Şimdi Ara

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
24
Favori
62.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzatma vidası varsa sıkıntı olmaz.
  • Hocam merhaba,

Corsiar air 540'ı sattım çünkü fanları gerçekten öldürüyor bütün güzelliğini kapatıyor üstelik 14cm'lik fan arka egsoz fan kısmına sığmadı ilginç birşekilde, kapak kapanmıyor.

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

Thermaltake view 51 bakıyorum ancak kasa çok çok büyük ve aşırı çirkin gergedan ölüsü gibi.. gamepower warcry'ı da aldırmadınız attan inilip eşeğe binilir mi diye? bana fanların görselliğini kaybettirmeyecek kaliteli bir kasa lazım sizin tecrübeleriniz önemli
    max bütçe: 1.800TL mümkünse fansız olsun corsair ql serisi fanları kullanacam malum

bu nasıl? https://www.amazon.com.tr/XPG-BATTLECRUISERWHCWW-BattleCruiser-Tempered-Bilgisayar/dp/B07ZNR16G1/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=XPG+Battlecruiser&qid=1597412883&sr=8-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 14 Ağustos 2020; 16:50:29 >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    thermaltake view 51 bende bakıyordum ama ön tarafta toz filtresi yok o kadar para verip de ön tarafta toz filtresi olmaması büyük bir eksi bence o kasa da corsair kullanmaya alışıksın gibi görünüyor bütçe yeterse corsair 680x rgb ya da corsair 570 x rgb tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

thermaltake view 51 bende bakıyordum ama ön tarafta toz filtresi yok o kadar para verip de ön tarafta toz filtresi olmaması büyük bir eksi bence o kasa da corsair kullanmaya alışıksın gibi görünüyor bütçe yeterse corsair 680x rgb ya da corsair 570 x rgb tavsiye ederim
    corsair 680x şuan kullandığım air540'ın zaten 2020 modeli gibi bişi kasayı sattığım adam ben modifiye ederek senden alacağım air540'ı 680x'e çevirecem diyerek aldı zaten.

Corsair'in kasalar çok kaliteli fakat görsel olarak yetersiz şuan trendin gerisinde kaldılar bence.

Ben de Corsair QL serisi fanlara bi kasa fiyatı bayılmışken kasanın bu güzelliği kapatmasını istemiyorum açıkcası

gamepower warcry ve Xigmatek Aquarius Plus'dan birini almak istedim fakat bileşenlerde ortalama 15 dereceye varan sıcaklık artışına dair yorumlar var yurtdışında zaten sıcaklıklara karşı hassasım o yüzden duraksadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 14 Ağustos 2020; 17:36:10 >
    Selam.

O kasadan sonra gamepower yada xigmatek alınmaz. Bu benim düşüncem. Link attığın kasada seni mutlu etmez buna da eminim.

Bequiet kasalara baktın mı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Selam.

O kasadan sonra gamepower yada xigmatek alınmaz. Bu benim düşüncem. Link attığın kasada seni mutlu etmez buna da eminim.

Bequiet kasalara baktın mı hocam
    siz deyince baktım, ön ızgarası kapalı kasa istemiyorum hocam ön kısım full cam olmalı mümkünse;

Bu 3 kasa arasında kaldım, fakat arada ciddi fiyat farkıları var.

XPG BATTLECRUISER Tempered Glass White (1050TL)
    Corsair iCUE 465X RGB Beyaz (1150TL)
    THERMALTAKE VIEW 51 Snow (1850TL)
  • O kasadan sonra seni thermaltake keser ama beğenmiyorsan ikisi arasında cok fark yok xpg ile corsair in.
    Warcry hava akışı kötü xigmatek aquarius plus bir nebze daha iyi.
    resim atardım ama fanlarını sattım aliexpresden fan bekliyorum.
  • itopya indirimle THERMALTAKE View 71 satmış bu akşam ama bitmiş indirim fiyatı gören oldumu.
  • quote:

O kasadan sonra seni thermaltake keser ama beğenmiyorsan ikisi arasında cok fark yok xpg ile corsair in.
    view 51 hariç diğer iki kasayı alırsam zaten içindeki fanları satıcam dolayısıyla air 540'dan sonra masraf yapmadan kasa değiştirmiş olacam, fakat view 51'i alırsam içinde 12-13 tane fan takma yeri var fanları ilk etapta satmam muhtemelen..

vatanda view 51'in beyazı 1800TL beyazı;
    itopya indirim yapmış Şunu al geç mi diyosunuz özetle:https://www.itopya.com/thermaltake-view-51-argb-tempered-glass-usb-30-mid-tower-kasa/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 14 Ağustos 2020; 20:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Warcry hava akışı kötü xigmatek aquarius plus bir nebze daha iyi.
    resim atardım ama fanlarını sattım aliexpresden fan bekliyorum.
    evet hocam zaten resimlerden de belli ediyor mal kendini xigmatek'in malzeme kalitesi vs. daha iyi gibi ancak onda da ciddi kötü yorumlar var hava almaması ile ilgili.
  • Ben kendime view 51 düşünüyorum bence güzel kasa sadece biraz fiyatlı , %90 olumlu bazı eksikleri olmasa tam olmuş dicegim kasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben kendime view 51 düşünüyorum bence güzel kasa sadece biraz fiyatlı , %90 olumlu bazı eksikleri olmasa tam olmuş dicegim kasa.
    aldım hocam view 51'i , 1546TL'ye +14TL'de kargo 1561TL'ye geldi aslında beyaz almam lazımdı fakat fiyatı görünce kaçırmiyim dedim mecbur siyah aldım.
  • Hayırlı olsun hocam detaylı bir inceleme bekliyoruz. Bende düşünüyorum aynı kasayı.
  • İnşallah bende kısa zamanda alırım da güzel bir inceleme düşünüyorum

Hayırlı olsun bence bu fiyat bandında mantıklı bir kasa.

• ByTMY kullanıcısına yanıt
    bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByTMY -- 15 Ağustos 2020; 2:50:3 >
  • quote:

İnşallah bende kısa zamanda alırım da güzel bir inceleme düşünüyorum

Hayırlı olsun bence bu fiyat bandında mantıklı bir kasa.
    Teşekkürler @Mali Müşavir @Muten Baba

Yeni kasada fan olayını ne yapmalı ?

Şimdi benim elimde

*corsair node core (6'lı fan kontrolcüsü)
    *4x Corsair QL120
    *1x Corsair QL140
    *2x Corsair ml 140 pro white (Satışa çıkardım henüz satılmadı)

Gelecek Kasanın içinde de malum 2x 200mm ve 1x120mm xigmatek argb fan var.

(İşlemci soğutucum corsair h100 bu arada.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 16 Ağustos 2020; 2:23:50 >
  • Senin durum belli. Soğutucuyu yatay takacaksin önden gelen hava ona yeter. Kalanı egzost

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    https://www.itopya.com/thermaltake-view-71-tempered-glass-rgb-plus-edition-full-tower-gaming-kasa/

indirim hala devam ediyor bu kasa benim de radarımda düzgün bir inceleme bulamadım kasa hakkında
  • quote:

Senin durum belli. Soğutucuyu yatay takacaksin önden gelen hava ona yeter. Kalanı egzost
    fanların renkleri birbiriyle uyumsuz ama öyle bir sıkıntı var.

Bu sebeple *2x Corsair ml 140 pro white satmam daha mantıklı gibi

genel olarak kasanın fan akışını da şu şekilde yapmam hem görsel hem de mantıksal olarak en iyisi değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 16 Ağustos 2020; 15:14:2 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.