Şimdi Ara

Gamepower markası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
4.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce duyan var mı bu markayı 24inç curved monitörü 1300tl'ye satılıyor. Hem ucuz fiyatı hemde samsung panel kullanmasıyla dikkatimi çekti ama garantisi nasıldır ya da ürünü alırsak başımı ağrıtır mı sorularına cevap bulamadığım için alamıyorum da.

Eğer gamepower hakkında bir bilgi edinemezsemhttps://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-y25f-24-5-144-hz-1ms-display-hdmi-freesync-full-hd-tn-monitor-65d9gac4tk-p-HBV00000ANKFF?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=21.c.k.pc modelini almayı düşünüyotum belki bu monitörü önceden kullanan vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F5C4619C1 -- 28 Mart 2018; 1:15:34 >

• https://www.youtube.com/watch?v=gtLCq0ojrNo hocam surda vatandas anlatıyor mantıklı bir secenek gibi duruyor.ama kullanan var mı bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

https://www.youtube.com/watch?v=gtLCq0ojrNo hocam surda vatandas anlatıyor mantıklı bir secenek gibi duruyor.ama kullanan var mı bilemem

Bende oradan gördüm hocam. Açıkçası almayı düşünüyorum da çünkü sinerji de falanda gördüm. Bir riske girip alayım beğenmezsem 15 gün içinde iade ederim.
  • Merhabalar,

İthalatçı firma bilindik bir firma, oksid bilişim. Yeri Mecidiyeköy' de. Bayaa eski ve güvenilir bir firma.

Ben 27 inc olanını kullanıyorum, tek alma sebebim 1ms 144hz dışında samsung VA panel açıkçası.

Ürüne gelecek olursak gayet memnunum, panel samsung VA olduğunu gerçekten belli ediyor. Daha önce TN panelli bir monitörüm vardı ona kıyasla VA gerçekten hoşuma gitti. çoğunlukla CS:GO oynuyorum valla curved olmasa 27 inc monitör alınmazmış. Curved direk oyunun içine çekiyor, göz kıpırdatmadan direk tüm ekrana hakimim.

Bence gayet alınabilir ürün. Soru varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila_khan -- 19 Nisan 2018; 19:12:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila_khan

Merhabalar,

İthalatçı firma bilindik bir firma, oksid bilişim. Yeri Mecidiyeköy' de. Bayaa eski ve güvenilir bir firma.

Ben 27 inc olanını kullanıyorum, tek alma sebebim 1ms 144hz dışında samsung VA panel açıkçası.

Ürüne gelecek olursak gayet memnunum, panel samsung VA olduğunu gerçekten belli ediyor. Daha önce TN panelli bir monitörüm vardı ona kıyasla VA gerçekten hoşuma gitti. çoğunlukla CS:GO oynuyorum valla curved olmasa 27 inc monitör alınmazmış. Curved direk oyunun içine çekiyor, göz kıpırdatmadan direk tüm ekrana hakimim.

Bence gayet alınabilir ürün. Soru varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
    Merhabalar hocam kasayı aldım bazı parçaları geldi bazıları daha gelmedi.

Tek eksiğim monitör şu anda.

Monitör’ün resmini atabilir misiniz? Nasıl bir duruşu var ortamda aklımda olan bir soru bu.

Birde malzeme kalitesi hakkında bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum yurtdışındaydım, buyur böyle duruyor;
    Gamepower markası
  • quote:

Dostum yurtdışındaydım, buyur böyle duruyor;
    Kasanız güzelmiş hocam. Bende monitörü aldım kasayı kurdum, hatta bir tane de laptop sipariş ettim.

https://www.hepsiburada.com/dell-s2417dg-23-8-1ms-165hz-hdmi-display-4xusb3-0-g-sync-qhd-oyuncu-monitor-p-HBV000003WAHE

Bu modeli aldım monitör olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F5C4619C1

Kasanız güzelmiş hocam. Bende monitörü aldım kasayı kurdum, hatta bir tane de laptop sipariş ettim.

https://www.hepsiburada.com/dell-s2417dg-23-8-1ms-165hz-hdmi-display-4xusb3-0-g-sync-qhd-oyuncu-monitor-p-HBV000003WAHE

Bu modeli aldım monitör olarak

Alıntıları Göster
    Baya sorunlu bir monitör color banding ve ghosting olayı olarak keşke Forumdaki konuyu okusaydın hayırlı olsun ama aldım iade ettim ben bu monitör inş sana sorunsuz gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Baya sorunlu bir monitör color banding ve ghosting olayı olarak keşke Forumdaki konuyu okusaydın hayırlı olsun ama aldım iade ettim ben bu monitör inş sana sorunsuz gelir

Alıntıları Göster
    Hocam aldım kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar.
  • ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    o sorunlu dell monitörü bende takip ediyordum bir süre, 7 tane revizyon geldi o monitöre. bizde satılanlar hala sorunlu yorumları var.

Kasa ve markaya bende sempati duyup takip etmiştim, forum kurtardı.
  • Kasa da gamepower helios, RGB şerit led döşedim içine
  • quote:

Kasa da gamepower helios, RGB şerit led döşedim içine
    Hocam bende phanteks p300 aldım kasa olarak. Sizin aldığınız kasa da göze hoş bir kasa. İçinde attım 1060'ı ve ryzen 5 1600x'i oyunlarda kafam rahat.
  • Hayırlı olsun dostum
  • quote:

Hayırlı olsun dostum
    Teşekkür ederim. Sizde oldukça hoş bir ortam kurmuşsunuz gibi görünüyor. Umarım herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanırsınız.

• Arkadaşlar bana 600 -700 tl bandında red switch li kol desteği olan sağlam bir mekanik klavye önerirmisiniz şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.