Şimdi Ara

Gamescom'da Göreceğimiz Tek Bethesda Oyunu Fallout 4 Olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Gamescom'da Göreceğimiz Tek Bethesda Oyunu Fallout 4 Olacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5009 Mesaj

Geçtiğimiz haftalarda Fallout 4 ve Doom 4'e ait yeni bilgilerin QuakeCon 2015'te geleceği daha önce açıklanmıştı. Bethesda, bu kez de Gamescom'a getireceği oyunları açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre Gamescom etkinliğinde Fallout 4'ü görebileceğiz. Ne yazık ki Bethesda'ya ait görebileceğimiz tek oyun Fallout 4 olacak. Yani Dishonored 2, Doom veya Battlecry Gamescom etkinliğinde boy göstermeyecek. Gamescom 2015'in, 5-9 Ağustos'ta Almanya'nın Köln kentinde düzenleneceğini hatırlatalım.  

|
    |

• Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Yeter de artar lakin DOOM ve Dishonored 2 de hiç fena olmazdı.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    367 Mesaj
    QuakeCon 2015 ile aralarında çok yakın bir mesafe var umarım aynı şeyleri göstermezler :D Çıkışa kadar her gün Twich yayını bile yapsalar gene heyecanla takip ederim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boone -- 19 Temmuz 2015; 15:04:35 >
    |
    |
    |
    |

PSN ID: Ghosty-tr
    The Last of Us (Metacritic: 95) • God of War (Metacritic: 94) • Uncharted 4: A Thief's End (Metacritic:93) • Persona 5 (Metacritic: 93) • Bloodborne (Metacritic: 92) • Shadow of the Colossus (Metacritic: 91) • Horizon Zero Dawn (Metacritic:89) • Marvel's Spider-Man (Metacritic:87)
    En Sevdiğim Japon Oyunları: Devil May Cry (Serisi) • Resident Evil (Serisi) • Metal Gear Solid (Serisi) • Silent Hill (Serisi) • Final Fantasy XV & XIII • Persona 5 • The Evil Within (Serisi) • Dark Souls (Serisi) • Nier: AutomatA

• Teğmen
    192 Mesaj
    Ya Dishonored 2'de olsa çok iyi olurdu be Bethesda ...
    |
    |
    Doom önümüzdeki ilkbahar çıkacak zaten yani bir tane daha E3 görme şansı yok . Ama Bethesda'nın kararı tabiki .
    |
    |
    Dishonored 2 hakkında daha çok bilgi görsek hiç fena olmazdı, iki karakterin olacağını söylemişlerdi ama senaryonun ilerlediği bir noktada karakter seçimi yapmak zorunda kalacağımızı ve ona göre oyunun şekil değiştireceğini bile başka kaynaklardan öğrendim ve kısa da olsa bir oyun için video görseydik keşke. Zaten Doom'un ne olacağını ve olmayacağını biliyoruz fakat yine de daha fazla Fallout 4 görmek beni mutlu eder.
    |
    |

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper
  • Misafir Üyelik
    157093 Mesaj
    Fallout 4 e çok sevindim ama ben hala bir The Elder Scrolls bekliyordum bu haber üzerine hayallerim yıkıldı :D Neyse Fallout 4 ün muhteşem olacağına eminim.
    |
    |
    130 Mesaj
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.