Şimdi Ara

Silinebilir (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fringe bittikten sonra uzun süre toparlayamadım izlediğim her dizi sıktı. Hiç bir şey izleyemedim.

Bu arada maç kupa geneline göre çok çok güzel ilerliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brezilya - Almanya macini 18 yasindan kucukler izlemesin. Olay iyice hardcore a dondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: szmania

Brezilya - Almanya macini 18 yasindan kucukler izlemesin. Olay iyice hardcore a dondu.

Devlet kanalında tecavüz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

Fringe bittikten sonra uzun süre toparlayamadım izlediğim her dizi sıktı. Hiç bir şey izleyemedim.

Bu arada maç kupa geneline göre çok çok güzel ilerliyor.

Arrow bak derim çok kafaya takmaz isen bayağı bir sarıyor dizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın beyler.

Cihan - Burak , bu akşam müsait olursanız maçları halledin beyler.

Bu akşam da Hollanda'dan bi galibiyet bekliyorum.Öyle 7 tane falan atmanıza da gerek yok portakallar. 4 - 2 yenseniz de olur
  • Günaydın herkese ,

Watch Dogs'u sıkılarak oynamaya devam.

Bu arada Arrow bakmıştım ilk sezonu nedense bağlamadı beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

Günaydın herkese ,

Watch Dogs'u sıkılarak oynamaya devam.

Bu arada Arrow bakmıştım ilk sezonu nedense bağlamadı beni.

Bende aynı şekildeyim kardeşim Last Of Us'ı bekliyorum artık dört gözle.
  • Tammdir Altug abi.benim acimdan sikinti yok ben 12 den sonra onlie olabiliyorum.cihan icindr uygunsa yapariz maclari.

• herkese iyi gunler...bugun drive club ile ilgili 2 tane yeni cikan video izledim ya muhtesem olmus muazzam guzel duruyor oyun..Araba yarislari pek ilgimi cekmez ama oyun cok guzel kendine cekiyor...cikali 1 senesi dolmamis ps4 te boyle oyunlar gorunce ilerki zamanlardan umutlanmamak elde degil...oyun yonunden ilerde sikinti cekecegimizi hic sanmam umarim bu neslin omrude ps3 un ki kadar uzun ve mutlu gecer....

• ps4 daha emekleme aşamasında. Çoğu firma next-gen'e daha yeni geçiyor. En belirgin örneği PES 2015 (bana uzak olsun ) . Dark Souls II gibi bir şaheser ( ilkini oynayan ne demek istediğimi bilir ) yeni nesile çıkmadı. Uncharted çıkış oyunu değil de çıkacak oyun olarak listelendi. Keza tam geçiş arefesindeki Gran Turismo 6 gibi bir oyun yeni nesilde yok ( stratejik hata.. satış rakamları berbat ) God of War henüz yok . Yani ps4 , kıyafetleri olmayan daha doğrusu 3-5 parça kıyafeti olan bir çocuk.

Ama muazzam oyunlar geliyor. Gelecektir de. The Division, GT7 ilk aklıma gelenler. Oynamamış olanlar için Last of Us remastered harika bir seçenek. Meraklısı için Diablo 3 , Destiny , Drive Club , Assassin's Creed Unity , GTA V () , Far Cry 4 , LBP 3 , Elder Scrolls Online aklıma ilk gelen en bilindik oyunlar. Beklememize değecek oyunlar var.

Sıkıntılı bir geçiş dönemindeyiz.Elimizdeki oyunlardan özellikle multi olanlardan en yüksek verimi almak veya varsa başka platformlarda oyalanmak en kolay seçenek.

EK : Araba oyunlarını direksiyonsuz oynamaya karşıyım. DFGT ile bırakın Gran Turismo 5'i , ayarları yaparak sadece 180 derece dönen sert bir direksiyon ile Formula 1 oynamak , Monaco pistindeki o keskin virajlarda 25 tur sonra kollarınızdaki yorgunluk ve sırtınızın sırılsıklam olması paha biçilemez.

• Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Aksam atalım abi :)

• Selamlar herkese ,

Watch Dogs'u sonunda bitirdim. Öyle bir huy edinmişim ki ; oyun bitmeden başka oyuna girmedim bile. BF'den hepten uzak kaldım.

Oyunu sıkılarak oynasam da oyun kıtlığına antibiyotik olarak geliyor. Her ne kadar yeni nesile grafikler vs olmasa da yine de kaliteli grafikler var oyunda.

Oyunu oynarken çok ufak buglar oluyor. Çok ufak olmasına rağmen görevi başaramayabiliyoruz. Özellikle tekne kullanımında çok yaşadım bu sorunu. Araç kullanımına girmeyeceğim hiç oyun boyunca benim tansiyonumu yükseltti. Bir de yetmiyormuş gibi tüm araçların korna sesini aynı yapmışlar.

Hikayesi güzeldi özellikle finali beğendim. Oynarken sanki teknoloji çağında günümüzde geçen Assassin's Creed gibi hissettim. Hiç yan görev falan uğraşmadım direk ana görevlerle bitirdim oyunu.

Gösterdiğini , vaad ettiğini veremese de şu kıtlıkta oynanır oğlu oynanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Aksam atalım abi :)

12 den sonra uygunsa senin icin yapalim

• Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Tamamdır abi :)
  • Brazil 3-1 İtalya

İtalya 2 - 1 Brazil
  • quote:

Brazil 3-1 İtalya

İtalya 2 - 1 Brazil

Eline saglik Cihan

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa.Monica

quote:

Brazil 3-1 İtalya

İtalya 2 - 1 Brazil

Eline saglik Cihan

Sağol abi
  • Günaydın Beyler.

Haftalardır süren turnuvamızda Finalin adı ; BREZİLYA - FRANSA oldu.
    Finale çıkan Burak kardeşimi tebrik ederim.

Cihan ve Ercan isterlerse tek maç üzerinden 3.lük - 4.lük maçı oynayabilirler.

Burak, biz de tek maç üzerinden finali gerçekleştirip turnuvayı noktalayalım. Bu akşam 21:30'dan sonra müsait olurum. Sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Günaydın Beyler.

Haftalardır süren turnuvamızda Finalin adı ; BREZİLYA - FRANSA oldu.
    Finale çıkan Burak kardeşimi tebrik ederim.

Cihan ve Ercan isterlerse tek maç üzerinden 3.lük - 4.lük maçı oynayabilirler.

Burak, biz de tek maç üzerinden finali gerçekleştirip turnuvayı noktalayalım. Bu akşam 21:30'dan sonra müsait olurum. Sen ?

Share Factory'i kullanarak finali paylaşma imkanınız var mı?
  • Cihan müsait olursan bizde yaparız 3. lük 4. lük maçımızı.Zevkine turnuvayıda tamamlarız
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.