Şimdi Ara

Silinebilir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almayı düşündüğüm PS3 den sonra PS4 de de oynamayı sabırsızlıkla beklediğim bir oyun olan GTA 5 var.Onun dışında Uncharted 4 ve Far Cry 4..
  • Gta serisi bir beni çekmiyor sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın herkese ,

Fifa 15 , BF Hardline , GTA 5 , Far Cry 4 ve dün çok övüldüğü için Uncharted 4 düşünüyorum.

Abi 8 kişi çıkıyoruz büyük ihtimalle bence bir turnuva yapalım. Hatta ülke takımlarından oluşan bir turnuva keyifli olur.

• Destiny alabilirim henüz karar vermedim.
    Drive Club .. banko
    The Division .. %101 alırım .
    Battlefield Hardline .. karar aşamasında :)
    AC Unity alırım
    Far Cry alırım
    Gta V multisi için alırım.
    UC4 alırım.

Fiyati uygun olursa eğer Minecraft , Sniper Elite 3 ve Middle Earth alırım . COD advanced warfighter almam muhtemelen.

• Genelde bdf 4 oynanıyor sanırım onlıne'da beyler doğrumudur? düzene girsinde iyice maç falan yaparız.
  • Abi genelde Fifa veya BF var hepimizde.

Bu arada Fifa turnuva için sağ baştan sayalım bence.

1) Can
    2) ...
  • Benim ilk önce hdd almam sshd falan 2 tb ya da 1 tb hard disk doldu

• Çok güzel bir grup.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Destiny alabilirim henüz karar vermedim.
    Drive Club .. banko
    The Division .. %101 alırım .
    Battlefield Hardline .. karar aşamasında :)
    AC Unity alırım
    Far Cry alırım
    Gta V multisi için alırım.
    UC4 alırım.

Fiyati uygun olursa eğer Minecraft , Sniper Elite 3 ve Middle Earth alırım . COD advanced warfighter almam muhtemelen.

Cod ile bf hardline hariç hepsini almayı planlıyorum bende en başta Destiny düşünüyorum cidden güzel bir oyun olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

Abi genelde Fifa veya BF var hepimizde.

Bu arada Fifa turnuva için sağ baştan sayalım bence.

1) Can
    2) ...

Ekle beni.

• arkadaslar herkese merhaba sizlere bisey sorcam simdi eski gurup arkadaslarimdan kardesim gibi gilordugum bi kac arkadas ile gorustum yasca bende kucukler ama ps oyun alma satma kardeslik ve oyun oynama konusunda ansiklopedi sayilacak kalitede arkadaslar da grupta yer almak istiyorlar hepsi de forumda kayitli uye...2 tanesi ps4 oyun takas gurubunda referansli her turlu oyun alim satim da sikinti yasatmayacak arkadaslar eger uygun gorulurse davet edelim en azindan bu ortamdaki arkadaslara cok yardimci olurlar....ben cogu seyleri onlardan ogrendim...

• Eğer Cod oyun motorunu değiştirirse , eskiden olduğu gibi iyi izlenimler bırakırsa düşünürüm . Ama o kadar çok fps tps de çok anlamsiz aslında. BF4 , BF Hardline , Division , Destiny , CoD AW...piyuuu :(

Hepsi alınmaz .

• 1) Can
    2) Altuğ
    3) ???

8 kişi tamamlayalım da sağlam bir turnuva olsun.

• Destiny için referansım arkadaşlar. Kuşku yok kalite var ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

1) Can
    2) Altuğ
    3) ???

8 kişi tamamlayalım da sağlam bir turnuva olsun.

Can, kardeşim beni de yazarmısın.Maksat eğlencesine oyun oynamak İddaalı değilim ama grup şenlensin
  • Şafak 85
    Silinebilir

• muharrem ilk basta on yargili davrandim neden diceksin eski xbox ci olmama ragmen halo ile yildizlarim barismadi ama bu oyunu inceleme videolarindan izledim bayasaglam bir oyun olmus...yukaridaki yazismalari da okudum o kadar cok fps oyun multisi olunca hangi birini oynucaz hangi birine zaman ayircaz ben sahsen bf oynamadan yapamam...

• Açıkcası benim de bilim kurgu oyunları ile aram pek yoktu ama bu başka bişey olmuş ve bu etkiyi alpha verdi tam sürümü düşünemiyorum.

• 1) Can
    2) Altuğ
    3) Ercan
    4) Gökhan
    5) ???

Bu arada bende o kadar FPS arasından BF'siz yapamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NHCanX -- 16 Haziran 2014; 13:54:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

muharrem ilk basta on yargili davrandim neden diceksin eski xbox ci olmama ragmen halo ile yildizlarim barismadi ama bu oyunu inceleme videolarindan izledim bayasaglam bir oyun olmus...yukaridaki yazismalari da okudum o kadar cok fps oyun multisi olunca hangi birini oynucaz hangi birine zaman ayircaz ben sahsen bf oynamadan yapamam...

Abi Destiny inanılmaz şekilde övgü alıyor.Bakalım göreceğiz.Dün akşam bahsettiğimiz Onur ve Murat abi de baya övgüyle bahsediyor alpha sürümünden oynadıkları kadarı ile + Muharremde baya övüyor bakalım nasıl olacak.Ben şahsen BF Hardline yerine Destiny'i tercih ederim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.