Şimdi Ara

Gamescom 2014 Özel - Call of Duty: Advanced Warfare'in Multiplayer Modunu Oynadık!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geleneksel olarak her yıl çıkmasıyla pek çok oyuncunun tepkisini çeken ama her yıl bir başka satış rekoru kıran Call of Duty serisinin bu yeni ayağı multiplayer kısmında oyuna ne gibi yenilikler ekliyor?

• Bende gamescomdan hiç video çekmeden geldiniz diye düşünmeye başlamıştım :) Teşekkürler izleyelim bakalım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun beni çok şaşırttı. Crysis, Titanfall, Unreal Tournament; ne varsa sentezi olmuş ama güzel de olmuş. Bunca zamanın CoD ön yargısını kırabilir, beklemedeyiz.
  • Acık ve durust konusayim. Bunu oynayacagıma saklambaç oynarım daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

Acık ve durust konusayim. Bunu oynayacagıma saklambaç oynarım daha iyi.

/>

• Ghostla zaten dip yaptı seri.Ne gelse daha iyi olacağı kesin ama yine de cod ismine yakışmayan bir oyun.İnsanlar seride yenilik istemiyor,eski oyunların kalitesini istiyor.

• Kaçarı yok. Alıyoruz yine.
  • Titanfall'a biraz daha özellik eklemişler CoD Advanced Warfare demişler gibi geldi bana.

• talhayı anlamadım başta titanfall ile hiç bir alakası yok oyunun dedi sonra haritaları karşılaştırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenon

talhayı anlamadım başta titanfall ile hiç bir alakası yok oyunun dedi sonra haritaları karşılaştırdı

tam karşılaştırdı diyemez titanfallda oynanış ve haritaların çok uygun olduğunu söyledi oynanıştan kastı bu duvarlarda yürüme vs aynısı cod için uymamış dedi
  • quote:

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrotix39

quote:

Orijinalden alıntı: Arsenon

talhayı anlamadım başta titanfall ile hiç bir alakası yok oyunun dedi sonra haritaları karşılaştırdı

tam karşılaştırdı diyemez titanfallda oynanış ve haritaların çok uygun olduğunu söyledi oynanıştan kastı bu duvarlarda yürüme vs aynısı cod için uymamış dedi

olabilir şu anda zombi moddayım eğer öyleyse özür dilerim
  • quote:

[sizer=red]Gamescom 2014 Özel - Call of Duty: Advanced Warfare'in Multiplayer Modunu Oynadık!

• Ghoststan sonra ilaç gibi gelicek bu oyun.
  • Cod yapımcılarından crysis titanfall killer geliyor.
  • harikasınız bu zmana kadarki en iyi bsc videolarından biri emeğinize sağlık
  • gecikmis bir video

• Call of Titanfall
  • Cok guzrl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunlara 700 km havaya zıplamayı koyanın allah bin belasını versin
    Halo dan Crysis den koşarak uzaklaştık burda da buldu bizi lanet olsun

Tek yol BF yine . Ulan Single COD oynardık oda yalan oldu . Paranın gözü kör olsun ki ergenlere Casuale göre oyun yapıyorlar

Satış kaygısını bir kenara bırakan Hardcore oyuncuya önem veren tüm firmaları alnından öpüyorum .

YOK ARKADAŞ SİNİRİMİ ALAMADIM BEN !

ZIPLAMA YETMEZ HEP HAVADA KALALIM HATTA ATMOSFER ÜSTÜ VE ALTI OLSUN AMA LEVELE GÖRE OLSUN

ATMOSFER ÜSTÜNE ÇIKAN RAKİPİ GÖREMİYELİM ANİDEN KAFAMIZA BİNSİN HEAD SHOT OLSUN .. HİÇ YERE İNMEYELİM UÇALIM EN İYİSİ

YAAAAAAAAAAAAA SABIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 19 Ağustos 2014; 23:00:37 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.