Şimdi Ara

Gamers! 2017 Yaz Sezonu Serisi (BAŞLADI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gamers! 2017 Yaz Sezonu Serisi (BAŞLADI)

#Romantizm/Komedi/Okul

KONUSU

Bu, bazı öğrenciler ve bir hobi etrafında dönen bir hikaye. Amano Keita, oyun oynamak için bir tutkumuz olan ve gizli bir şekilde oyun oynayan ve hayatının mükemmel olduğuna inanan biri olan Uehara Tasuku ile arkadaş olan yalnız kahramanımız. Ayrıca, video oyunları kulübünün kulüp başkanı Karen Tendou ve sürekli Keita ile birlikte oynayan Chiaki Hoshinomori var. Bu, komedi sahneleri ve yanlış anlamalar dizisi ile dolu bir hikaye. Artık kaotik romantik komedimiz başlıyor!

İYİ SEYİRLER

• Seri başlangıcını yaptı

İyi seyirler

1.BÖLÜM

Sanırım 2015'ten bu yana gelmesi beklenilen seriymiş

@Tonyukuk Kel görmüştüm izleme listende vardı hadi gözün aydın
  • Konusu güzele benziyor final yapsın izleriz takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Seri başlangıcını yaptı

İyi seyirler

1.BÖLÜM

Sanırım 2015'ten bu yana gelmesi beklenilen seriymiş

@Tonyukuk Kel görmüştüm izleme listende vardı hadi gözün aydın

çöp gibi ama bakalım.

• Her sezon için ezik ana karakter kotalarını doldurmaları gerekiyor sanırım yorumunu görüp önyargılı yaklaşmıştım seriye.Karakter her ne kadar ezik görünse de konu oyunlar olunca tutkukulu ve taviz vermeyen bi görünüm gösterdi ilk bölüm itibariyle.Bölüm sonlarına doğru giderek duyarsızlaşması ve kızın sonlara doğru bu tutuma tepkileriyle hoş vakit geçirtecek bir anime izlenimi uyandırdı.Bekleyip göreceğiz...
  • 3.BÖLÜM

• Sezonun en iyi animesi 10/10
  • 4.BÖLÜM

• 5.BÖLÜM

@damn2u Bu seriyede bakın belki seversiniz
  • Listeye aldım, haftalık takip edilecek ne kadar çok şey oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Listeye aldım, haftalık takip edilecek ne kadar çok şey oldu.

Myanimelist varsa verin ben size liste oluşturayım
  • Aslında hiç kullanmamıştım ama az önce üye oldum. Bir de sitede Türkçe desteği olsa ne kadar hoş olmaz mıydı.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Maalesef keşke olsaydı zaten basit arayüzü var yaptığımız sadece liste tutmak ve emin olun diğer siteler bu kadar iyi gelmiyor nedense

Dediklerimde ciddiyim listenizi hazırladığınızda şimdi veya sonra profilinizi atın ben size tavsiyede bulunayım
  • Listeye ekleye ekleye 800'lü sayılara geldim, tabi gözümden kaçmış yada karşıma çıkmayan daha sürüyle seri vardır, gözlerim yoruldu bıraktım şimdilik.

Böylesi yeterli oluyor mu? Başka türlü profilime ulaşılacak başka bir link var mı?https://myanimelist.net/profile/damn2u
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Tamam yeterli hattaha ben ark isteği atayım

Nickime pek takılmayın 1.hesabımı unutunca saçma nick aldım

Okul/Romantizm tarzı sorun etmiyorsanız zaten tonla öneririm

Şimdi listeyi inceleyeyim
  • O kadar saçma gidiyor ki olaylar, birçok klişe de var ammaaa nedense baya sevdim bu animeyi 21 yaşında adamım mal gibi bir tebessümle izliyorum. Çizimlerden mi karakterlerden mi anlamadım bi sıkıntı var, aynı anda nefret edip çok sevdiğim bir yapıt olmuş.
  • Açılışı çok hoş.Hem konu ile fazlasıyla uyumlu hem de seiyyulara söyletmişler.Hoşuma gidiyor bu tarz açılışlar.Bu haftaki bölüm baya eğlenceli idi özellikle ueheranın tepkileri.Umarım yanlış anlaşılma olayları daha fazla uzatılıp seri buna kurban edilmez.bir de hoshinomorinin kelimeleri çift söylemesi ne kadar tatlı bir şey öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.