Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yog errf

Bu mesaj silindi.
    Merhaba ,

Sipariş bilgilerinizi pm olarak atarsanız daha detaylı yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7C8DAEABE

Bu mesaj silindi.
    Merhaba , görsel düzenlendi.Ürünün fiyatında artış olmuştur.Ürün fiyatı malesef artmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

misal bi kasayi ozellestircem asus olan anakarti msi olarak değiştircem fakat anakartlar çıkmıyor normalmi
    Merhaba , hazır sistemlerimizde değişiklik yaparken Powered by Asus yada Msi olan sistemlerde yine Msi yada Asus seçebilmektesiniz.

Özel fiyatlı sınırlı adette çıkan sistemlerimizde değişikliğe gidilememektedir.Ürünlerin özel fiyat destekleri ve rakipsiz fiyat ile size sunulmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Dün usb bellek aldım. Ödemeyi de havale ile yaptım. Sistemde "ödeme bekleniyor" yazıyor. Konuyla ilgili yardımcı olur musunuz?
    Merhaba , muhasebe ve sevkiyat departmanımız haftasonları çalışmamaktadır.Pazartesi günü havaleniz onaylanıp UPS kargo ile tarafınıza gönderilecektir.
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba , her müşterimiz sadece 1 adet alabilmektedir.2 veya daha fazla adet seçildiğinde sepete eklenememektedir.

Alıntıları Göster
    Bravo, keşke tüm firmalar en azından az stoklu-şok indirimli kampanyalarda bunu uygulasalar.
    Sıcak fırsatlar alsatçılarla doldu, herkes aç, fiyat hatası takibinde, buraya çıkan fırsat ancak her kullanıcıya 1 adet satışla çözülür.
    Bir de, ''Bölüm misafirlere kapansın''
  • Benim merak ettiğim bir konu var. Mesela Steel Series 7 modeli 599 liraya satılıyor. Sanırım daha önceki fiyatı 799 civarı idi. Eğer bir firma 599 liraya da satıp kar elde ediyorsa neden 799 liraya satar ? Bu sadece sizin için değil, piyasadaki tüm firmalar için geçerli bir sorudur. Neden Türk insanı her şeye iki katı fiyat vermek zorunda?
  • Sitenizi donanimhaber aracılığıyla duydum.

1050Tİ lı modelli laptoplariniz aşırı pahalı, diğer yerlere kıyasla..

Umarım okkalı bi indirim yaparsınız..
  • https://www.itopya.com/viewsonic-215-vx2257-mhd-75hz-amd-freesync-hdmi-dp-vesa-gaming-monitor/

bunu alacaktım ama para yetmiyor indirimde bu gece bitiyor iyi mi keşke 1 hafta falan olsaydı indiriminiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GYKA

https://www.itopya.com/donanimarsivi-v15-athlon-x4-860k-xfx-rx560-8gb-ram-1tb-disk-gaming-bilgisayar/

Bu kasayı takip ediyordum, bir ayda 2.250TL'den 2.700TL'ye çıktı dolardaki artış yüzünden. Henüz inceleyemedim ama kampanyada uygun birşeyler vardır umarım.
    2200 e dahi alınmaz o kasa
  • kasalar da baya ucuzmuş ya
    babama söyleyeyim de arabayı satsın malum karne zamanı bi hediye lazım
  • arkadaş bunlardan pc topladı yaklaşık 12bin liraya. işlemci sıkıntı çıkardı. 1 haftada yenisini taktılar. şuan memnun.
  • teote kullanıcısına yanıt
    12bin liraya bir zahmet taksınlar
  • hocam soksanıza 8.nesil orta segment üst segment işlemcileri falan tek indirime?

bakın vatan yaptı 1500e verdi 1060 sizde o tarz bir şey yapsanıza ? piyasa kötü ve çoğu kişi toplanmış kasa almıyor.

bırakın insanlar toplasınlar inanın sürümden daha çok kazanırsınız.
  • Asus göz 1080 ti o11g yi 3580 tl ye aldım memnunum

Umarım ikinci el değildir

Bu firmaya kefilim 🤪
  • Havaleyle bir adet Adata SU650 240GB aldık bakalım. Benzer fiyata James Donkey'nin ssdsini almaktansa SU650 almak daha mantıklı. Şu an cidden fiyatı yanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AwerlawK -- 4 Haziran 2018; 2:8:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rahatı Kaçan Ağaç

Benim merak ettiğim bir konu var. Mesela Steel Series 7 modeli 599 liraya satılıyor. Sanırım daha önceki fiyatı 799 civarı idi. Eğer bir firma 599 liraya da satıp kar elde ediyorsa neden 799 liraya satar ? Bu sadece sizin için değil, piyasadaki tüm firmalar için geçerli bir sorudur. Neden Türk insanı her şeye iki katı fiyat vermek zorunda?
    karı maksimuma çıkarmak için, 799dan normal dönemde satış yaptığında ürüne o fiyatı ödemeyi kabul eden müşterilerine satmış olur. 599 liraya kısa bir dönemde çektiğindeyse 599 ödeyecekler,599-799 arası ödeyecekler ve kampanya kısıtlı olduğu için insan doğası gereği fırsat olarak gördüğünden 599 ödeyemeyecek olup bütçesini arttıranlar hedef müşteri olmuş oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenLife

karı maksimuma çıkarmak için, 799dan normal dönemde satış yaptığında ürüne o fiyatı ödemeyi kabul eden müşterilerine satmış olur. 599 liraya kısa bir dönemde çektiğindeyse 599 ödeyecekler,599-799 arası ödeyecekler ve kampanya kısıtlı olduğu için insan doğası gereği fırsat olarak gördüğünden 599 ödeyemeyecek olup bütçesini arttıranlar hedef müşteri olmuş oluyor.

Alıntıları Göster
    Aslında her iki türlüde şirket ve üretici firma kar elde etmekte, olan her zaman müşteriye yani vatandaşa oluyor. Ürün fiyatlarındaki değişimler sadece şirketlerle alakalı bir konu olmasada şirketlerin de bu konuda çok iyimser olduklarını düşünmüyorum.
  • Sikayetimvar uygulamasında çok şikayet vardı bence orda ki kullanıcalarla ilgilenin müşteri kaybettirir.
  • https://www.itopya.com/viewsonic-215-vx2257-mhd-75hz-amd-freesync-hdmi-dp-vesa-gaming-monitor/

bu fiyata son 36 ürün diyorsunuz ama ürün ortada yok 36 ürün nasıl olabiliyor ozaman
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.