Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son durumda hb veya benzer sitelerin illaki gene indirimi olacak ama ben almam gibi şimdi gelir bir tarafında birşey çıkar uğraşamam gene o iade prosedürleriyle, artık 10750h mış 10875h mış ona da bakmıyorum dönem dönem kdv indirimi geliyor bekleyeceğiz artık yada tepem atacak rtx3000 le gelince bir masaüstü toplayacağım evde pek yerim olmasa da bir yere sıkıştırırım makineyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quiet00

hocam bu 8400 ise çok iyiymiş bir daha girer mi acaba

Evet hocam bu 8400 e düşmüştü yaklaşık 20 dkde bitti. Ben de aldım beğenirsem size sonuçlarını söylerim. Ayrıca incehesap bakalım kaç güne gönderecek gönderdiğinde editlerim bunu.

• Pr0ne P kullanıcısına yanıt
    ekran kartı max q mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quiet00

ekran kartı max q mu?
    Alan kişilerden öğrendiğim kadarıyla GF65 teki 1660ti maxq değil.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-43-amd-ryzen-5-3550h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q6zey-007-p-HBV00000UQMDI

Çok aşırı para veremem ama yine de paraya kıyarım diyenlere

• https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-44-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q9hey-003-p-HBV00000UQMDQ

İncelemelere bakmadım incelemiş birileri varsa yorum alabiliriz ki insanlar faydalansın. Olmadı sonra ben bakarım elbet.

• Arkadaşlar windows 10 un garabet arayüzünden sıkılan varsa diye yazıyorum; virüzsüz bir şekilde vista görüntüsüne soktum isteyen varsa yardım ederim.
    (Vista için genelde hep virüslü içerik pompalayan şerefsiz tipler var, kolay olmadı.Virustotal sağolsun hallettim.)

Iconlar ve start tuşu olsun, vista ve 7 deki simgelerin olduğu imageres.dll dosyaları mevcut(sistemlerden kopyaladım bu tema için.)

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri

İsteğe bağlı windows 7 ve 8 de yapmak mümkün. Classic Shell e hakim olmak lazım. Sadece Classic Shell ve doğru icon packler. ASLA ekstra program yığını değil.

Not: masaüstü simgelerini sakladım çok fazla dosya vardı.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

10. Nesil 17 inch 2070 super veya 2080 ayarlarinda tavsiyeleriniz nelerdir. Incelik ve performans onemli ama isi ve ses de düzgün degerlere sahip olmali. 3000 serisi ekran kartlarini beklesem 1 sene alacak gibi. Bu konuda kararsizim.

Msi gs stealth serisinin cok fan sesi yaptığı ve isindigi yaziyor incelemelerde max q serisi ekran kartlarina sahipler 2080 max q mu yoksa 2070 super mi aralarında kaliyorum baska makinelerle
    GE 75 raiderler var, incelemelerde cok da iyi denmemis tam emin olamiyorum.

Sizin de tavsiyelerizi isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 14 Eylül 2020; 7:3:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba bu laptop hakkinda dusunceleriniz nedir cikabilecegim maksimum fiyat buhttps://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-dk0002nt-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-6zj35ea-p-HBV00000NDQP6?magaza=Hepsiburada

• Erarayn E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle almayın 1050 ve 8gb birde i5 9. Nesil.trendyol indirimde monster 16gb ram i5 10. Nesil gtx 1650 6300 lere düşmüştü indirim kovalayın sizde.

• frozensoul kullanıcısına yanıt
    selam bu serilerinde aslında sıcaklık oranı raider ile aynı ama daha ince yapraklı fan lara sahip baya bir ses yapıyor. Ama Msi ın gelmiş geçmiş en şık makinesi gören tutuluyor resmen sıcaklık ve ses e çare bulunur turbı kapatma frekans düşürme vs ama benim bu makineden uzak durma sebebim 512ssd li olması bu bana yetmez birde raider gibi kolay açılıp bakım yapılamıyor baya uğraştırıyor diye okumuştum ama çok güzel makine orası ayrı :)
  • Glasus kullanıcısına yanıt
    Bu gidisle karar veremeyecegim :) Hem ince hem sıcak olmayan hem şık hem de güclü laptop bulmak zor :)
  • frozensoul kullanıcısına yanıt
    hp omen 15 :)

• Quiet00 kullanıcısına yanıt
    15 düsünmüyorum hocam ya, 17 cok komforlu geliyor :)
  • Julyanis09 kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni fiyat bandinda onerebileceginiz laptop var mi

Sağolun.
    Hocam bir el atın kafam çok karışık 12-13k bütçe ile 17" ekran Rtx ekran kartı olan laptop önerir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.