Şimdi Ara

Gamepower Night Stalker Gaming Mouse - 89 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
91
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kırklareli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Mouse
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Gamepower Night Stalker Gaming Mouse - 89 TL

ürünü 2 yıl evvel almıştım aldığım gibi başparmak koyma yerindeki puturler rahatsız edince oraları torpuledim ama 1 hafta kullanmama rağmen büyüklüğüne alışamadım kutusuna kaldırıp başka ürün aldım. depoda bulunca ancak satışa koyabildim kutu tüm içerik altındaki jelatini dahi durmakta . Buradaki ilanlar gibi yıllarca kullanıp 2 gün kullanılmıştır diye yazılan ilanlarla karıştırmayın. Dediğim gibi başparmak pütürleri yok o yüzden orası o şekilde duruyor. Detaylı resimlerden görebilirsiniz. Eft sonrası düzgünce paketlenerek kargo ile gönderilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kırklareli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• scotch brite kullansaydın keşke

• speedyDNA kullanıcısına yanıt

Çok mantıklı :) Geçmişe dönüp değiştirebilsem keşke ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 23 Ocak 2022; 18:13:9 >
  • TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt

bundan sonraki

• speedyDNA kullanıcısına yanıt

:) Yok hocam elime tam oturanı buldum g302 imiş daha da logitech ürettikçe başkasını almam. Muhtemelen alıp da kullanamadığım mouse olmaz . İnşallah yani. Bu arada bir tane daha vardı kullanamadığım onu ilana koymayı unutmuştum siz yazınca hatırladım size teşekkür ederim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 23 Ocak 2022; 18:22:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.