Şimdi Ara

Silinebilir (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sniper elite 3 olan varsa co op oynayabiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfalarca sürekli yazıldı. İlk mesajda da zaten apaçık belirtiliyor. Üye alımı yaparken de konuşurken sürekli aktifliğin ön planda olması vurgulanıyor. (Bu aktiflik oyun için olmak zorunda değil ; foruma 2 kelime bir şey yazılsa kafî.)
    Herkes aynı oyunu oynayacak diye bir şey yok. Amaç beraber vakit geçirmek farklı oyunlarda da olsak gruplarda sohbet edilebilir.

Amaç ilk mesajda da belirtildiği gibi ;
    "Tek bir oyunun değil , tüm oyunların oynandığı kulüp."
    "Amacımız listemizin kalabalık olması değil , aktif olmasıdır."
    "Belirli bir sebepten dolayı bir süre aktif olamayacak kişilerin bizlere haber vermesi gerekmektedir."

Gökhan abinin dediği gibi bir durum mevcut. Hala birbirini tanımayanlar varsa ne kemik kadro oluşturabiliriz ne başka bir şey yapabiliriz. Zira Altuğ abi hala tanımadığı kişiler olduğunu söylüyor. Ben PSN'den arkadaşlık isteği gönderip yanıt alamadığım arkadaşları çıkartmak zorunda kalmıştım. Yine listeyi düzenlemek zorunda kaldım ve ilk mesaja ekledim.

Kimsenin kimseye sen git , sen çık deme hakkı yok. Tek başıma da karar vermiyorum ama çıkartmak zorunda olduğum kişiler oldu. Görünen köy kılavuz istemez. Oyunlarda aktif olamayanlar olabiliyor. Ama buraya sebep belirtiyor. Veya selam sabah sohbet ediliyor.

Son olarak bir kural daha hatırlatmak isterim. Ön yargılı yaklaşılmaması için. Aynı şeyi haftalarca günlerce bende yapsam benim de çıkıp gitmem gerekebilir.

"En başta belirtmeliyim ki ; kulübümüz tek bir kişi veya kişiler tarafından değil bütün kulüp tarafından yönetilmektedir."

Umarım listeyi güncellemek zorunda kalmam.

Benim çözüm düşüncem Altuğ abinin dediği gibi herkes oynadığı veya oynayacağı oyunları belirtirse , belirli etkinlikler yapılabilir. (Belirli günlerde BF belirli günlerde Fifa gibi) Veya çözüm önerisi olan varsa buradan belirtebilir.

@Zala_ @Afr0oo @Fast_Tortuga @what_tha @wolfgangg @Santa.Monica @bazinga1905 @szmania @brigand45 @Dark Saga @Xolid Gunner @fantastiko_92 @kenanbal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NHCanX -- 12 Temmuz 2014; 19:26:14 >

• Arkadaşlar, en kötü ihtimalle son ek paket ( Dragon Teeth sanırım ) almanızı öneriyorum.birlikte oynamamız için biraz fedakarlık ve çaba lütfen .

Kendi serverimizda icabinda team death match,squad deathmach vb modlari oynarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Cihazi ben biraz firsat buldukca acabiliyorum, eve erken gelsemde bazen cihazin basina oturucak mecalim olmuyor calismaktan dolayisiyla cok duzenli bi oyuncu degilim. Haftanin su gunu su saati belli zamanda etkinlik yapiyoruz derseniz ben o gun grup icin cihaz basinda olmaya calisirim. Onun haricinde bazen bf4 te 1-2 tdm-domination atip cikiyorum cogunlukla.

Belirttigim gibi Ben agirlikli olarak bf4 oynuyorum bu siralar, premium almaya niyetlendim ama 150 tl ek paket icin gercekten cok fazla, daha onceden 115 lira gorunuyordu neden artti onu da anlamadim. Bu sekilde premiumsuz oynamaya devam ederim muhtemelen.

Ay sonunda last of us cikacak malum, senaryosu bitene kadar ona takilirim, multisi coopu varsa takiliriz alanlarla.

İleriye donuk olarak Destiny ve Drive club benim kesin alacagim oyunlar. Bilginize.

• Online oynamak için oyun sıkıntısı çekiyoruz. Birkaç ay sonra bu sıkıntılar zaten çözülecek. GTA, Cod, ve Fifa çıkınca online da daha aktif bir grup oluruz gibi geliyor.
  • GTA V...tabii ki alinacak.zaten xboxta bitirdim ama bir kez daha %100 yapana kadar oynarim.Online cabası..amaaaaa!...

Ama tam da fifa,yeni COD,Destiny,Drive Club gibi oyunlarla yakın zamanlarda çıkıyor.sanki istenilen patlama olmayacak gibi.inşallah ben yanilirim.

• Last of Us ; çıktığında bende tatile çıkıyorum biraz geç başlayacağım ama kesinlikle alacağım bir oyun. Söylenenlere oyun efsane o yüzden kutulu almayı düşünüyorum. Multisi var mı ? Varsa modlar ve oynanış nasıl hiç bilmiyorum.

