Şimdi Ara

Silinebilir (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abiler kardeşler merhabalar bu aralar antrenmanlar yoğun giremiyorum yazamıyorum zaman buldukça sizlerleyim :) Aston Villa fena değil bir 3 transferle paklar beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

Bu arada ultimate takılanlar kadrom hakkında bir kaç bilgi alış verişi rica ediyorum :)

Yıllardır hayalını kurduğum TSL kadromu kurdum :)

Elimde olanlar bunlar sabit kadrom + Ek olarak lavezzi ve cavani var bu takıma monte etmem mümkün değil sanırım onları :(

Takıma katabileceğim Türk futbolcu önerecek var mı ?

Kadrom;
    https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=fyGRPSzUnLkqZ:ps3

merhaba cihan. yıllardır ut oynuyorum her sene coin satışı yaparım yılbaşına doğru, bu işlerde tecrübeliyim biraz bence sol kanatta chemistry bozan arda yerine bruma veya sow'u koy, forvete de emenikenin yanına demba ba çok iyi gider. bi de orta sahanin ortasındaki ikili defansif yönden sıkıntı çıkarmıyor mu ? 4-2-3-1 veya 4-3-3 denesen daha verimli olabilir diye düşünüyorum. ben bu gece kurucam kadrolarımı bitanesi fenerbahçe kadrosu diğeri türkiye ligi karması veya türk milli takımı düşünüyorum bakalım.. çarşamba geceleri piyasa çok ucuzluyor o yüzden bugüne kadar coin kastım bu gece ufak tefek kadro kurucam.

Hocam valla ben surekli al sat yapiyorim bu sene oyle kurdum kadromu lakin cok fazla sakatlik oluyor surekli kadro deniyorim dedigin gibi deneyecegim birde :)

Her sene oldugu gibi yine saglam bir alman kadrosu da kuracagim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuspectT -- 24 Eylül 2014; 22:19:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Superonline fiber e telefon üzerinden başvuru yaptım.Hala tt net açık alttaki ss ttnet üzerinden superonline hız testi.. GEce kuşu tarifesi ile superonline 50 mb aktif oluncada bir resim daha atacağım.Elveda aslında olmayan uploadlar,birtürlü inmeyen oyunlar...

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 24 Eylül 2014; 22:31:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Bugün Superonline fiber e telefon üzerinden başvuru yaptım.Hala tt net açık alttaki ss ttnet üzerinden superonline hız testi.. GEce kuşu tarifesi ile superonline 50 mb aktif oluncada bir resim daha atacağım.Elveda aslında olmayan uploadlar,birtürlü inmeyen oyunlar...

Silinebilir

Bende geçen ay geçtim ama gece kuşu tarifesi bitmiş olabilir sınırlı sayıdaydı çünkü hala devam ediyormu bilgim yok. Ama ttnet on basar kota vs düşmedi 50 mb ile ne varsa indiriyorum yada upload vs yapıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın,

Fifa olmuş bu sefer bence ama pro için konuşursak defans yapmak hele ki ceza sahasının önünde çok zorlaştırılmış nedense, pres yapıp basılamıyor eskisi gibi lakin vardır bir mantığı zamanla çözeriz :)
  • Günaydın beyler.

İlk haftanın fikstürünü de yayınlayayım biraz heyecan olsun.

........ A.VILLA v S.LISBON .........

......... SWANSEA v ST.ETIENNE .........

......... VILLAREAL v S.MOSKOVA .........

......... MGLADBACH v QPR .........

......... NEWCASTLE v D.MOSKOVA .........

......... H.BERLIN v MARSİLYA .........

......... LILLE v TORINO .........

......... HOFFENHEIM v SOUTHAMPTON .........

......... E.FRANKFURT v CSKA .........

......... STUTTGART v STOKE CITY .........
  • Gunaydin millet. Zala hocam bu lig mi turnuva mi simdi? Direk lige mi basladik yoksa gruplu bir turnuva yapacak miyiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Gunaydin millet. Zala hocam bu lig mi turnuva mi simdi? Direk lige mi basladik yoksa gruplu bir turnuva yapacak miyiz :)

Tugay, balıklama lige daldık ama daha baslamadik. Bütçeler ve transfer fiyatları belli değil henüz.araya bayram tatili gireceği için ligin başlaması 13 Ekim Pazartesi'yi bulacak.

* takımlara kaç Euro bütçe verilecegini belirleyecegim.

* hangi futbolcu kaç euro olacak? (70 overall 6.000.000 euro, 71 overall 6.500.000 euro gibi)

* transfer sezonu açılacak transfer başlayacak

* ligin ilk 4 maçı boyunca transfer açık olacak ( millet eksiğini görsün transfer yapsın )

• quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

quote:

Gunaydin millet. Zala hocam bu lig mi turnuva mi simdi? Direk lige mi basladik yoksa gruplu bir turnuva yapacak miyiz :)

Tugay, balıklama lige daldık ama daha baslamadik. Bütçeler ve transfer fiyatları belli değil henüz.araya bayram tatili gireceği için ligin başlaması 13 Ekim Pazartesi'yi bulacak.

