Şimdi Ara

Silinebilir (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadıköydeyiz. Gelecek olan varsa pm atsın telefon vereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Bugün Superonline fiber e telefon üzerinden başvuru yaptım.Hala tt net açık alttaki ss ttnet üzerinden superonline hız testi.. GEce kuşu tarifesi ile superonline 50 mb aktif oluncada bir resim daha atacağım.Elveda aslında olmayan uploadlar,birtürlü inmeyen oyunlar...

Silinebilir

Bende geçen ay geçtim ama gece kuşu tarifesi bitmiş olabilir sınırlı sayıdaydı çünkü hala devam ediyormu bilgim yok. Ama ttnet on basar kota vs düşmedi 50 mb ile ne varsa indiriyorum yada upload vs yapıyorum

ve superonline fiber bağlanır..

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 25 Eylül 2014; 20:55:19 >

• GAMER'S ROOM I.TRANSFERLİ LİG

GENEL KURALLAR

1. Turnuvaya katılım ücreti 10 TL’dir. Katılım ücretleri, turnuva başlamadan önce havale yolu ile organizatörlere gönderilecektir.Katılım ücreti daha sonra belirtilecek tarihe kadar ödenmediği takdirde turnuvaya katılım söz konusu değildir.
    2. Turnuvada her yeni sezon için katılım ücreti ödenmesi gerekmektedir.
    3. Bütün maçlar 6 dakikalık devreler halinde oynanacaktır.
    4. Maçlara başlamadan önce takım kadrolarının yayınlandığı ekranda ya da maç sonunda istatistikler ekranında karşı takımın kadrosunu kontrol ediniz. İsteyen kadronun resmini çekebilir. İtirazlarda bu resimler delil olarak kullanılacaktır.
    5. Kadrosunda yer almayan bir futbolcuyu maçta oynattığı tespit edilenler turnuvadan diskalifiye edilir.
    6. Toplamda 3 maça mazeret göstermeden çıkmayan katılımcı turnuvadan diskalifiye edilir.
    7. Diskalifiye olan bir oyuncunun katılım ücreti iade edilmez.
    8. Turnuvaya başladıktan sonra sağlık sebebi dışındaki nedenlerden dolayı katılımcı kendi isteğiyle ayrılırsa katılım ücreti iade edilmez.
    Not: Transfer bütçelerinde belirtilen “€” para birimi sadece oyun ile ilgilidir, ödüller ile hiçbir ilgisi yoktur.
    9.Turnuvaya katılan oyuncular burada yazılan tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.
    10. Kurallarda yapılacak değişikliklerin her hakkı saklıdır. Katılımcılara bildirilmek koşuluyla, turnuva başladıktan sonra dahi kurallarda şartlara göre değişiklikler yapılabilinir.

ÖDÜLLER

1. Turnuva ödülleri, katılımcıların ödediği katılım bedelleri toplamı tamamen harcanacak şekilde, orijinal PS4 oyunu (Digital oyun,US PS STORE'dan) şeklinde, her sezonun sonunda verilecektir.
    2. Oyunlar, o andaki piyasa şartlarına ve katılımcı sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
    3. Ödüller;
    Ligi ilk 5 sırada bitiren katılımcılara verilecektir. Bir oyuncu birden çok ödül kazanamaz.
    4. Ödüller genel olarak piyasa fiyatları üzerinden değerlendirme yapılarak alınacak ve katılımcılara verilecektir.