Gta 5 ; Xbox 360da bitirmedim ve iyi ki bitirmemişim o da kesin alacağım oyunlardan biri. Multisi de çok çok iyi zamanlara sebep olacak.

Destiny ; Oyun hakkında bilgim yok ama grup içinde beğenilir oynanılırsa alırım.

Diablo 3 sanırım gelecekti. Onu da Xbox 360da oynamadım. Alabilirim...

Bunların dışında sonbahar oyunlarından tabi ki ; Fifa 15 , Far Cry 4 listemde.

Gerçekte arabalar hakkında tartışmayı konuşmayı , araba kullanmayı sevsem de ve iş gereği sürekli kullansam da oyun dünyasında yarış oyunlarına bir türlü ısınamadım.
    Altuğ abilerle Forza Horizon yapardık kedi fare modu falan acayip hoşuma gitmişti ama salt yarışlar çok sıkıyor beni. 30 40 tur oynayan adamlar var nasıl sıkılmadan oynuyorlar şaşıyorum. Oynanacaksa da G25 veya G27 aşağısı kesmez bu oyunlarda.

• gta v ve fifa disindaki tum oyunlari cok sevdigim dostlarimla birlikte secondery hesap alicaz...gta , fifa ve bf4 multi de yer aliriz...last of us , far cry 4 ve geriye kalan tum oyunlar secondery alir satariz biz genelde...

• GT5'te forumda konu açıp turnuva düzenlemistim zamanında.ilk etapta benim gibi amatör arkadaşlar vardı kısa turlar yapardık.sonra pro arkadaşlar geldi.11-12 yarislik şampiyona yapmıştık.ben onların yanında tifil kalıyordum ama 50 tur yaklaşık 1 saat 10 dakika yarisip terden sucuk gibi olmak. 16 araba arasında en fazla 6. veya 7.sırada bitirebilmek..iste bu paha bicilemez ..

Formula 1'de direksiyon ayarını 180 derece yapıp öndeki adamla farkin ilk sektörde 1.148 saniye iken ikinci sektörde 0.987 saniyeye inince yaşadığın haz..iste bu paha gidilemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

GTA V...tabii ki alinacak.zaten xboxta bitirdim ama bir kez daha %100 yapana kadar oynarim.Online cabası..amaaaaa!...

Ama tam da fifa,yeni COD,Destiny,Drive Club gibi oyunlarla yakın zamanlarda çıkıyor.sanki istenilen patlama olmayacak gibi.inşallah ben yanilirim.

Olumsuz yönde bi etki yapmaz gene fazlasıyla ilgi görecektir. Ps3'te oynamamıştım bu sefer alıp oynarım bende nasip olursa.

• 4.oyunda FarCry3 deki gibi 4 kişilik coop modları olursa demirbaşlarımızdan biri olabilir.
  • Far Cry 3 Coop modu senaryo Coop değildi galiba ?

• Aklımdayken yazayım diablo alan olursa akşamları oynarız ben preorder yapacağım gelecek ay.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Far Cry 3 Coop modu senaryo Coop değildi galiba ?

Senaryodan bağımsızdı. Yeni oyundada yine böyle yaparlar sanırım.
  • Valla bu grup ilginc. Az once bir arkadasimiz grup kurdu.zaten 3-4 kisi online benim disimdakileri gruba aldi. Gormedi desem , uc dort kisiden nasil gormuyor onu da anlamiyorum.

• Altug sanada daha once soyledim. Bu yuzden davet edilmeden herhangi bir gruba girmiyorum bf4 te.

• GTA V yi oynamadim ama duyduguma göre online olayi cok iyimis özellikle crew olayi mahalle basmalar online görevler Gamer Room grubunun bf 4 klani VİTA olarak GTA V da aktif olurmuyuz relase den sora?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xolid Gunner -- 13 Temmuz 2014; 8:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xolid Gunner

GTA V yi oynamadim ama duyduguma göre online olayi cok iyimis özellikle crew olayi mahalle basmalar online görevler Gamer Room grubunun bf 4 klani VİTA olarak GTA V da aktif olurmuyuz relase den sora?

VİTA?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xolid Gunner

GTA V yi oynamadim ama duyduguma göre online olayi cok iyimis özellikle crew olayi mahalle basmalar online görevler Gamer Room grubunun bf 4 klani VİTA olarak GTA V da aktif olurmuyuz relase den sora?

Yanlışlık olmasın bizim clan değil. Zaten klan olarak falan tag kullanmıyoruz. Bizden bir kaç kişi o tagi kullanıyor. Onlar da başka bir yerden katılmışlar sanırım facebook grubu gibi bir şey.

Ama tag belirleyelim derseniz belirleyelim bir tane yazsın herkes.

• Xolid Gunner kullanıcısına yanıt
    zülfü nerdesin sen kardşim. sen olmayınca bf nin tadı yok :))
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.