Şimdi Ara

Gaming Laptop için RTX 3000 serisi beklenmeli mi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
1
Favori
9.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haberin kaynağı direkt Asus. Kendileri söylediler şubat ikinci haftası Türkiye de satışta olacak diye. Dün akşam tanıttıkları bütün dizüstüler gelecek.

Az bir zaman var bence almışken yeni nesil bir cihaz almak mantıklı ama karar sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarpcore kullanıcısına yanıt

fiyat avantajlı lenovo legion 5 i almayacak olursak almayacak olursak dediğinizz gibi asus için beklemek en doğrusu.

peki gene kafamı karıştıran bir şey söylediniz.

şubatın ilk haftası mı ikinci haftası mı ?

sizi yormayacak olursam dün akşam tanıtılan modellerle ilgili bir link var mıdır acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: diday

sizi yormayacak olursam dün akşam tanıtılan modellerle ilgili bir link var mıdır acaba ?

• ertunc23 kullanıcısına yanıt

Hocam 3000 serisi alacaksınız sandım

• Hocam bekle alma. Rtx 3000 serili laptoplar geliyor. 2 ay içerisinde 2000 serileri büyük indirim olur.

Hocam 3000 serisi laptopu kesin amerikadan alacak mısınız yakın süre içerisinde ?

Karta taksit yaptırmam lazım ve ocak ayı içinde almam lazım. Ama 3000 serisinin yaygınlaşması yazı bulur bence. Sizce en geç şubatta stok olur mu?
  • Abd de 26 ocak gibi satışa çıkıyor türkiyede 10 şubat gibi görebiliriz diye tahminim var.
    Sizce Tr fiyatlari nasil olur? 15-20k bandından aşağı olmaz diyorlar
  • Doğru 16 binin aşşağısına gelmez hocam
    Ona göre bekleyin
  • kmesne kullanıcısına yanıt

Süpriz bir fiyat olmazsa ki sanmıyorum. Bu ay sonu en geç şubar ilk haftası almış olurum. Ben 3060 olanı alıcam.

Hocam ben 17.3" 3060 veya 3070 ve olabildiğince ince ve hafif olanlarından birini almayı düşünüyorum araştırırken beğendiğiniz modelleri atabilir misiniz özelden hatta numaramı bile verebilirim. Nerden araştıracaksınız ?

• Mobile 3000 serisi notebooklar için soruyorum ; Bu tür mobil laptopları almak için 2.serilerin piyasaya sürülmesi beklenmeli mi ? Belki ilk seriler hatalı/sorunlu optimizasyonu eksik vs olabilir mi ? Yani çıkar çıkmaz almak kumar mı olur ?

• Ben de dünkü lansmanı inceledim ve yeni nesil Asus gaming laptop almaya karar verdim. Fakat aklıma takılan bir soru var. Yeni çıkan bütün laptoplar AMD Ryzen işlemcili gözüküyor. Sizce Intel versiyonları beklenmeli mi ve Intel olanlar ne zaman piyasada olur? Bunu sormamın sebebi Asus'un daha önce bu serilerde Ryzen işlemci kullanmamış olması. Bu da beni biraz düşündürüyor açıkçası.

Amazondan alacağım alabilirsem.başka yerden almayı düşünmüyorum. Dün akşamki yayını izle youtube var. Oradaki 3060 kasalıyı alacağım.

amazon.com mu .de mi ?

Com. Amerika amazon

• Arkadaşlar türkiye'ye geliş tarihleri açıklandı mı 3000 serili laptoplar için ?

• Ebrar bilgisayarda MSI GE66 RAIDER 10UG-216TR stoklarda görünüyor . 24 bin fiyat çekmişler. GE 76 Raideri 35 den açarlar o zaman.  

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.