TRANSFER

1. Sezon başında her takıma 30.000.000 € bütçe verilecektir.
    2. Bir transfer sezonu iki dönemden oluşur : sezon başı ve devre arası. Sezon başı transfer dönemi ligin üçüncü haftasının sonuna kadar, devre arası transfer dönemi de ikinci yarının üçüncü haftasının sonuna kadar devam eder.
    3. Transfer edilebilecek olan futbolcular “TRANSFER HAVUZU”nda toplanmıştır.
    4. Transfer Kısıtlamaları;
    Bir sezon boyunca en fazla 3 oyuncu transfer edilebilir.
    5. Takımlar kendi arasında transfer yapabilir. Ancak bu transferi oluşturulacak olan “TRANSFER” sayfasında diğer katılımcılara bildirmekle yükümlüdürler.
    6. TRANSFER HAVUZU’ndan yapılacak olan transferlerde bir futbolcu için en yüksek teklifi yapan takım, söz konusu futbolcuyu alır. Teklif arttırmada, en düşük arttırım bedeli 500.000 €’dur.
    7. Bir futbolcuya yapılan teklif üzerinden 24 saat geçene kadar o futbolcu için başka teklif yapılmazsa , ilk teklif sahibi o oyuncuyu alır.
    (Örnek : Newcastle , GİGNAC için 8 EKİM saat 21:00'de teklif yaptı. 9 EKİM saat 21:00'e kadar GIGNAC için başka bir takım ilk tekliften daha büyük bir teklif yapmaz ise GİGNAC Newcastle oyuncusu olu. Fiyat tekifi için bakınız : Kural 6

8. En yüksek fiyat teklifi kuralı takımların kendi aralarında yapacakları transferlerde de geçerlidir.
    9. Gerek kendi aranızdaki transferler gerekse Transfer Havuzundan yapılacak olan transferler için format şu şekilde olacaktır.
    Örnek :

quote:

Teklifi yapan klüp : Werder Bremen
    Teklif yapılan futbolcu : Gignac (Marsilya)
    Futbolcunun Transfer Bedeli : 30.000.000 € (overalla tablosuna bakıyoruz.80 overall gignac 30.000.000€)
    Teklif Bedeli : 30.000.000 € (kendi teklifinizi buraya yazacaksınız)

Not: Daha önce transfer teklifi yapılmamış bir futbolcuya teklif yaparken, futbolcunun transfer bedelini direkt olarak yazabilirsiniz.
    10. Transfer etmeye hak kazandığınız futbolcuyu sırası ile ..... işlemlerini yaparak kadronuza katabilirsiniz. (REHBER HAZIRLANACAK - FUTBOLCUYU TAKIMA NASIL ALACAĞINIZI ANLATACAĞIZ)
    11. Takımınızın Bütçesi 1.000.000 €’nun altına inemez. (CEZA ÖDEMELERİ İÇİN KASANIZDA PARA TUTMALISINIZ)
    LİG

LİG

1. Ligi şampiyon olarak tamamlayan takıma 8.000.000 €
    Ligi ikinci sırada tamamlayan takıma 6.000.000 €
    Ligi üçüncü sırada tamamlayan takıma 5.000.000 € , oyun parası verilecektir.

2. Ligde alınacak her galibiyete 400.000 €
    Ligde alınacak her beraberliğe 250.000 €
    Ligde alınacak her mağlubiyete 150.000 € , oyun parası verilecektir.

3. Lig boyunca görülen her kırmızı kart için 200.000 €
    Lig boyunca görülen her sarı kart için 100.000 € , ceza kesilir.

4. Ödüller devre arasında ve sezon sonunda bütçenize eklenecektir.

5. Federasyon tarafından belirlenen 60.000.000 €’luk ek bütçe sezon sonunda ALTINCI sırada yer alan takımdan itibaren son sıradaki takıma doğru artacak şekilde (lig sonuncusunun en fazla payı alacağı şekilde) dağıtılacaktır.

6. Sezon sonunda en az kart gören takıma ve gol kralı çıkaran takıma 3.000.000 € oyun parası verilecektir.

LİG KUPASI

1. Lig kupasına ligde yer alan bütün takımlar katılacaktır.
    2. Lig kupasını kazanan takıma 6.000.000 €, Lig kupası finalistine 3.000.000 € , Lig kupasını üçüncü sırada bitiren takıma 2.000.000 € oyun parası verilecektir.
    3. Lig kupası statüsü ; (AÇIKLANACAK)
    4. EKLENECEK KURAL
    5. Lig kupası boyunca görülen her kırmızı kart için 200.000 €,
    Lig kupası boyunca görülen her sarı kart için 100.000 € , ceza kesilir.

