Şimdi Ara

Silinebilir (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 3 büte giriyorum cumadan sonra gece 12 sabah 7 mesaisi yaparim ps de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

Hocam o halde aktif olacağın zaman tekrar aramıza katılırsın. Kurallar sağlandığı sürece herkese kapımız açık.

Bu arada Fifası olupta hala turnuvaya katılacağını söylemeyen var gözümden kaçmadı değil...

Yapalım eşleşmeleri o halde.

Günaydın herkese,

Dün giremedim bugün dahil olmaya çalışcam.

Abi bir kaç kişiden daha ses bekliyorum.

Bu arada sadece kayıt olup PSN'de bile gözükmeyenler var. Eve geçince tabloyu düzenlemem lazım kaldırılması gereken isimler var.

Kardeşim şimdi bilemezsin işe gidip gelen var zaman bulamayan var hemen yargılamamak lazım,,
  • Abi şuraya 2 kelime yazmak o kadar zor olmasa gerek.
    Ayrıca PSN'de hala ekli olmayanlar var.

• akşama trine 2 yapalım
    ya da pro club
  • Ben az online olabiliyorum ve suanda watch dogs senaryoya devam ediyorum.

Bf4 etkinligi var mi yakinlarda? Ona katilabilirim varsa.

• fifa cogu kiside var sanirim ama bf sahibi olanlar veya sahip olmayi planlayanlar ile bf gece leri yapilir...aktivitelere katilim olursa arkadasliklar daha cok pekisir sirf isimim bulunsun denmesin ya da psn ekliyeyim de yarin canim sikilirsa oynariz cepte bulunsun diye dusunmesin kimse...ha bunu buraya yaziyorum bole yapanlar var demiyorum ama o seviyeye gelmesin ortam bence oyunlari arkadaslarla toplanip oynayalum herkeste ortak olan oyunlari oynamaya calisalim...bu yazdiklarimdan dolayi beni kimse yanlis anlmasin arkadaslar...

• Dediklerine % 100 katılıyorum abi.Bu grubun amacı birlikte eğlenmek olmalı zaten.Grup sohbeti açılarak ortak oyunlar oynamak olmalı.
  • Ortak oyun yoksa bile ortak oyunlardan en az 1 tanesini ( aslında 2 olmalı ) temin etmeye çalışmak grup üyelerinin ilk görevi olmalı. Single oyunlarla gruba katılmak biraz anlamsız olur.

• grubun online sayısı çok az.en fazla benle beraber 2-3 kişi online oluyor
  • szmania kullanıcısına yanıt
    Ben cumadan sonra daha aktif olacağım bütünleme sinavlari bitirdi beni

• Bende arkadaşların bütlerine yardımcı oluyorum ve bu havada kaptım şifayı. Cihan sağolsun 800 kmden bulaştırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NHCanX -- 18 Haziran 2014; 23:56:19 >
  • Dünya Kupası boyunca online süresinin az olmasi normal. Diğer arkadaşlarim da şu sıralar çok az online oluyor.bir süre böyle gider ama sonradan sayı artar.

Başkan bile online değil baksanıza

• Arkadaslar yakın bir arkadaşım bf4 secondery +premium satıyor ...fiyatı 80 tl almak isteyen olursa yardımcı olurum...bf yi oynarken battlecry23 nicki ile oynuyacak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Battlefield yapabiliriz Türk serverlarına akın edelim.

• Bence başkanı kovalım :) yeni başkan seçelim.

• Zala_ kullanıcısına yanıt
    For example ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

For example ?

Szmania misal.

• 1) Can
    2) Altuğ
    3) Ercan
    4) Gökhan
    5) Cihan
    6) Selçuk

Bu arkadaşlar turnuva olmasa bile pro club için bir araya gelebilir. Kim hangi mevkiide oynar ? ben iyi oynarım şurada daha verimli olurum diyen var mı ? ANY olarak ben oynarım sıkıntı yok. Ya da Kaptanlık bende olur Any'siz oynarız. her türlü hallederiz :)

Akşama beni gören çağırsın davet atsın party chat için. NBA oynuyor olabilirim ama her türlü katılırım.

Bu arkadaşlarımızın dışındaki arkadaşlar da gelip sohbete katılabilir. BF oynanacaksa onu da oynarız. Trine oynayanlar onu oynar. PSN : altugq .
  • bakin multiplayer programinda fifa cilingir turnuvasi var cok hosuma gidiyor bizde ogle co op olarak 8 kisi 4 takim her aksam olmasada bir araya gelip en azindan 4 kisinin bir arada oynadigi bir kucuk turnuva yapabiliirz...ama her turnuvada esler degisir maksat birlikte zaman gecirmek olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

bakin multiplayer programinda fifa cilingir turnuvasi var cok hosuma gidiyor bizde ogle co op olarak 8 kisi 4 takim her aksam olmasada bir araya gelip en azindan 4 kisinin bir arada oynadigi bir kucuk turnuva yapabiliirz...ama her turnuvada esler degisir maksat birlikte zaman gecirmek olsun...

rasta,pichie,dünya yıldızı hariç hepsi çöp ama zevkli harbi ben varım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.