Şimdi Ara

Silinebilir (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün BF4 üme kavuştum Premium yok ama acemi bir askerle takılmak isteyen varsa oynayabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazinga1905 -- 20 Haziran 2014; 22:39:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazinga1905

Bugün BF4 üme kavuştum Premium yok ama acemi bir askerle takılmak isteyen varsa oynayabiliriz

Hayırlı olsun. Geliyorum İsviçre Fransa maçından sonra antrenman yaparsın.

• Yeni bir katılım var umarım kalıcı olur.

Bu arada hala PSNden bile eklemeyenler var. Listeyi yakında düzenleyip çıkartmak zorundayım.

6 kişinin üstüne yoksa Fifa'ya katılım olduğu kadarıyla ufak bir turnuva yapabiliriz.

• Can , Ercan , Zulfu ve gruba dahil olmayan ibrahim ve muhittin ile cok zevkli bir bf aksami oldu...boyle bulusmalarin ve boyle keyifli oyunlarin olmasini dilerim...katilimlar olursa bir kac squad ile bf geceleri yapalim...1 squadin ne kadar onemli oldugunu gosterdik resmen takim oyunu olunca bu oyunun ne kadar zevkli oldugunu anliyor insan...

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

Can , Ercan , Zulfu ve gruba dahil olmayan ibrahim ve muhittin ile cok zevkli bir bf aksami oldu...boyle bulusmalarin ve boyle keyifli oyunlarin olmasini dilerim...katilimlar olursa bir kac squad ile bf geceleri yapalim...1 squadin ne kadar onemli oldugunu gosterdik resmen takim oyunu olunca bu oyunun ne kadar zevkli oldugunu anliyor insan...

İki Squadla harita ağlar :) Geceleri size katılamadığım için çok üzgünüm. Pazar günü ve akşamı buluşabilirsek etkin bir BF yapalım..
  • Dün gece itibariyle aranıza katıldım arkadaslar. Ekledim hepinizi psn'den. Umarım güzel vakit geçiririz hepberaber. İyi oyunlar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19]GaLaTaSaRaY[05

Dün gece itibariyle aranıza katıldım arkadaslar. Ekledim hepinizi psn'den. Umarım güzel vakit geçiririz hepberaber. İyi oyunlar herkese.

Hocam hosgeldin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dün bana teklif yollamışsın ama cihaz başında sızdığım için sonradan farketmişim kusura kalma :)
  • quote:

Can , Ercan , Zulfu ve gruba dahil olmayan ibrahim ve muhittin ile cok zevkli bir bf aksami oldu...boyle bulusmalarin ve boyle keyifli oyunlarin olmasini dilerim...katilimlar olursa bir kac squad ile bf geceleri yapalim...1 squadin ne kadar onemli oldugunu gosterdik resmen takim oyunu olunca bu oyunun ne kadar zevkli oldugunu anliyor insan...

Cok zevkli harika kordineli bol aksiyon ve kan kelle pacali bir geceydi abi

• Xolid Gunner kullanıcısına yanıt
    bu gece de online olursaniz ben varim dostum ozlemisim yaaaa oyunun kaderini belirleyen bir squadttik...hele senin botla ele gecirdigin yerler

• wolfgangg kullanıcısına yanıt
    adaş musait olursan sende katil bize dun gece superdi...gittigimiz yeri almadan gelmedik bizden cok ust seviyedekilere karsi verdigimiz mucadelemiz mukemmeldi...

• Selamlar,

Hiç araç kullanmadan istediğimiz yere koşarak gittik ve müthiş emekle aldık bayrakları.
    Gerçekten çok keyifliydi hepimizin ellerine sağlık...

Ben diyorum ki bugün de farklılık yapıp Fifa oynayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

Selamlar,

Hiç araç kullanmadan istediğimiz yere koşarak gittik ve müthiş emekle aldık bayrakları.
    Gerçekten çok keyifliydi hepimizin ellerine sağlık...

Ben diyorum ki bugün de farklılık yapıp Fifa oynayalım.

Kanka senin araç kullanışını görünce binmemişlerdir.Unutmadık BF3'deki sürüşlerini.
  • Ben aracın performansını ölçüyodum. 4x4le binaya tırmanabilir mi diye.

Dün yine facia yaşıyorduk helikopterle. 100 metre gidemeden 5 kişi atlamak zorunda kaldık biri pervaneden dolayı öldü.

• beyler sniper elite 3 alacak var mı co op oynanır o

• Valla inanılmaz zevkli geçti.BF4 ü aldığım ilk günde böyle bir aksiyon yaşayacağımı tahmin etmiyordum Katılan herkese çok teşekkürler.Bu akşamda görüşürüz inşallah

• BF birlikte oynanica gerçekçilik bir level daha yukarı çıkıyor . En kısa sürede katılacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

beyler sniper elite 3 alacak var mı co op oynanır o

Ben almayı düşünüyorum nasip olursa bakalaım..
  • quote:

adaş musait olursan sende katil bize dun gece superdi...gittigimiz yeri almadan gelmedik bizden cok ust seviyedekilere karsi verdigimiz mucadelemiz mukemmeldi...

Yarın gündüz ve gece bütün gün müsaitim. Denk düşeriz elbet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

beyler sniper elite 3 alacak var mı co op oynanır o

Ben alicam kismetse co-op daha zevkli olur

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.