Şimdi Ara

GameRankings Kapanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
76
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mart 1999'da açılan ve oyun basınının paylaşmış olduğu incelemeleri ve haberleri toplayan GameRankings.com 20 yılın ardından kapatılıyor.

Yapılan açıklamaya göre, site 9 Aralık Pazartesi günü kapatılacak ve bu tarihten sonrawww.gamerankings.com adresi oyuncuları direkt olarak kardeş sitesi Metacritic.com'a yönlendirecek. GameRankings ekibi çalışanları da bilgilendirici oyun incelemesi içeriği oluşturma ve klasik oyunların incelemelerini Metacritic'e getirme görevine devam edecek. 

GameRankings "En eski oyun sitelerinden biri olarak, geçtiğimiz 20 yıl boyunca bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz ve ilerleyen yıllarda yeni oyun dünyalarını fethetmek için sabırsızlanıyoruz." dedi.

GameRankings.com'u buradan ziyaret edebilirsiniz. 9 Aralık'ta kapatılacak.

• Ben genelde bu siteye bakardim, metacritic nerde troll bes para etmez site var onlari da kapsiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitenin görünümü 2000’lerden kalma, bu zamana kadar neden siteyi yenilememişler hayret. Nostaljik duygulardan ötürü mü diye düşünmedim değil şimdi.

• Çöp site. metacritic varken asla girmeye gerek görmezdim geç bile kalmışlar kapatmakta.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.