Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Gameranger version mismatch hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Strateji >> Gameranger version mismatch hatası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar gameranger üzerinden online aeo ııı oynayacaktım bugün girdim gamerangera odaya girdim aeo ya da girdim join e tıkladım version mismatch hatası verdi gamerangera girmeden önce osmanlıda spahiyi ahırdan çıkarma yok askerlerin pop unu 2 den 1 e indirme gibi bazı değişiklikler yaptım data dan proto dosyası üzerinden bundan o hatayı verebiliyor olabilir mi?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: I am doing subjugate

Merhaba arkadaşlar gameranger üzerinden online aeo ııı oynayacaktım bugün girdim gamerangera odaya girdim aeo ya da girdim join e tıkladım version mismatch hatası verdi gamerangera girmeden önce osmanlıda spahiyi ahırdan çıkarma yok askerlerin pop unu 2 den 1 e indirme gibi bazı değişiklikler yaptım data dan proto dosyası üzerinden bundan o hatayı verebiliyor olabilir mi?

aynen ondan veriyor hatayı. online oynayabilmen için oyun dosyalarında hiçbir değişiklik yapmamış olman lazım ve versionunun aynı olması lazım odayı kuran kişiyle
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Lastik Fiyatları
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,133
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.