Şimdi Ara

Gamepower Baya Aşmış Kendini:) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
17.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
187 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belki 1 çift ped kaybettiler fakat yeni 1 müşteri kazandılar
  • Benzer durumlarda aynı davranışları James Donkey'den de bekliyoruz
  • Geri dönmeleri güzel olmuş bir çok köklü firma maalesef bu özeni göstermiyor. Ben artık kulaklık alırken ilk önce pedlere bakıyorum. Çok adi bir malzeme ile kaplayıp deri görünümü kazandırıyorlar. Kaplama spreyle yapıldığı için (muhtemelen öyle) çok ince sürtünmeye ve cilt asidine dayanıksız. Aynı şekilde mouse larda böyle hissiyatı hoş ipeksi kaplama var oda cilt asidine dayanaksız.

Bu tür ürünlerden marka model kalite fark etmeksizin uzak duruyorum.

• Aynı üründen bende de var. Medusa gerçekten çok sağlam. Sanırım yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. Ne zaman aldığımı bile unuttum. Gerçekten çok sevindim okurken. Umarım ölücüler firmayı sık boğaz etmez.

• Gerçekten güzel hareket. Daha da iyisini Urbanears ile yaşadım, onlar da başka bir firmanın yapmayacağını yaptı. Böyle firmalara sahip çıkmak lazım.

• gamepower ın kulaklıkları çok hoş geliyor bana bende kullanıyorum titreşimi falan baya hoş 3 yıl oldu, benimde pedler yırtıldı ama sıkıntı yok hala çalısıyor

• ben de çinden 60 dolarlık kulaklık sipariş ettim yanına bir çift yedek ped koyabilir misiniz hediye olarak dedim. NO GİFT yazmış çinli satıcı. ualn onun gelişi sana 50 kuruş zaten, beş çift koysan ne olur, kırk katı kar yapıyorsun.

• izengel kullanıcısına yanıt

Çinliler bir vidanın dahi hesabını yapıyor. O şekilde para kazanıp kalkındılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 16 Aralık 2020; 15:37:51 >
  • Güle güle kullan dostums

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2 hafta önce mail attım başka bir olay için, z...ne takan olmadı.

• Alıntı

metni:
    1 çift pedin maddi olarak belki bir önemi olmayabilir ancak firmanın bu güzel jesti inanın insanı çok mutlu ediyor.

Gamepower Baya Aşmış Kendini:)
  • Gamepower Baya Aşmış Kendini:) 

• Daha yeni aldım görünce çok mutlu oldum :) MEDUSA aldım bende :) baya memnun kalacağım o zaman :) ben baya ucuza aldım :)
  • Helal olsun vallahi böyle firmaların sayısı artar umarım.
  • gamepower pr çalışması. öncelikle gamepowerin firması resmi olarak teknik desteği yok. ithalatcı garantili ürünler. ve şikayetvar bakınca firma hakkında bir sürü şikayet var zaten. ped verdi diye sempati beslemeyin.

https://www.sikayetvar.com/gamepower/servis

2.olarak gamepower kulaklıklar felaket. dip ses var. iade ettim almayın gamepower.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 16 Aralık 2020; 17:58:52 >
  • Bir logitech olamamış ama iyi genede. G930 vardı parasını verip süngerlerini almak istemiştim sonuç.

Gamepower Baya Aşmış Kendini:)

• Geçmiş olsun bu marka da bizim aç hiçler tarafından sömürüldüğü için normal müşterilere köpek gibi davranacak.

• Benimde rival 600 mouse'un yan kauçukların'dan yapıştırıcı akıyordu bende temasa geçtim yurt dışındaki firma bana hemen bir hediye kod onayladı bu kod ile hemen yeni mouse alabilirsiniz eksi mouse sizde kalabilir dedi baktım malesef ki yurt dışı sitesinden Türkiye'ye gönderim yok kendileri ile temasa geçince aldığınız yere yazışmalarımızı kanıt olarak suna bilirsiniz size bire bir değişim yapsınlar dediler tabi Türkiye böyle bir ülke mi adama aldığım yere faturası ile temasa geçtim siz bize değil başka firmaya göndereceksiniz dediler sonra o firma ile temasa geçtim aldığınız yer biz değiliz dediler sonra başka bir firma ismi verdiler 3. firma mail attım cevap bile vermeye tenezzül etmeyince dedim tamam kardeşim lanet olsun birşey istemiyorum diye çıkarttım kutusuna koyup eski G502 mouse'a tekrar döndüm yurt dışın'da çatır çatır müşteri memnuniyeti varken burdakiler acaba kimi öpsekte para kazansak mantığındalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 16 Aralık 2020; 19:1:19 >

• 6 adet fan almıştım hepsinin 2-3 ay sonra ledleri bozuldu 5-6 ay sonra kendileri de bozuldu. Garantiye gönderemedim kargo ücreti istedikleri için...
  • Şimdi biri gelir 100 farklı numara ve emailden bunları alır ve internette satışa koyar... bu forum neler gördü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.