Şimdi Ara

Gamesatis.com - Steam İndirimleri Gamesatış'ta Ekstra İndirimli! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
23
Favori
186.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of Duty Warchest ( Call of Duty: United Offensive, Call of Duty®, Call of Duty® 2) indirim gelecek mi?
  • Bazı oyunların fiyatları güncellenmemiş mesela blackwake, bulletstorm, project cars vs vs

Nantucket i de bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farcry 3 55tl farcry 4 te o fiyatta şu farcry3 ün fiyatını bi düzenleyebilirseniz güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk2238

GTA V için uygun fiyat. Sipariş verdim bekliyorum.
    Oyunu hala teslim alamadım gelen arkadaşlık isteğini kabul etmeme rağmen. İlgilenirseniz sevinirim @Gamesatış

EDIT: Firma yetkilisi benimle iletişime geçti ve sabah oyunun teslim edileceğini söyledi. Bu saatte ilgi gösterdikleri için kendilerine teşekkür ediyor, bol satışlar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk2238 -- 22 Haziran 2018; 3:49:13 >
  • Merhabalar,

Tüm teslimatları ve eklenecek oyunları bugün en kısa sürede yapacağız. Steam yoğunluğundan ve sunuculardan yanıt alınamamasından dolayı teslimat robotumuzda bir sorun yaşanmıştır. Ekip arkadaşlarımız tüm teslimatları sabah erken saatte başlayarak el ile yapacaklardır.

Talep edilen tüm oyunların listesi de iletilmiştir ve en kısa zamanda eklenecektir. Anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkür ederiz
  • Merhaba, sitede kayıtlı fakat sitede indirimi güncellenmeyen oyunlar bugün güncellenecek mi?

Divinity: Original Sin 2
    Hyper Light Drifter
    Hellblade: Senua's Sacrifice
    RESIDENT EVIL 7
    Everspace

gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 22 Haziran 2018; 4:26:30 >
  • steam ve diğer aracı sitelerin fiyatlarını karşılaştırınca Rainbow Six fiyatları sizin sitenize gerçekten yakışmamış. Napsak biraz daha indirsek mi? Özellikle season 3 pass'i...
  • frostpunk almıştım. Biraz önce teslim edildi.
  • Sabah 09:00'da sipariş verdim 1 saati geçti halen arkadaşlık isteği gelmedi. @Gamesatış

Edit: Oyunlar teslim edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elaziz23 -- 22 Haziran 2018; 10:28:37 >
  • Gamesatış kullanıcısına yanıt
    Canlı destek çok ilgisiz gelen daveti kabul ettim dünden beri yardımcı olan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su FFXV de guncellense iyi olacak. Fiyati steamde 87 sizde 140.

• Benim de bir buçuk saat önce vermiş olduğum sipariş halen gelmedi, arkadaşlık isteği falan da gelmedi zaten. Bir daha şu davet sistemiyle oyun saten yerlerden alışveriş yapmayacağım.

Konu sahibi ilgilendikten sonra oyun geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 22 Haziran 2018; 11:24:25 >
  • Dün akşam 22:10'da GTA 5 satın aldım.

İki farkı kişi arkadaşlık isteği gönderdi fakat ekleyenler offline ve teslimat gerçekleşmedi.

Edit: 11:54 itibariyle gönderim gerçekleşti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn0888 -- 22 Haziran 2018; 12:23:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FM 2018 için eft yolladım, ödemenin onaylanmasını bekliyorum, bu ilk alışverişim inşallah sorunsuz olur
  • Talep edilen oyunların hepsi iletildi arkadaşlar. Yavaş yavaş hepsi ekleniyor ve indirimler güncelleniyor
  • for honor standard edition ekleyebilirmisiniz

• Dün akşam satın aldığım GTA 5 ne zaman teslim edilecek, arkadaşlık istekleri geldi ama gift yok.
  • Dün 21:00 da sipariş vermiştim halen teslim edilmedi
  • The division gold sürüm steamdeki fiyatından daha düşük olacak mı sitenizde ?
  • Dlclerin de indirime girmesi mümkün mü ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.