Şimdi Ara

Gamesatis.com - Steam İndirimleri Gamesatış'ta Ekstra İndirimli! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
23
Favori
186.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam Yaz indirimleri hakkında teslimat bekleyen ve taleplerini iletmek isteyen kullanıcılarımızı Discord kanalımıza bekliyoruz:https://discord.gg/K4UGQDb
  • Rainbow Six Siege ve NBA 2K18 almayı düşünüyorum ama oyunları hemen teslim alabilecek miyim? Yukarda bir çok arkadaş hala oyunları teslim alamadıklarını söylemişler?
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Ben ilk parti oyunlarımı hemen ikinci partiyi 5 dk sonra aldım. Gayet hızlı teslimat yapıyorlar.
  • 3 saattir teslim edilmesini bekliyorum. Mesaj atmaktan bıktım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Rainbow Six Siege ve NBA 2K18 almayı düşünüyorum ama oyunları hemen teslim alabilecek miyim? Yukarda bir çok arkadaş hala oyunları teslim alamadıklarını söylemişler?
    Ben 13.00 gibi NBA 2K18 aldım. Az önce teslim edildi. Yoğunluktan dolayı gecikme oluyor ama yolluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamesatış

Tabi ki, siz yeter ki isteyin :) Hemen iletiyorum ekip arkadaşlarımıza. Kısa süre içerisinde eklenecektir. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz!

Alıntıları Göster
    rica ederim de oyunlar yaz indirimsiz eklenmiş
  • Batman Arkham Origins sitenize eklenmemiş hiç onun yerine Batman Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition eklenmiş. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum bu eklenen oyun Arkham Origins değil, ek paketi gibi bir şeyi sadece. Bunu düzeltebilirseniz sevinirim.

Bunun dışında Splinter Cell (ilk oyun 2008'de çıkan) Steam'de 5,94 TL, sitenizde 11-12 TL civarı; bu oyunda fiyat düzenlemesi yapabilme imkanınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WizMellin

Dün 21:00 da sipariş vermiştim halen teslim edilmedi
    2 keredir iptal oluyor 3. kez aldım bakalım bugün teslim edilir inşallah
  • Gta v aldım saat 15:34 de fakat oyun hala gelmedi. Canlı destek cevap vermiyor. Şiparis No: 5870165513

Arkadaşlık isteği geldi fakat oyun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşırı yavaş, neymiş yogunluk var normal tabi ki, ona göre hazırlık yapın bu ne rezalet 5 saattir bekliyorum
  • Stoklar hep yoklarda acaba niye? Tekrar yenilenecek mi?

Edit: Sanırım bakiyeleri sıfırladınız GG o zaman bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Markus Schulz -- 22 Haziran 2018; 20:41:54 >
  • ~~~~~~DUYURU~~~~~

BEKLEYEN TÜM OYUNLARI VE SİPARİŞLERİ TESLİM EDEBİLMEMİZ İÇİN YENİ GELEN STEAM SİPARİŞLERİNİ ŞU AN İÇİN KAPATTIK ARKADAŞLAR. MEVCUT TÜM SİPARİŞLERİ İLETTİĞİMİZDE TEKRAR OYUNLAR GÜNCELLENECEK VE AKTİF OLACAKTIR: ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

TAHMİNİ TEKRAR AÇILMA SÜRESİ BU GECE 01:00'DİR

BU SAATE KADAR TÜM OYUNLARI TESLİM ETMEYİ PLANLIYORUZ
    -arkadaşlık istekleri gönderilecektir
    -kabul edenlere oyunlar gönderilecektir

GECİKME İÇİN TEKRAR ÖZÜR DİLERİZ ARKADAŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Stoklar hep yoklarda acaba niye? Tekrar yenilenecek mi?

Edit: Sanırım bakiyeleri sıfırladınız GG o zaman bana.
    neyse ki dh partneri de yöneticiler banlayamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

neyse ki dh partneri de yöneticiler banlayamıyor

Alıntıları Göster
    Burdaki yetkim yok ki
  • GTA 5 siparişim geldi, yoğunluktan dolayı gecikme oldu, onun dışında problem yok.
  • Son oyunum Frostpunk kaldı diğer 2 oyunum geldi, beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Burdaki yetkim yok ki

Alıntıları Göster
    he yetkin olsa...
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Yok, sadece yetkim yok, ondan şey ettim

Bu arada stoklar yenilenmiş gözüküyor, alım yapabiliyor muyuz yoksa teknik bir sorun mu? Saat 01:00 gibi demiştiniz, ondan soruyorum.
  • Dün akşam 21'de sipariş vermiştim, 4-5 arkadaşlık isteği onayladım, gelen giden yok, hayırlısı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 3'ten beri 3-4 arkadaşlık isteği kabul ettim ama siparişim iptal edilmiş. Açarlarsa yeniden sipariş vericem.

Şu yoğunluğun önlemini alsaydınız keşke.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.