SÜPER KUPA

1. Süper Kupa , Lig şampiyonu ile Lig Kupası Şampiyonu arasında tek maç üzerinden oynanacaktır.
    2. Süper Kupayı kazanan takıma 7.000.000 € oyun parası verilecektir.
    3. Lig şampiyonu ve Lig Kupası Şampiyonu aynı takım olursa , Süper kupa maçı Lig şampiyonu ile Lig Kupası Finalisti arasında oynanacaktır.

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 26 Eylül 2014; 12:07:03 >

• Günaydın bu arada kurallar efso olmuş abi

• Gunaydin. Kurallar fenaymis gercekten. Karistirmayiz ortaligi umarim.

Ya beyler bu arada ben cok kotu oynuyorum bu oyunu ya. Gelene gecene yeniliyorum. Butun pozisyonlari ben buluyorum. Karsi takim bir bosluk yakaliyor karambole bi sekilde. Hoop gol.

Yine butun atak bende. Yine butun pozisyonlar bende. Yine atamiyorum yine atamiyorum. Karsi takim yine katakulliye getiriyor acik bombos adam buluyor gonderiyor. Hop yine gol yine gol.

Abi son 10 macta hep yenilir mi bi insan yani? Fifa 2010dan beri oynuyorum bunu ben. Haketmiyorum bunu :(

Defansi her adam gule oynaya geciyor. Benim ataklarimda cok emek oluyor organizasyon acisindan. Hani ince goruyorum falan ama yok abi. Karsi takim tek pasla golu bulup gecip gidiyor ya.

Aglama duvari yaptim burayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 26 Eylül 2014; 11:23:04 >
  • Uyuşturucuya uçucu maddelere hayırrrr

• quote:

Orijinalden alıntı: BaARBAaR

Uyuşturucuya uçucu maddelere hayırrrr

abi bunlar hep bonzai
  • TRANSFER İÇİN FUTBOLCU ARAMA

1.ADIM : TIKLA Bu siteye giriyoruz

Silinebilir

2.ADIM : Players menüsünden "Fifa 2015 player search" yazan yere tıklıyoruz.

Silinebilir

3.ADIM : Açılan sayfa bize arama kriterlerinin olduğu bir sayfayı getiriyor. Bu sayfada aradığımız pozisyonu, Overall kaç ile kaç arası olsun, skill move yılızı kaç olsun, hangi ülkeden olsun gibi genel kriterleri belirleyebiliriz.

Silinebilir

4.ADIM : 3.adımda belirtilen sayfada altta 4 adet "ADDITIONAL FILTER" penceresi var. Buraya istediğimiz kriterleri belirtiyoruz (Örnek : Pace 80-90 arası (hızlanma ve hız ortalaması) , shoot 80-90 arası olan adamları getir ) dedikten sonra SEARCH tuşuna basıyoruz.

Silinebilir

5.ADIM : Altında LEGEND yazan oyuncuları zaten alamıyoruz.Bunlar emekli olmuş eski futbolcular. Bizi ilgilendiren kısım altında takım ismi yazan futbolcular.

Silinebilir

Futbolcuların overall değerlerine bakıyoruz ve tablodan fiyatını buluyoruz. Bütçemiz yetiyorsa transfer teklifinde bulunabilirsiniz.

En altta sağ tarafta NEXT PAGE diye ilerleyerek daha düşük overalllı futbolculara ulaşabilirsiniz.

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 26 Eylül 2014; 11:49:27 >

• TRANSFER

6. TRANSFER HAVUZU’ndan yapılacak olan transferlerde bir futbolcu için en yüksek teklifi yapan takım, söz konusu futbolcuyu alır. Teklif arttırmada, en düşük arttırım bedeli 500.000 €’dur.

7. Bir futbolcuya yapılan teklif üzerinden 24 saat geçene kadar o futbolcu için başka teklif yapılmazsa , ilk teklif sahibi o oyuncuyu alır.
    (Örnek : Newcastle , GİGNAC için 8 EKİM saat 21:00'de teklif yaptı. 9 EKİM saat 21:00'e kadar GIGNAC için başka bir takım ilk tekliften daha büyük bir teklif yapmaz ise GİGNAC Newcastle oyuncusu olu. Fiyat tekifi için bakınız : Kural 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 26 Eylül 2014; 12:15:36 >
  • Mükemmel ötesi bir turnuva olacak. Çok adil ve keyfi arttıracak sayılar ve kurallar var. Özellikle cezalar , kırmızı kart olayı vs. Eline emeğine sağlık abi.
    Akşam hazırlık maçı yapmak isteyen var mı ? Müsait olursam takımı deneyebilirim bugün.

