Şimdi Ara

Gamesatis.com - Steam İndirimleri Gamesatış'ta Ekstra İndirimli! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
23
Favori
186.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekken 7 de iletilmiştir. En kısa sürede eklenecektir.

Steam'deki sorunlar nedeni ile şu anda oyun alımı-gönderimi kısımlarında sorun yaşanmaktadır. Anlık olarak takip ediyoruz. Çözüldüğü an teslimatlar yapılacaktır. Sizin kadar biz de sabırsızlıkla beklemekteyiz :)
  • Merhaba, Spintires'da indirim olacak mı? Steam'de 15 lira, sizde 20...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Merhaba, Spintires'da indirim olacak mı? Steam'de 15 lira, sizde 20...
    Merhabalar,

Yaz İndirimlerine giren tüm oyunlar zamanla eklenecektir. Steam sayfası düzgün çalışmadığı, zaman zaman açılmadığı için tüm ürünlerin eklenmesi biraz zaman alıyor. Oyun eklenmesi için talebinizi canlı destek üzerinden oyun linki ile iletirseniz eklenmesini hızlandıracaktır
  • Rainbow da Ets2 italya ve fransa dlcsi de ve Farming simulator 17 de indirim göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 21 Haziran 2018; 21:37:41 >
  • oyunlar bile açılmıyor steam de , the crew 2 için bakıyorum oyunu bulamıyor :D inş indirim yapıyolardır ondan açılmıyordur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamesatış

Merhabalar,

Yaz İndirimlerine giren tüm oyunlar zamanla eklenecektir. Steam sayfası düzgün çalışmadığı, zaman zaman açılmadığı için tüm ürünlerin eklenmesi biraz zaman alıyor. Oyun eklenmesi için talebinizi canlı destek üzerinden oyun linki ile iletirseniz eklenmesini hızlandıracaktır

Alıntıları Göster
    Nioh'a da bi el atsanız hacım
  • METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN, Mad Max, Sherlock Holmes: The Devil's Daughter,Quantum Break oyunlarında indirim yaparsanız sevinirim. Almayı planlıyorum hepsini:)
  • Hocam Witcher 3 Full Paket, ETS, Microsoft RTS Collection (veya içindekilerden birkaçı), Middle Earth Serisi gelecek mi ?
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    Eitcher 3 game of year edition 25 tl di 1 hafta önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paytr kullanıyorsunuz sanırım ancak şu an sıkıntı var gibi duruyor sistemde.
  • Microsoft RTS Collection paket halinde gelmez. Gift olarak satışa kapalı. Ancak dlc lerden bağımsız olarak paket içeriğindeki oyunları yalın haliyle getirebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 21 Haziran 2018; 21:38:50 >
  • 12₺ den cs go almıştım 7 ay önce sizde 10₺ iade edilmiyor mu ?

Ayrıca indirimler ne kadar sürüyor Pubg almayı düşünüyorum ne zaman bitecek indirimler

Edit: konuyu okumamıştım 5 temmuzda bitiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunxkaya -- 21 Haziran 2018; 21:41:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Hocam Witcher 3 Full Paket, ETS, Microsoft RTS Collection (veya içindekilerden birkaçı), Middle Earth Serisi gelecek mi ?
    Steam Yaz İndirimlerine dahil olan tüm oyunlar yavaş yavaş sitemize ekleniyor arkadaşlar. Steam hala sorunlu olduğu için biraz sabrınızı rica ediyoruz sadece. ETS 2 şu anda sitemizde 7,80 TL olarak görebilirsiniz
  • arma 3'ü lütfen 25 tl yapabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division eklenecek mi? Fiyati hala yuksek de
  • Umarım FFXV de güncellenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rango-

The Division eklenecek mi? Fiyati hala yuksek de
    Steam yavaş yavaş kendine geliyor. Yaz indirimine giren tüm oyunlar ekstra indirimler ile eklenecektir :)

• Daha çok bekleyecekmiyiz ya nioh aldım. 1 buçuk saat oldu hala bekliyorum.
  • fallout 4 goty edition eklenecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberDiamond

Daha çok bekleyecekmiyiz ya nioh aldım. 1 buçuk saat oldu hala bekliyorum.
    Steam'deki sorun sebebi ile arkadaş eklenemiyor, ekli arkadaşlara hediye oyun gönderilmiyor. Biz de inanın beklemek ve bekletmek istemiyoruz ama malesef Steam platformu henüz düzelmedi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.