Şimdi Ara

Gamescom 2017'nin Açılışını Almanya Başbakanı Yapacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Gamescom 2017'nin açılışı Almanya Başbakanı Angela Merkel tarafından yapılacak. 

Tarihte ilk defa Almanya hükümetinin başbakanı dünyanın en büyük bilgisayar ve video oyunları organizasyonlarının başlarında gelen Gamescom'un açılışını yapacak. 

Gamescom oyun endüstrisinin en büyük etkinliklerinden birisi. Geçtiğimiz yıl etkinliği 97 ülkeden toplamda 345,000 kişi ziyaret etmişti. Felix Falk yaptığı açıklamada, bu derece büyük bir etkinliği Angela Merkel'in açacak olması Gamescom'a olan ilgiyi ve saygıyı arttıracaktır, dedi. 

Almanya'nın Köln şehrinde olacak Gamescom etkinliği 22-26 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek.  

• :'(

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Vay be..

• Türkiye'de oyun piyasası iyi yerlerde olsaydı eğer böyle bir etkinlik için Almanya'dan çok daha iyi bir konumumuz olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHnfr -- 22 Haziran 2017; 17:54:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MytHnfr

Türkiye'de oyun piyasası iyi yerlerde olsaydı eğer böyle bir etkinlik için Almanya'dan çok daha iyi bir konumumuz olduğunu düşünüyorum.

Kesinlikle, İstanbulda olsaydı bu etkinlik fena mı olurdu.

• Dunya da video oyunlari bir hayli seviliyor bizim ulkemizde durum pek boyle degil ve korsan kullanimida cok yaygin oldugu icin gelismesi zor gozukuyor sektorun Turkiye de.
  • Alman makamlar piyasanın milyar dolar değerinde olduğunu bildikleri için katılmaları çok normal. Sadece çocuk işi olarak bakmadıklarını gösteriyor durumu.

• Önce kuru düzeltmeli sonra korsana karşı önlem almalı bizimkiler. Alman adam fiyata bakmadan çat diye alır adamlar için yeni çıkan oyunların hepsi 60 tl (kur). Adama dokunmaz ama bize 4 katı vermek dokunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MytHnfr

Türkiye'de oyun piyasası iyi yerlerde olsaydı eğer böyle bir etkinlik için Almanya'dan çok daha iyi bir konumumuz olduğunu düşünüyorum.

İlk önce korsana çözüm bulunmalı + oyun fiyatları ülkemize göre çekilmeli.
  • Korsan falan demeyin abi bana. Bazı fiyatları görünce böbrek var onu da vereyim mi diyesim geliyor. Kabul edilebilir düzeye çekilmesi lazım. Çekilse satar mı? Yine çok satmaz muhtemelen de en azından alacak olan alır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.