Şimdi Ara

GAMER'S ROOM - HER TELDEN OYUNCU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.345
Cevap
4
Favori
91.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende var Black Ops,ayrica Alaz abi FIFA 11`de almis bulunmaktayim oyunlar listesine eklersen sevinirim..
  • Güzel bir organizasyon. Katılmak istiyorum.
  • @VLX (Veli) , hoşgeldin... yaş 27 mi 21 mi üstad bana attığın mesajda ya da burada hata mı var ben mi yanlış gördüm

@Osman eklliyorum senin oyununu da kardeşim

Fifacılar da geliyor. turnuva kokmaya başladı burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

@VLX (Veli) , hoşgeldin... yaş 27 mi 21 mi üstad bana attığın mesajda ya da burada hata mı var ben mi yanlış gördüm

@Osman eklliyorum senin oyununu da kardeşim

Fifacılar da geliyor. turnuva kokmaya başladı burası

abi fifa da turnuva cokta sunu cod ıcın yapaılım derım 6sarlı takımlar kuralım maclar yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Güzel bir organizasyon. Katılmak istiyorum.

dostum , forumda binlerce üye vardır ama bazılarını tanırsın ya hani.. ismini çok gördüm. Yazdıklarını da okumuşumdur muhakkak .. Hoşgeldin aramıza duayen kardeşim
    Oyunlarını ve eğer belirtmek istersen yaş / yaşadığın il belirtebilir misin ?
  • Sorun olmazsa bende katılmak isterim.25 yaşındayım,Bursada yaşıyorum.Oyunlarım BC2,MAG,FiFA 11,NBA 2K11.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Güzel bir organizasyon. Katılmak istiyorum.

dostum , forumda binlerce üye vardır ama bazılarını tanırsın ya hani.. ismini çok gördüm. Yazdıklarını da okumuşumdur muhakkak .. Hoşgeldin aramıza duayen kardeşim
    Oyunlarını ve eğer belirtmek istersen yaş / yaşadığın il belirtebilir misin ?

Pm'leri yolladım
  • @ Murat , sen tam PM atmışsın ben de o anda sana mesajı yazıyordum...

@Gerald , hoşgeldin dostum.

@ Gökay, feci fikirlerim var BOPS'ta.. hem de olağanüstü fikirler turnuvaya OK diyorum.. takımları kurabilirsek..
  • quote:

@ Murat , sen tam PM atmışsın ben de o anda sana mesajı yazıyordum...

@Gerald , hoşgeldin dostum.

@ Gökay, feci fikirlerim var BOPS'ta.. hem de olağanüstü fikirler turnuvaya OK diyorum.. takımları kurabilirsek..

yapalım abı heryerde fıfa turnuvası var hıc okumadım kı ben bops turnuvası cok kral olur yapabılırsek solıyım
  • alaz abi p.m. + Fifa'da bence 2vs2, 3vs3 , 4vs4 artık kaç kişi toplanırsak maçlar yapalım bence. herkes any seçer. sadece aynı takımdakiler birbirleriyle headset ile konuşabileceği için gayet zevkli olur bence

ps: gol atınca karşı taraf da duyabilir hale geliyor sesleri, yani sataşabilirsiniz

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. kulüpte aktif olmanız dileğimle
  • hocam benim psn yanlış yazılmış benim psn dh de nickim ile aynı yani gmbh15 bu arada fifa turnuvası çok çok iyi olur hocam Black ops edinmeye çalışıyorum hocam o oyunu çok fazla oynadığım için artık az oynamak için satmıştım tekrar alayım sizlerle oynamak için
  • PSN yazmayı unutmuşum PSN:wiselight,ayrıca güzel bir şeyler yapacaksak yeminimi bozup COD alabilirim :)
  • Killzone 3,Call of Duty Black Ops,Fifa 11,Uncharted 2 oynuyorum.Benide eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

PSN yazmayı unutmuşum PSN:wiselight,ayrıca güzel bir şeyler yapacaksak yeminimi bozup COD alabilirim :)

yemın mı ettın
  • Gökay , istersen yazayım sana neler düşündüğümü PM ile anlatayım

Ensar , o da olur... gol sevinçleri ve spiker Ercan Taner katkılarıylaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

PSN yazmayı unutmuşum PSN:wiselight,ayrıca güzel bir şeyler yapacaksak yeminimi bozup COD alabilirim :)

yemın mı ettın

Hocam COD serverlerinde hile ve küfürden geçilmiyor keyif alamıyorum,ayrıca activision'a kılım ama kendi aramızda oynacaksak keyifli olur
  • quote:

Gökay , istersen yazayım sana neler düşündüğümü PM ile anlatayım

Ensar , o da olur... gol sevinçleri ve spiker Ercan Taner katkılarıylaaa

at abı merak ettım neymıs bu fıkırler
  • Alaz abi benim psn i düzeltmemişsin yukarıda belirtmiştim görmemişsindir sanırsam abi fifa turnuvası çok güzel olur abi onu ayarlamanızı heyecanla bekliyorum
  • Yetişemiyorummm hulee

@gmbh15 , düzelttim..

@Gerald , ekledim.. sen COD al.. inanılmaz zevkli olcak.

@guardian of the dark... hoşgeldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmbh15

Alaz abi benim psn i düzeltmemişsin yukarıda belirtmiştim görmemişsindir sanırsam abi fifa turnuvası çok güzel olur abi onu ayarlamanızı heyecanla bekliyorum

dostum fıfa turnuvası halı hazırda var zaten su anda hatta 3 turnuva bırden oynuyorum bırı yenı bıtıcek bırı yenı baslıcak .. bu yuzden yenı bır turnuva da katılımcı sayısı sıkıntı yaratabılır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.