Şimdi Ara

Gamescom'da Göreceğimiz Tek Bethesda Oyunu Fallout 4 Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Geçtiğimiz haftalarda Fallout 4 ve Doom 4'e ait yeni bilgilerin QuakeCon 2015'te geleceği daha önce açıklanmıştı. Bethesda, bu kez de Gamescom'a getireceği oyunları açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre Gamescom etkinliğinde Fallout 4'ü görebileceğiz. Ne yazık ki Bethesda'ya ait görebileceğimiz tek oyun Fallout 4 olacak. Yani Dishonored 2, Doom veya Battlecry Gamescom etkinliğinde boy göstermeyecek. Gamescom 2015'in, 5-9 Ağustos'ta Almanya'nın Köln kentinde düzenleneceğini hatırlatalım.  

• Yeter de artar lakin DOOM ve Dishonored 2 de hiç fena olmazdı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yeter de artar bile

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yeni Elder Scrools erken en üç yıl içinde gelir herhalde.

• QuakeCon 2015 ile aralarında çok yakın bir mesafe var umarım aynı şeyleri göstermezler :D Çıkışa kadar her gün Twich yayını bile yapsalar gene heyecanla takip ederim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boone -- 19 Temmuz 2015; 15:04:35 >
  • Ön Sipariş ettik Kasım ayını bekliyoruz. Gamescom'da ayrıntılı bir oynanış videosunu bekliyorum bethesda dan.

• Ya Dishonored 2'de olsa çok iyi olurdu be Bethesda ...

• Doom önümüzdeki ilkbahar çıkacak zaten yani bir tane daha E3 görme şansı yok . Ama Bethesda'nın kararı tabiki .

• Dishonored 2 hakkında daha çok bilgi görsek hiç fena olmazdı, iki karakterin olacağını söylemişlerdi ama senaryonun ilerlediği bir noktada karakter seçimi yapmak zorunda kalacağımızı ve ona göre oyunun şekil değiştireceğini bile başka kaynaklardan öğrendim ve kısa da olsa bir oyun için video görseydik keşke. Zaten Doom'un ne olacağını ve olmayacağını biliyoruz fakat yine de daha fazla Fallout 4 görmek beni mutlu eder.
  • Fallout 4 e çok sevindim ama ben hala bir The Elder Scrolls bekliyordum bu haber üzerine hayallerim yıkıldı :D Neyse Fallout 4 ün muhteşem olacağına eminim.
  • Neden türkçe yama için başlatılan kampanyanın haberini yapmıyorsunuz?
    https://www.change.org/p/fallout-4-e-t%C3%BCrk%C3%A7e-altyaz%C4%B1-istiyoruz-we-want-turkish-subtitles-in-fallout-4-bethblog

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.