* takımlara kaç Euro bütçe verilecegini belirleyecegim.

* hangi futbolcu kaç euro olacak? (70 overall 6.000.000 euro, 71 overall 6.500.000 euro gibi)

* transfer sezonu açılacak transfer başlayacak

* ligin ilk 4 maçı boyunca transfer açık olacak ( millet eksiğini görsün transfer yapsın )

Anladim abi. Ben bu lig olaylarinda yeniyim. Yeni bir lig kuracaksin ve bu gruba ozel olacak. Fifada boyle bir ozellik var sanirim dogru mu anladim?

Bir de maclar fiksturlu olacak o zaman. Herkes kafasina gore anlasip maclarini yapmayacak? :)

• quote:

Anladim abi. Ben bu lig olaylarinda yeniyim. Yeni bir lig kuracaksin ve bu gruba ozel olacak. Fifada boyle bir ozellik var sanirim dogru mu anladim?
    Bir de maclar fiksturlu olacak o zaman. Herkes kafasina gore anlasip maclarini yapmayacak? :)

Evet gruba özel bir lig kurulacak. Eskiden Fifa oyunu içinden lig kurmak vardı ama şimdi kaldırdılar sanırım. Bu sebeple ligi , puan durumunu , golleri vs ben tutacağım. tabi sizler de skorları, gol atanları ve kart görenleri yazacaksınız :)

Fikstürlü olacak maçlar. 1 hafta içinde 4-5 maç bitirmenizi rica edeceğim.Makinayı açtığınızda iki kişi ile maç atmak en fazla 40 dakikanızı alır. Haftada 4-5 maç atmak pek zor olmasa gerek
  • Flaş Haber ! ! !

Hoffenheim Teknik Direktörü Zala_ , ligdeki rakibi Swansea'nın iki futbolcusunu izlemeye aldı. Sır gibi saklanan bu iki isme GR Sports ekibi olarak ilk biz ulaştık : Jeferson Montero ve Nathan Dyer ikilisinden birisi Hoffenheim'a gidecek mi ? Resmi transfer sezonu açılına herşey belli olacak.
  • Swansea'nin sahibi, ceo'su, başkanı ve teknik direktörü ulasc, jet bir yanıt vererek değerini bulursa satılamayacak futbolcu yok ancak önce hazırlık kampındaki performansı ile takımdaki yerine görmek gerek diyerek azda olsa bir açık kapı bıraktı.
    Ayrıca Dinamo Moskova takımından bir futbolcusu ile ilgilendiklerini de gizlemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasc

Swansea'nin sahibi, ceo'su, başkanı ve teknik direktörü ulasc, jet bir yanıt vererek değerini bulursa satılamayacak futbolcu yok ancak önce hazırlık kampındaki performansı ile takımdaki yerine görmek gerek diyerek azda olsa bir açık kapı bıraktı.
    Ayrıca Dinamo Moskova takımından bir futbolcusu ile ilgilendiklerini de gizlemedi.

varsa şekliniz , moskova'ya bekleriz..
  • Herkese selamlar...

Bugün Fifa 15'i alacağım vallahi acayip sabırsızlanıyorum şu lig organizasyonumuz için umuyorum ki çok keyifli bir sezon olacak. FİFA15 ana konusuna biraz göz gezdirdim oyunun artıları tamam ama çok fazla şikayet var. Fazlaca oyun içi bugları, orta sahadan rakibin topu alıp çalımlaya çalımlaya goller atması, oynatmayacak düzeye çıkabilen laglar vs vs... diye gidiyor. Sizin görüşleriniz neler acaba ? Bu tarz sorunlar ile karşılaştınız mı?
  • Arkadaşlar dersler yüzünden bir hafta pek online olamadım.maçlarınızı yakından takip edeceğim kusura bakmayın

• Fikstür çekilmiş :)

Yavaştan hazırlıklara başlayayım.
  • merhaba arkadaşlar benide eklerseniz ve müsait olduğunda turnuvaya alırsanız sevinirim psn : burcinhoo10 teşekkürler
  • Selam beyler.13 ekim olmasi isabetli olmus bence. Hem oyuna hem de takima alismis oluruz.

• Ensar ilk maç seninle, benim solda origi diye bi dana var, İşin var onunla söyleyeyim

• Benim takımım vasat ve kötü adamlardan kurulu bir takim.Hoffenheim...Bu takıma 3 nokta transfer yapmam lazım.yanlarına da vasatları yerleştirip orta sıralarda takilirim zannımca. 3 nokta transfer ise tam bir muamma :( hangi mevkilere olacak ?!

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.