılar:
    +RTX 2060'ın 115W modelini kullanması.
    +RAM'lerinin 2933 MHz olması.

Eksiler:
    -NumberPad ve Webcam yok. (17.3 İnç'lik modellerinde NumberPad muhtemelen bulunuyor.
    -Bazı modellerinde ekran 120 Hz.
    -Depolama olarak sadece SSD kullanılıyor.

Tablomda klavyelerin renk karşılaştırması yok ve bana göre eksik gözükenler sizin için sorun olmayabilir. Benim de bu civarlarda bütçem var fakat seçim yapamıyorum. Hepsinin bir eksik tarafı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pippuri -- 17 Eylül 2020; 13:9:20 >

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bende bu bilgisayarlara yöneldim artık hangisi daha uyguna denk gelirse alıcam

• hocam şu videoda asusun numpad olduğu görülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=LMat8ezYpqM&feature=youtu.be

lenovo nun klavye ışıklandırması tek renk (mavi veya beyazdı sanırım) asusun hem klavyesi rgb hem laptop altında led ışıklandırması var.

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.