Şimdi Ara

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
24
Favori
62.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eski fiyatları maalesef yakalayamıyoruz.

Son zamanlarda fanlar dahil en iyi fiyat buydu sanırım, sipariş verdim.

• Therealodz T kullanıcısına yanıt

keşke sırf bunun için servise git gel uğraşmasaymışsınız, benim de ilk aldığımda alttaki orta fanın kasaya sürttüğünü farkettim acaba fanda mı sıkıntı diyerek ses yapmayan fanlardan biriyle yer değiştirdim aynı problemin sürdüğünü görünce de kasa ile fan vidasının arasına yükseltme yapması amacı ile yumuşak çift taraflı bir bant koyarak montajladım ve sorun düzeldi Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]  hani aklınızda bulunsun bu tarz birşey ile karşılaşırsanız çözüm önerisi olabilir Tekrar Hayırlı Olsun Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] 

• Seviyorum bu kasayı ya Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] 

• Sağolsıun @salvatore_volkan ın konuda paylaştığı incehsap linkinden 6 fanlı warcry'ı satın aldım.

Öncelikle güzel bir gelişme olarak farnlarda ki molex bağlantı sorununu çözmüşler.

Artık fan kontrolcüden çıkan tek bir sata güç bağlantısı ile fan kontrolcüye bağlı tüm fanlar çalıştırılabiliyor.

Eğer bende olduğu gibi 3 fanlı üst seri bir RTX 30 serisi kart kullanıyorsanız sleeved  kablo şart gözüküyor.

Zira daha önce arkadaşların paylaştığı gibi camı uzun vida ve conta ile taktığınızda durumu kurtarabiliyorsunuz ancak yine de normal kablolar bu kadar görsel odaklı bir kasada maalesef güzel durmuyor.

Bende ilk fırsatta bir sleeved kablo temin etmeye çalışacağım.

Görsel 1 - 3080 Aorus Xtreme

Görsel 2 - 3080 Suprim X

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]
    Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

• tech_00 kullanıcısına yanıt

Bende bunu aldım bekliyorum kargoyu. bakalım bu kasaya sığdırabilecekmiyim.

AeroCool Miragel360, su soğutma CPU, ARGB-3x 120 mm fan, TDP 550 W: Amazon.com.tr

olmadı kasayı fansız sekılde satıcam.

• tech_00 kullanıcısına yanıt
  • Öncellikle inceleme için teşekkür ve emeğine sağlık @Muten Baba Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] 

Bugün incehesaptan sipariş ettim, incelemen çok işime yaradı.

Çok uzun zamandır kullandığım kasamı, oğluma dizdiğim pc'nin kasasısının çok dandik olması ve artık durumu kurtarmaz olması nedeniyle onun sisteme aktaracağım (şimdi yeni kasayı kendine, eskiye oğluna demeyin hemenGamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]  oğlumun pc sistem çok eski, bu kasa onun sistemde çok absürt olur, zaten uyum sorunu da olur) dolayısıyla bir kasa bakınırken, incehesapta bu kasaya denk geldim, sonra sipariş ettim (stok çok azdı ve stok bitince aynı fiyattan girmeyeceği yazıyordu) sonra da araştırmaya başlarken kendimi burda buldum Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] 

Hatta kasayı alırken, yoldan çıktımGamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]  bir de güzel bir indirimi olan koltuk aldım, yine kendimi tutamadım Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] 

koltuk şu; https://www.incehesap.com/cougar-ranger-cgr-sa1-gaming-oyuncu-koltugu-fiyati-48237//

Kargolar uluşınca ben de buraya resim atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem76 -- 25 Şubat 2021; 2:25:46 >

• Gametech Archon diye aynı warcry'a benzeyen yeni bir kasa çıkmış sizce ikisi arasında hangisini tercih etmeliyim? Archon 9 Fanlı olarak geliyor sadece toz filtresi yok.

https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/gametech-archon-9-rgb-fanli-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-psu-P455146770

• oxny7 kullanıcısına yanıt

Aynı ikilemdeyim. Bir yandan da Xigmatech Aquarius Plus mu alsam diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oxny7

Gametech Archon diye aynı warcry'a benzeyen yeni bir kasa çıkmış sizce ikisi arasında hangisini tercih etmeliyim? Archon 9 Fanlı olarak geliyor sadece toz filtresi yok.

https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/gametech-archon-9-rgb-fanli-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-psu-P455146770

Bunu yazmak için üye olmuşsun gibi hocam ha ne dersin Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] 

• Batırdım ben...
    Resim atamadım çünkü, kasayı topladım ama ne olduysa bir türlü çalışmadı. Çalışan sistemi söktüm, aynı parçaları kasaya dizdim, anakart ısrarla bios ekranına geçemedi. Ez-debug CPU ışığı sönmüyor. Bilinen her yolu denedim, saymayacağım şimdi. Ama tık yok. Pes ettim, anakart servise yolcu ☹️
  • Arkadaşlar iyi akşamlar bu kadanın kendinden çıkan 2 pinli fan kablosunu nereye takacağım acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kasanın arkası için 8cm rgb fan bulabilen varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ymntr34

Arkadaşlar iyi akşamlar bu kadanın kendinden çıkan 2 pinli fan kablosunu nereye takacağım acaba?

Aynı dertten muzdaribim.:/

• ymntr34 Y kullanıcısına yanıt
    Kasadan gelen 2 pinli, üstünde "fan" veya "reset" yazan soketi, kontrolcüde;
    "reset" yada "switch" yazan yere takıyorsunuz.
    Kumandada hangi modda olursanız olun, kasada reset düğmesine basınca, kontrolcüyü sıfırlıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymntr34

bu kasanın arkası için 8cm rgb fan bulabilen varmı acaba ?

var ben satıyorum. 2 ci el ilanıma bakabilirsiniz.

• Kasaya dün montaj yaptım bende ama rgb fanların ışıklarını bir türlü çalıştıramadım. Ne kumandasından ne de asus aura yazılımından. Reset sw kasadaki rgb butonuna 3 pinlik argb kasadaki argb soketine güçte sataya bağlı ama bir türlü yanmıyor. Benzer durum yaşayıp çözebilen oldu mu?

• Arkadaşlar merhaba, bu kasanın “compact” isimli 3 fanlı modeli alınırmı sizce? Kullanan varmı?

• tşk ederim siz yazmadan aldım

• Jeem J kullanıcısına yanıt

sorunu çözebildiniz mi acaba ?

bende de fanlar sapıtıyor renkler acayip karmaşık yanıyor yanmıyor flash atıyor :)

ben 5 bi kontrolcüye

4 fanıda başka aynı marka kontrolcüye taktım yine aynı sorun mevcut

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.