Şimdi Ara

Gamesatis.com - Steam İndirimleri Gamesatış'ta Ekstra İndirimli! (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
23
Favori
186.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın yetkili bazı oyunlar sepete atılmıyor, "satın al" diyince tepki vermiyor sepete eklenmiyor. Bir de aradan 2-3 gün geçti hala Batman: Arkham Origins eklenmedi, Origins Blackgate var onun yerine.
  • Kendilerine teşekkür ediyorum.Çok hızlı bir alışveriş oldu.Daha önceden de alışveriş yaptığım bir sitedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elder Scrolls Online Summerset ne zaman indirime girecek?
  • bu siteden alınan oyunlar steam üzerinden mi aktif oluyor ? yani steam üzerinden alınmış gibi yine steam aracısıyla mı indiriyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okvnoe

bu siteden alınan oyunlar steam üzerinden mi aktif oluyor ? yani steam üzerinden alınmış gibi yine steam aracısıyla mı indiriyoruz ?
    Evet. Steam kütüphanene ekleniyor. Oradan indiriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ee2323

Bu mesaj silindi.
    dolandırıcılık bu
  • Merhaba arkadaşlar, seçim dolayısıyla dün müsait olamadım. Bugün itibari ile tüm soru ve istekleriniz için tekrar buradayım.
  • Dün Rocket League ve Civ 5 aldım, gayet hızlıydı 5 dk bile sürmedi oyunları kütüphaneme eklemem. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir site çok teşekkür ederim. En ufak bir sorun yaşamadım; umarım bozulmadan devam edersiniz.

Bir kaç tane oyunun eklenmesini özellikle rica ederim;

Age of Barbarian Extended Cut

Dragon's Lair

Steep - Winter Games Edition

Fallout 4: Game of the Year Edition

Space Ace

Celeste

Teşekkürker.
  • sebofann kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. O zaman alabiliriz siteden.

• Merhaba,

Daha önce oyunları başka ülkeden almamız halinde Steam hesabımızın ileride tespit edilirse banlenebileceğini okumuştum. Siz Türkiye'den toplu alıp mı satıyorsunuz? Yoksa başka ülkelerden mi? Güvenlik konusunda biraz daha iç rahatlatıcı açıklama yaparsanız seviniriz. :)

Teşekkürler, iyi çalışmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Steam bakıyemde 20 tl var. Onla ödeme yapmanın yolu yok mudur ?
    Site üzerinden satış yapıyorlar.
  • 2 tane gta aldık paytr uzun bekletir diye korkuyodum ama seri çektiler onayı hemen aldım oyunları

• quote:

Orijinalden alıntı: Karen O

Harika bir site çok teşekkür ederim. En ufak bir sorun yaşamadım; umarım bozulmadan devam edersiniz.

Bir kaç tane oyunun eklenmesini özellikle rica ederim;

Age of Barbarian Extended Cut

Dragon's Lair

Steep - Winter Games Edition

Fallout 4: Game of the Year Edition

Space Ace

Celeste

Teşekkürker.
    Merhabalar, ilettim. Eklendi sanıyorum. Kontrol edebilirsiniz
  • Bugün Euro Track Simulator 2 aldım, 4-5 dakika içersinde siparişim sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

• Yaptığınız ekstra indirimler için kendi adıma teşekkür ediyorum. İstek listemde ki oyunlarla fiyat karşılaştırması yaptım ve hatrı sayılır derecede fiyat farkı gördüm. Bu sene birşey almayı düşünmüyorum çok fazla oyun birikti ama seneye aynı indirimler olursa toplu bir alışveriş yapabilirim.
  • Biraz önce aldım. 10 saniye sonra arkadaşlık isteği geldi. Kabul ettikten 10 saniye sonra oyun gönderildi.
  • Overwatch da indirim yapabilir misiniz? Bir kaç arkadaş topluca almayı düşünüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamesatış

Kredi Kartı, EFT, Havale, Bankamatik kartsız ödeme, İninal, Mobil Ödeme, Faturamatik, Skrill, Paypal, Bitcoin gibi ödeme yöntemlerimiz vardır. Tam liste için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz;

https://www.gamesatis.com/odeme-yontemleri

Alıntıları Göster
    PayPal var mi cidden?

• quote:

Orijinalden alıntı: naexist

PayPal var mi cidden?

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

Paypal ülkemizde yasaklandığı için direkt olarak yoktur fakat G2A Pay ödeme yöntemi üzerinden Paypal ile ödeme yapabilirsiniz. (G2A Pay bir çok ödeme yönteminin bulunduğu, G2A firmasının ödeme yöntemidir)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.