• Zala_ kullanıcısına yanıt
    abi gignac'i zorla aldıracaksın bana ya hahaha :D

Bu arada çok güzel olmuş kurallar herşey adil gizi gözüküyor maç programı da günde 2 maçtan fazla olmaması halinde hiç sorun olmayacak gibime geliyor biraz oyuncu araştırmam lazım daha takıma bile bakamadım :)
  • 4 4'lük olmuş abi emeğine sağlık... Transfer ayarlamaları çok dengeli olmuş. Öyle rahat rahat 78-79'lik adam alayım olayı yok( tek bir oyuncu ile transfer dönemini kapatmayacaksanız eğer.) Çok keyifli ve çekişmeli bir lig olacağı kesin. Hazırlık maçı yapmak isteyenler eklesinler yavaş yavaş hem birbirimizi hem kendi takımlarımızı tartmış oluruz
  • Çok emek vermişsiniz gerçekten, emeğinize sağlık, kimi alsam bilemedim şimdi.
  • Teşekkürler arkadaşlar.

Transfer dönemine kısa bir süre sonra start vereceğim. Ligin başlangıç tarihini daha önce açıklamıştık :13/10/2014 PAZARTESİ

I.TRANSFER DÖNEMİ BAŞLANGICI : 01/10/2014 ÇARŞAMBA SAAT 0:00

I.TRANSFER DÖNEMİ BİTİŞİ : 17/10/2014 CUMA SAAT 23:59

Yani ligin başlangıcından sonra 5 gününüz daha var.

Hepinize boş şans ve transfer için iyi araştırmalar dilerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 26 Eylül 2014; 13:43:57 >
  • Herşey harika olmus fiyatları ilk gördüğümde tek transferle bitimeyi dusundum ligi ama şuan schoutları saldım liglere güzel bi transfer listesi hazırlıyacağım
  • Altuğ ellerine emeğine sağlık, her şey müthiş olmuş
  • Beyler şimdi takıma katmayı düşündüğüm 1-2 oyuncuyu transfer ederek denemek istiyorum fakat kadroya bir türlü alamıyorum Team Sheets kısmında 11'e koyup düzenliyorum ediyorum ama gel gelelim oyuna girmeden baktığımda ne ilk 11'de, nede maç kafilesinde yer alıyorlar ne yapmam gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBlackMamba_

Beyler şimdi takıma katmayı düşündüğüm 1-2 oyuncuyu transfer ederek denemek istiyorum fakat kadroya bir türlü alamıyorum Team Sheets kısmında 11'e koyup düzenliyorum ediyorum ama gel gelelim oyuna girmeden baktığımda ne ilk 11'de, nede maç kafilesinde yer alıyorlar ne yapmam gerekiyor ?

Oyunun icinden settings- team management - transfers kısmından aldığın oyuncuları takıma koyup kaydet. Online mac olmaz sadece Offline maçlarda ya da unranked online maçlarda deneyebilirsin.

• Peki elimizdeki oyuncuları değerinin baya bi altına satsak nasıl olur hocam onun da bi kotası olmalı tabi ki 2 veya 3 oyuncu satabilirsin diye bu sayede yüksek overallı ve çöplerden kurtuluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: killlyou

Peki elimizdeki oyuncuları değerinin baya bi altına satsak nasıl olur hocam onun da bi kotası olmalı tabi ki 2 veya 3 oyuncu satabilirsin diye bu sayede yüksek overallı ve çöplerden kurtuluruz

O zaman biraz sıkıntı olur benim açımdan. Takibi güçleşir.

Eski kurallarda bir oyuncuyu havuza geri satabilmek vardi ama buna şimdi izin verirsem başlangıç bütçesini düşürmek zorunda kalırım ve overall fiyat tablosunu baştan yaratmam gerekir.

Tüm amaç daha ilk sezondan takımı çok güçlendirip hedefsiz kalmayı engellemek.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.