Şimdi Ara

Silinebilir (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konami, MGS V'in tüm platformlardaki sahiplerini kayıt dosyalarının bozulabileceği konusunda uyardı.

Mevcut sorun oyunun çıktığı tüm platformları (PC, Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4) kapsıyor, kayıt dosyalarının bozulmasına ve kullanılamaz hele gelmesine yol açıyor. Bahsi geçen sorunu tetikleyen şey ise Quiet'ı 29 ve 42. görevlerde yanımıza almamız.Konami'den yapılan açıklamada sorunun çözümü üzerinde çalışıldığı söylenirken şimdilik kötü bir sürpriz ile karşılaşmamak için tek çaremizin Quiet'ı bu görevlere götürmemek olduğu belirtildi.

*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/

Daha oraya gelmedim ama gelince aman yanımda götürmeyeyim . neymiş la bu quite? köpeğin adı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Günaydın beyler.

*Denizhan , Serhan'ın psn adresi değişken ya. paso secondary hesapları kullanıyor. Sabit psn'ini ben bile unuttum :) Serhan neydi senin PSN ? Serhax34 ?

Yiğit'in psni yanlış yazmışım. Bobiklawus olacak.

Anladım, akşam tekrardan ekleyeyim.

Bu arada dün herkesi ekledim arkadaşlar 'dhden' yazarak. SNDNZHNTR benim psn'dir.
  • Beyler ben de aranıza katıldım. 1 hafta şehir dışındayım. Döndüğümde geceleri online oluyorum genellikle. Şimdiden eklemeye başlıyorum hepiniz. İyi oyunlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

Beyler ben de aranıza katıldım. 1 hafta şehir dışındayım. Döndüğümde geceleri online oluyorum genellikle. Şimdiden eklemeye başlıyorum hepiniz. İyi oyunlar :)

Bayram sonrası aksiyon baslıyor diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

Beyler ben de aranıza katıldım. 1 hafta şehir dışındayım. Döndüğümde geceleri online oluyorum genellikle. Şimdiden eklemeye başlıyorum hepiniz. İyi oyunlar :)

Bayram sonrası aksiyon baslıyor diyelim

Aynen. Hele bir de star wars çıksın süper olacak :) umarım gruptaki herkes alır da güzel bi squadımız olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Günaydın beyler.

*Denizhan , Serhan'ın psn adresi değişken ya. paso secondary hesapları kullanıyor. Sabit psn'ini ben bile unuttum :) Serhan neydi senin PSN ? Serhax34 ?

Yiğit'in psni yanlış yazmışım. Bobiklawus olacak.

Aaa abi lütfen payday prim var :) serhax34 evet abi.
  • Günaydın arkadaşlar.

GTA V için 15 eylül tarihinde yeni bir update gelecek . Bu update ile aşağıdaki modlar ekleniyor.

Hunt the Beast - aramızdan bir kişi gönüllü oluyor. Daha sonra geçici olarak daha hızlı ve daha güçlü bir karaktere dönüşüyor ve diğerlerinden kaçmaya çalışıyor ( bilgi verilmemiş ama sanırım kendini kovalayanları tek tek avlayabilir )

Hunting Pack - belli bir hızın altına düşerse patlayacak olan bir arabayı belirlenen noktaya götürmeye çalışan bir takımın parçasısınız. Hem yarışıp hem de arabayı patlatmamaya çalışacaksınız

Cross the line - güçlü silahlarla donatılmış squadlar tarafsız bir bölgeyi geçip rakibin alanını ele geçirmek amacı ile savaşıyor

Bir de king of the castle modu var ama tam olarak anlayamadım.
  • Denizhan ve Ozan tekrar hoşgeldiniz diyeyim. Katılmak isterseniz bir de whatsapp grubu var. Akşamları oradan haberleşip oyuna giriliyor. Ya da siz parti görürseniz lütfen çekinmeden girin.
  • Whatsapp için numara gönderdim ama hala almadın ? unutmuş olabilir misin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 12 Eylül 2015; 21:24:34 >
  • tozlanmış buralar hep, grup imzası yapalım da tozu gitsin :)

[center][image]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/716023/fdd8d7c1-a2fa-4af0-9c9c-f0788e781403.png[/image]

[link=http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=93073978][b]Gamer's Room PS4 Oyuncu Kulübü[/b][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 23 Şubat 2016; 20:41:16 >
  • Star Wars Battlefront İncelemesi çektik buarada hala izlemeyeniniz varsa :)

• Arkadaşlar Selam,

Belki Whatsupp grubumuzda olmayan fakat burada olan birileri vardır. Fifa Pro Club için adam arıyoruz bilginize.

Görüşürüz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhax

Arkadaşlar Selam,

Belki Whatsupp grubumuzda olmayan fakat burada olan birileri vardır. Fifa Pro Club için adam arıyoruz bilginize.

Görüşürüz. :)

Menejer yetkisi hani bendeydi :P

• Adminler çalışıyor

• Merhaba herkese

Adım Aygün yaşım 17 eğer mümkünse aranıza katılmak istiyorum. Elimde fifa 16 gta V last of us ve daha birçok online oynayabileceğim oyun var sizlerle birlikte oynamak isterim eğer sakıncası yoksa. Hafta içi okul olduğu için genellikle haftasonu online oluyorum. Sizlerle bir an önce tanışıp oyun oynamak dileğiyle. Herkese iyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam yeni ps4 aldim. Bf4 pre mevcut, beraber oynayacagim arkakadaslar ariyorum, araniza katilmak istiyorum
  • Selam beyler arada bir mesaj atın biraya hep WhatsApp olmaz konu ölmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Selam beyler arada bir mesaj atın biraya hep WhatsApp olmaz konu ölmüş.

Yalan atma bunny

• Konu unutulmuş yine, başlığa R6 da eklenebilir.
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.