Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pes ve fm dışında bir oyun oynamıyorum.1650 ekran kartı yeterli olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5 OMEN üstünde duruyorum... 2060 ekran kartı.. ve 144 hz.. son bir yorum alayım sizlerden.. fiyat 10.000 altı..

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım kullanıyor baya memnun

• Hocam arkadaşınıza kartın 2020 model mi eski model mi olduğunu sorabilir misiniz? Bir de sıcaklık değerli nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    kaçırma al yalnız güzel bir soğutucu da al

• Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır takipteyim. 10k lık bi bütçem vardı, 12kya çıkarttım. Şimdi 13k zorlamaya çalışıyorum. Bu iş artık kafamı yormaya başladı.
    Monsterla başladım tulpar t7 v21.1.3 alıcaktım. Monitörü hakkında yeterli bilgi verilmediği ve hoparlör problemi için monsterı aradım bilgi aldım. Monitörünün 3 ms olduğunu, ışık sızması gibi durumlarda değişim olduğunu, aynı şekilde başka bir problem olduğunda sorunsuz çözeceklerini dile getirdiler. Bu konuda iyi olduklarını duyuyoruz zaten. Ama ben laptobu günlerini serviste geçirsin diye almıyorum. Fakat bu fiyat bandında fp ürün yok. Doların ve ekonominin bu durumu üzüyor, 1 sene biriktirdiğim bu paramla istediğime ulaşamadım.
    Ben de dedim yurt dışına bakayım. Amazon'dan ürün almayı öğrenmeye çalıştım ve ürünleri inceledim. Sonrasında karşıma üstlerden bir kaç arkadaşın da aldığı bu ürün çıktıhttps://www.amazon.com/MSI-Leopard-10SFK-062-i7-10750H-RTX2070/dp/B085B3GFRL/
    İsteğim 17.3 inç olduğu için bunu da elemek zorunda kaldım. Sonrasında newegg ile tanıştım. Yine bu konudan bi arkadaşın aldığıhttps://www.newegg.com/global/tr-en/black-msi-gl-series-gl75-10sfk-029-gaming-entertainment/p/N82E16834155401 bu üründe karar kıldım. 800 tl gibi bi eksiğim var onu tamamlamaya çalışıyorum. Newegg'ten ürün alan arkadaşların süreçlerinin nasıl ilerlediğini de takip ediyorum.
    Sizce bu ürünü almalı mıyım, yeni çıkanları beklemeli miyim? Bu son yazım ve en azından şu 1.5 ayı oyunla geçirmek istiyordum ama ne yazık ki mümkün görünmüyor. Önerilerinizi bekliyorum.
    (Bir arkadaşım amazondan 2 kez bilgisayar aldı. İlki msi idi ve uluslararası garanti kapsamında 1 yıl garantisi vardı ürününün, ikinci aldığı acer laptopta bi garanti bulunmuyordu galiba, ama onda da vergi için aldıkları parayı sonra geri gönderdiler)

• hackerlet H kullanıcısına yanıt
    Newegg olayını bende merak ediyorum ne kadar güvenli?

• P0yrazz kullanıcısına yanıt
    Yani bi sıkıntı yok gibi duruyor biraz bakınınca, ama 13k bayılamıyorum gözüm kapalı. Bakalım öğreneceğiz biz de
    Benim tek korkum diyelimki ürün geldi 1 hafta sonra arızalandı sonra uğraş dur al başına belayı

hocam 1 ay içinde sorgusuz sualsiz iade var diye biliyorum yanlış mı biliyorum
    E hadi 1 aydan sonra bozuldu

ben msi bakıyorum, 1 yıl uluslararası garanti var amerikaya gönderip yaptırılıyor. 1 seneden sonra bozulursa da ne yapalım artık. sanki trde alsak bozulsa garantiler adam akıllı işliyor da ücretsiz iş hallediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackerlet

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır takipteyim. 10k lık bi bütçem vardı, 12kya çıkarttım. Şimdi 13k zorlamaya çalışıyorum. Bu iş artık kafamı yormaya başladı.
    Monsterla başladım tulpar t7 v21.1.3 alıcaktım. Monitörü hakkında yeterli bilgi verilmediği ve hoparlör problemi için monsterı aradım bilgi aldım. Monitörünün 3 ms olduğunu, ışık sızması gibi durumlarda değişim olduğunu, aynı şekilde başka bir problem olduğunda sorunsuz çözeceklerini dile getirdiler. Bu konuda iyi olduklarını duyuyoruz zaten. Ama ben laptobu günlerini serviste geçirsin diye almıyorum. Fakat bu fiyat bandında fp ürün yok. Doların ve ekonominin bu durumu üzüyor, 1 sene biriktirdiğim bu paramla istediğime ulaşamadım.
    Ben de dedim yurt dışına bakayım. Amazon'dan ürün almayı öğrenmeye çalıştım ve ürünleri inceledim. Sonrasında karşıma üstlerden bir kaç arkadaşın da aldığı bu ürün çıktıhttps://www.amazon.com/MSI-Leopard-10SFK-062-i7-10750H-RTX2070/dp/B085B3GFRL/
    İsteğim 17.3 inç olduğu için bunu da elemek zorunda kaldım. Sonrasında newegg ile tanıştım. Yine bu konudan bi arkadaşın aldığıhttps://www.newegg.com/global/tr-en/black-msi-gl-series-gl75-10sfk-029-gaming-entertainment/p/N82E16834155401 bu üründe karar kıldım. 800 tl gibi bi eksiğim var onu tamamlamaya çalışıyorum. Newegg'ten ürün alan arkadaşların süreçlerinin nasıl ilerlediğini de takip ediyorum.
    Sizce bu ürünü almalı mıyım, yeni çıkanları beklemeli miyim? Bu son yazım ve en azından şu 1.5 ayı oyunla geçirmek istiyordum ama ne yazık ki mümkün görünmüyor. Önerilerinizi bekliyorum.
    (Bir arkadaşım amazondan 2 kez bilgisayar aldı. İlki msi idi ve uluslararası garanti kapsamında 1 yıl garantisi vardı ürününün, ikinci aldığı acer laptopta bi garanti bulunmuyordu galiba, ama onda da vergi için aldıkları parayı sonra geri gönderdiler)

Güzel seçim .
    Ülkemizde ki benzerlerinden epey ucuz görünüyor.Lakin ödeme kısmını ben anlamadım.Vergiler dahil Ülkemizden ucuz ama TL olarak mı kartla ödemekteyiz ? Umarım sorun çıkmıyordur bu sitede.

Bu kadar param olsa i7 değil i9 İşlemcili aşağıdaki ürünü tercih eder en az 6 yada 7 sene rahat kullanırdım.

https://www.newegg.com/global/tr-en/core-black-msi-gs-series-gs66-stealth-10sgs-031-gaming-entertainment/p/N82E16834155391

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 23 Temmuz 2020; 23:20:26 >

• bamorex kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/newegg-com-tecrubem-urunlerim-geldi--135950569 şöyle bırakayım ihtiyacı olanlar da görür hem.
    25 bin tl benim de olsa ben de onu alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: hackerlet

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır takipteyim. 10k lık bi bütçem vardı, 12kya çıkarttım. Şimdi 13k zorlamaya çalışıyorum. Bu iş artık kafamı yormaya başladı.
    Klavye sıkıntısı yaşamayacak mısın?

Ö,Ü gibi harfleri hızlıca yazabilmek için yol bulabilir miyiz? Sonuçta bu bilgisayarla ödevler, makaleler, slaytlar hazırlanacak.. On saat gidip Ö'yü seçemem ki.

• HP OMEN 15.. 3a693 bakabilirsiniz... hemde 10.000 tl nin altında rtx e geçebilirsiniz... 2060 birçok işimizi görür.. ekran ips ve 144 hz...
    ssdece ısınma durumlarını araştırıyorum.. karar vereceğim... birde ryzen gelebilir.... bekleyebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    Türkçr tuşlara sticker yapıltırıp türkçe kullanabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLordOfTheGames

Hocam arkadaşınıza kartın 2020 model mi eski model mi olduğunu sorabilir misiniz? Bir de sıcaklık değerli nasıl?
    kartın 2020 refresh mi olduğunu teyit edemedik.... ama peeformans iyi. oğlum redditte bakıyor ısınma problemi varmı diye.. olmazsa daha az ısınacağı için ryzen beklenebilir.. şu anki i5.... yükte 85 i görüyor.. ama aletin soğutması iyi..

• https://www.youtube.com/watch?v=0y8vRMNVc1w

Sizce türkiyeye ne zaman gelir? İngilizce sitelerinde ağustosta çıkacağı yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.