Şimdi Ara

Gamesatis.com - Steam İndirimleri Gamesatış'ta Ekstra İndirimli! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
23
Favori
186.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deneme amaçlı 2 oyun aldık bekliyoruz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamesatış

Steam'deki sorun sebebi ile arkadaş eklenemiyor, ekli arkadaşlara hediye oyun gönderilmiyor. Biz de inanın beklemek ve bekletmek istemiyoruz ama malesef Steam platformu henüz düzelmedi

Alıntıları Göster
    yeni hesap açtım fakat güvenilir üye değilmişim oyunu satın alamıyorum yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sub-Zer0

yeni hesap açtım fakat güvenilir üye değilmişim oyunu satın alamıyorum yardımcı olur musunuz?

Alıntıları Göster
    Canlı desteğimizden yazarsanız size yardımcı olmaya çalışacağız efendim
  • Bu yaz indiriminde steam dan fazlasıyla oyun alıcam site değerlendirme yapıyorum size güveniyorum en iyi fiyatı siz vericeksiniz umarım beklemedeyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam harici oyunlarada indirim varmi fifa battlefield 1 vs

• gamesatış sitesinden şimdi nba2k18 aldım 24 liraya geldi güvenilir ve hızlı çalışan bir site tavsiye ederim herkese
  • Gamesatış kullanıcısına yanıt
    FFXV, Ni no Kuni 2 ve de Division fiyatlarını güncelleyebilmeniz mümkün mü? ( güzel fiyatlarınız var bu arada)
  • Bayonetta steam'de 20 lira sizde 48 lira. %50'ye varan indirim mi bindirim mi var demiştiniz?

• Kesinlikle amacım siteyi kötülemek,satış baltalamak yada olmayan bişeyi olmuş gibi göstermek değil tek amacım yapılan işin karsı tarafa nasıl yansıdıgı hakkında bır farkındalık oluşturmak.Canlı destekteki arkadaş çok aşırı ilgisiz ve sadece hazır mesajlar yolluyor.Steamdeki sorun yüzünden oluşan sıkıntının farkındayım fakat 20-30 mesaja yakın konusmamızda bana gönderilen mesajalarda sadece hazır mesajlar kullanıldı,bir tane bile özgün mesaj yoktu.Sadece kopyala yapıstırla mesaj atılıyor ve bu insanın ciddiye alınmadıgını düşündürtüyor.En son steam'in düzeldiği hakkında bilgi verdim ve şu şekilde bir dönüş oldu;

"Lütfen steam üzerinden gönderilen arkadaşlık isteğini kabul ediniz."

arkadaşlık isteğini zaten yaklasık 2.30 saat önce kabul ettiğim için "isteği kabul etmiştim" dedim.
    aynı mesajı bır kere daha yolladı zaten kabul etmiştim dedim ve aynı mesajı bırdaha yolladı bende steam arkadas lıstemı ve bekleyen arkadaşlık ısteklerı bölümlerini ayrı ayrı ss alıp arkadaşa yolladım su anda ses seda yok.

@Gamesatış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosmu -- 21 Haziran 2018; 23:51:21 >
  • AC origins bekliyorum.
  • steam şu an çok kasıyor.Gifti bugün alamayacağız anlaşılan.Yarın yollarsınız demi :)
  • Bu Life is Strange: Before the Storm'un DLC'sini de ekleyebilir misiniz?

Bir de Batman serisinin önemli oyunlarından eklemeler yapabilir misiniz? Arkham City - Arkham Origins - Arkham Asylum gibi?..

