Şimdi Ara

Silinebilir (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zala_

quote:

Orijinalden alıntı: killlyou

Peki elimizdeki oyuncuları değerinin baya bi altına satsak nasıl olur hocam onun da bi kotası olmalı tabi ki 2 veya 3 oyuncu satabilirsin diye bu sayede yüksek overallı ve çöplerden kurtuluruz

O zaman biraz sıkıntı olur benim açımdan. Takibi güçleşir.

Eski kurallarda bir oyuncuyu havuza geri satabilmek vardi ama buna şimdi izin verirsem başlangıç bütçesini düşürmek zorunda kalırım ve overall fiyat tablosunu baştan yaratmam gerekir.

Tüm amaç daha ilk sezondan takımı çok güçlendirip hedefsiz kalmayı engellemek.

Benim bahsettiğimde buydu havuza satmak ama dediğinde haklısın bi anda bi tekelleşme olabilir aralıklı zamanlarda 1 oyuncu satma vs gelse iyi olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Devre arasında bu konuyu ele alabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

Ensar ilk maç seninle, benim solda origi diye bi dana var, İşin var onunla söyleyeyim

ilk maçtan zor rakip geldi, dostluk kazansın bro
  • Emeğine sağlık hocam... İnşallah benim gibi ilk defa transferli oynayacak kişilerde dahil anlımızın akıyla çıkarız...
  • GÖZDEN ÇIKARILAN İBİSEVİC TEKRAR KADRODA MI ?

Silinebilir

Teknik direktor Ulukaya takıma geldikten sonra ibisevici kadroda görmek istemediğini söylemişti ancak ibisevic hazırlık kampında ki gayretiyle tekrar kadroya girmiş gibi gözüküyor.Ulukaya'ya göre çok yavaş olan İbisevic bu yavaşlığını müthiş şut gücüyle kapatıp takımın gol yükünü çekiyor.İleride İbisevice ne olucağı meşhul ama Ulukaya her koşula karşı yırtıcı bi forvet arayışında oldugunu söylemekten çekinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killlyou -- 26 Eylül 2014; 22:58:50 >
  • Beyler maç yapmak isteyen var mı ? Şöyle bi 3-5 maç atalım lig takımlarıyla olsun, başka takımlarla olsun.
  • Selamlar arkadaşlar .

QPR takımının sahibi turnuvadan ve hatta gruptan çekildi. Bu saatten sonra dışarıdan birini almam turnuva için. İçimizden biri gelip QPR takımına talip olursa kabul.

Aksi durumda QPR ile maçı olanlar bay geçecek o haftayı.

• QPR'ı ben alabilirim.
  • Görkem (Gorkster) e ben güvenirim abi, gruptan mı bilmiyorum ama güven problemi çıkarmaz, kefilim yani

• Stoke city final :D
    Silinebilir
  • 2. seasons maçımda Başbakan Pirlo'nun ayağından bulduğum nefis gol. Adam king
  • Kurallar ve açıklamalar şahane olmuş.Emeğinize sağlık.Çok güzel bir turnuva olacak
  • uzaktan şutlar biraz abartı bu sene
  • Kurallar cidden efsane olmuş ya
  • Eline sağlık kurallar mükemmel olmuş bu arada fifayı aldım teknosadan siyah kutu da verdiler yanında (zorla aldım)

Driveclub ön sipariş veren, verecek var mı yoksa herkes project cars mı diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Briskaian

Eline sağlık kurallar mükemmel olmuş bu arada fifayı aldım teknosadan siyah kutu da verdiler yanında (zorla aldım)

Driveclub ön sipariş veren, verecek var mı yoksa herkes project cars mı diyor

project cars pc deki gibi gelcekse bence hemen almayın bekleyin.Sadece über grafikler bir aarış oyununu zevkli yapmaya yetmiyor.İçerik olarak neler sunacak önce bir ondan emin olun bence..
  • Beyler maç yapacak var mı?
  • günaydın iyi pazarlar herkese
  • Selamlar beyler.

Bakıyorum da herkes inceden transfer için adam araştırıyor :-)

• Beyler günaydın, kimi alsam kimi etsem cidden bilemedim, transfer işi baya yoracak beni.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.