Şimdi Ara

Gameranger Red Alert 2 problemi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar red alert 2 versiyon 1.006 var gameranger üzerinden biri oyunu başlatınca kurduğu oyunu network kısmında görüyorum çift tıklayınca oyundan atıyor ve şöyle bi ekran geliyor.

Gameranger Red Alert 2 problemi?

sizce neden kaynaklanıyor olabilir?

dipnot: bundan önce bir "dos" (başlat > çalıştır > cmd) ile bir hata ekranı vermişti ama kapattım ne yazdığını unuttum.

• aynı sorun bende de var, buldun mu dostum çözümü?
  • arkadaşlar red alert 2 ve yuri için biz böyle bir çözüm bulduk.

konuyu işlerseniz programlar vede oyunun setupıda var. cdsiz çalışıyor yuri ve ra2 yi içinde barındırıyor.

isterseniz çözünürlüğü 1080p bile yapabiliyorsunuz ra2 de.

buyrun burda incelerseniz bir 10 dkka ayırıp sorunsuz bir şekilde onarsınız. hatta birliktede oynayabilirsiniz otto nicki ile bekliyor olacağım sizi.

ra2 yuri ra3 hepsinde çalışıyor sorunsuz. internetiniz cok yavas sa zaman zaman oyundan kopabiliyorsunuz.

bir de ra2 de aşırı gelişinde oyun kendisi eror veriyor onun zaten çözümü yok. ra3 te bu sıkıntı yok. sınırsız para map te kapışıyoruz deli gibi ordu basıyoruz 4-5 kişi yinede atmıyor oyundan yada error vermiyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_112878648/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: can-can-can

arkadaşlar red alert 2 ve yuri için biz böyle bir çözüm bulduk.

konuyu işlerseniz programlar vede oyunun setupıda var. cdsiz çalışıyor yuri ve ra2 yi içinde barındırıyor.

isterseniz çözünürlüğü 1080p bile yapabiliyorsunuz ra2 de.

buyrun burda incelerseniz bir 10 dkka ayırıp sorunsuz bir şekilde onarsınız. hatta birliktede oynayabilirsiniz otto nicki ile bekliyor olacağım sizi.

ra2 yuri ra3 hepsinde çalışıyor sorunsuz. internetiniz cok yavas sa zaman zaman oyundan kopabiliyorsunuz.

bir de ra2 de aşırı gelişinde oyun kendisi eror veriyor onun zaten çözümü yok. ra3 te bu sıkıntı yok. sınırsız para map te kapışıyoruz deli gibi ordu basıyoruz 4-5 kişi yinede atmıyor oyundan yada error vermiyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_112878648/tm.htm

hocam teşekkürler.

ben age of empires 3 oynamaya başladım bunu oynayamayınca o daha zevkli ra2'den.

• bu sorun bendede var çözümünü daha açıklayıcı olarak yapabilen varmı
  • Sorunun çözümü ne mı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayacak kişiler PM atabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.