Bir de bu İninal kampanyasıyla ilgili bir şey soracağım. Ben farklı İninal kartlardan hesabıma 30 TL yüklesem yine sadece 10 TL'mi eklenecek? Yani diyelim ki 3 tane ininal kartım var her biriyle 30 TL yüklesem + 30 TL mi eklenecek yoksa yine 10 TL mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 22 Haziran 2018; 0:37:17 >
  • Trackmania United Forever Star Edition fiyatını güncelleyebilir misiniz? İndirime girdiği halde 84 tl görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosmu

Kesinlikle amacım siteyi kötülemek,satış baltalamak yada olmayan bişeyi olmuş gibi göstermek değil tek amacım yapılan işin karsı tarafa nasıl yansıdıgı hakkında bır farkındalık oluşturmak.Canlı destekteki arkadaş çok aşırı ilgisiz ve sadece hazır mesajlar yolluyor.Steamdeki sorun yüzünden oluşan sıkıntının farkındayım fakat 20-30 mesaja yakın konusmamızda bana gönderilen mesajalarda sadece hazır mesajlar kullanıldı,bir tane bile özgün mesaj yoktu.Sadece kopyala yapıstırla mesaj atılıyor ve bu insanın ciddiye alınmadıgını düşündürtüyor.En son steam'in düzeldiği hakkında bilgi verdim ve şu şekilde bir dönüş oldu;

"Lütfen steam üzerinden gönderilen arkadaşlık isteğini kabul ediniz."

arkadaşlık isteğini zaten yaklasık 2.30 saat önce kabul ettiğim için "isteği kabul etmiştim" dedim.
    aynı mesajı bır kere daha yolladı zaten kabul etmiştim dedim ve aynı mesajı bırdaha yolladı bende steam arkadas lıstemı ve bekleyen arkadaşlık ısteklerı bölümlerini ayrı ayrı ss alıp arkadaşa yolladım su anda ses seda yok.

@Gamesatış
    Merhabalar,

Yaşadığınız bu gecikme ve sorun için özür dileriz. Yoğunluktan dolayı canlı destekteki arkadaşlarımızın kafası karışmış, sizi başkasıyla karıştırmış ya da dikkat edememiş olabilir. Yüzlerce kullanıcımız ile eş zamanlı konuşurken nadiren bu şekilde sorunlar yaşanabiliyor. Sorunuzun en kısa sürede çözüleceğinin garantisini veririz. Geç yanıtımız için özür dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

AC origins bekliyorum.
    Aynen ben de bekliyorum steamde fiyatı güzel inmiş eğer burda da %20-30luk düşerse baldan tatlı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Bu Life is Strange: Before the Storm'un DLC'sini de ekleyebilir misiniz?

Bir de Batman serisinin önemli oyunlarından eklemeler yapabilir misiniz? Arkham City - Arkham Origins - Arkham Asylum gibi?..

Bir de bu İninal kampanyasıyla ilgili bir şey soracağım. Ben farklı İninal kartlardan hesabıma 30 TL yüklesem yine sadece 10 TL'mi eklenecek? Yani diyelim ki 3 tane ininal kartım var her biriyle 30 TL yüklesem + 30 TL mi eklenecek yoksa yine 10 TL mi?
    İlettik eklenecektir efendim.

İninal kampanyasına biz müdahele edemediğimiz için bu yüklemenizde tek bir seferlik 10 TL eklenecektir.
  • Telltale oyunlarına doğru düzgün indirim gelecek mi?

• quote:

İninal kampanyasına biz müdahele edemediğimiz için bu yüklemenizde tek bir seferlik 10 TL eklenecektir.

Alıntıları Göster
    skyrim için nidirim aradım ama yok...

for honor, the long dark, freedom fighters 2

bunları eklerseniz çok muhteşem olursunuz <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 22 Haziran 2018; 1:21:50 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam belki söyleyen vardır The Division'a ek indirim gelirse tadından yenmez (35 TL steam'de)

Bir de benim ek olarak isteğim mümkünse eğer: "Tom Clancy's Splinter Cell Elite Echelon Edition" paketine indirim gelmesi. Bu paket son çıkan oyun hariç diğer eski tüm Splinter Cell serisine ait oyunları içeriyor. Steam'de 35,70 TL bu paket.

Başka da istemiyorum şeyini çıkartmamak adına işin.
  • ödeme yapabilen var mı? paytr vs 3d kodu gelmiyor. faturamatik ile nasıl ödeme yapıyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.