Şimdi Ara

Gamepad Tavsiyesi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
32
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Giriş
    645 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar,

Açıkça söyleyeyim daha önce hiç ps3 yada xbox 360 oynamadım.İlk kez gamepad kullanacağım sizce ilk başlayanlar için xbox gamepad mi? yoksa ps3 gamepad mi? bunun cevabını öğrenmek istiyorum.Gamepad ile PC ortamında oyun oynayacağım bunun için PC gamepadlerine mi bakmalıyım? yoksa ps3 ya da xbox gamepad ile Programla ayarlar yaparak pc ortamında oynamalıyım?Kararsız kaldım.Bütçem 120 tl görüşlerinizi bekliyorum...

İyi Forumlar,
    BurGamer

|
    |
    ------------------------------------------

http://www.syd.com.tr/Microsoft-Xbox360-Kablosuz-Kol,PR-723.html

Bu kolu bilgisayarda kullanabilmen için Xbox 360 wireless receiver (24,90 TL)
    ----------------------------------------------------------------------------

http://www.syd.com.tr/Xbox360-Wireless-Receiver-Adapter-Pc-Controller,PR-334.html

Bu ikisi işini görecektir. Ben 2 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    xbox 360 aldığında yanında aparatını da almak zorunda olduğun için sana bunu öneririm

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-940-000142-f710-kablosuz-gamepad/productdetails.aspx?I_ID=65938

Cevabınız için teşekkür ederim.Bende zaten wireless düşünüyordum.Logitechin bu ürününü görmüştüm ancak kararsız kalmıştım.Tavsiyeniz sayesinde bu ürüne biraz daha ısındım.Diğer arkadaşların da cevaplarını değerlendireceğim.Tekrar cevabınız için teşekkürler.
    |
    |
    wolwerine0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevabınız için teşekkür ederim.Ancak bu ürünlere bu kadar para veriptekablolu oynamak bana biraz saçma geldi.Ancak bana vakit ayırıp değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim.
    |
    |
    r3ally kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: r3ally

Bir adet Xbox 360 controller (94 TL)
    ------------------------------------------

http://www.syd.com.tr/Microsoft-Xbox360-Kablosuz-Kol,PR-723.html

Bu kolu bilgisayarda kullanabilmen için Xbox 360 wireless receiver (24,90 TL)
    ----------------------------------------------------------------------------

http://www.syd.com.tr/Xbox360-Wireless-Receiver-Adapter-Pc-Controller,PR-334.html

Bu ikisi işini görecektir. Ben 2 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum.

Hocam kralsin bende boyle ariyordum tam zamaninda geldin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2699 Mesaj

xbox 360 gamepad i ergonomik olarak da analogların hassaslığı konusunda da f710 dan 2 gömlek üstündür.. imkanınız varsa x360 wireless gamepad+receiver ikilisini kullanmanızı tavsiye ederim..
    |
    |
    burgamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

YAMAHA PACIFICA 112 JMX & ROLAND CUBE-20X
    SONY WM-GX688 // SONY PSP GO
    TIKLA >>> 2.EL DÜKKANIM
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj

Tekirdağ'da yaşıyorum ancak daha xbox 360 pc dönüştürücüsü görmedim.Görseydim xbox 360 için alabilirdim ama pcde bazı optimizasyon sorunları olabileceğini düşündüm bu yüzden vazgeçtim.Yoksa bence xbox 360 gamepad'te tuşların yerleşimi daha güzel bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgamer -- 7 Ocak 2014; 23:22:23 >
    |
    |
    ilker burak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: burgamer

Şuanda logitech f710 almaya karar verdim cevaplarınız için teşekkürler...

Ben f710 kullaniyorum tavsiye etmem cok tutukluk yapiyor.

Xbox gamepad her yonden ustun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cevabınız için teşekkür ederim.Ancak bu ürünlere bu kadar para veriptekablolu oynamak bana biraz saçma geldi.Ancak bana vakit ayırıp değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Ne demek kardeşim. Yalnız sana önermiş olduğum xbox 360 gamepad kablolu değil. Onu bilgisayarda kullanabilmen için Xbox 360 wireless receiver'ı kullanman gerekiyor. Kasanın arkasında konumlandırdığında bile gamepadini odanın her yerinde kablosuz olarak rahatlıkla kullanabilirsin.

İlker Burak arkadaşımıza katılıyorum. Benim şimdiye kadar kullandığım en iyi gamepad xbox 360. Ayrıca Logitech'ın f710 da dahil olmak üzere neredeyse tüm gamepadlerini kullandım. Hiçbiri kalite olarak xbox 360 controllerın yanına yaklaşamaz. Xbox 360 controller al pişman olmazsın.

• Yüzbaşı
    645 Mesaj

Özür dilerim xbox 360 gamepad'ini kalblosu sanmıştım.Ancak bulunduğum yerde xbox ürünleri satan yer yok.İnternet alışverişine fazla güvenmiyorum.Alacağım bir yer söyleyebilirsen değerlendiririm.Teşekkürler...
    |
    |

Teşekkürler...
    |
    |
    Mactavish- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler...

Rica ederim.

|
    |
    |
    |
    30 tl ye olan siteler var. denenebilir diye düşünüyorum . kullanan olsa da geribildirim verse ne güzel olur.
    http://www.n11.com/frisby-fgp-w510pu-24ghz-kablosuz-game-pad-P15944399
    |
    |

Tekirdağ'da yaşıyorum ancak daha xbox 360 pc dönüştürücüsü görmedim.Görseydim xbox 360 için alabilirdim ama pcde bazı optimizasyon sorunları olabileceğini düşündüm bu yüzden vazgeçtim.Yoksa bence xbox 360 gamepad'te tuşların yerleşimi daha güzel bence.

İmkanın varsa internet üzerinden alış veriş yapabilirsin. Sana göndermiş olduğum linkte satılmakta hali hazırda. Optimizasyon ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamazsın. Driver kurulumu gayet basit ve internet üzerinde kurulum ile ilgili görsel anlatımlar mevcut. Logitech'in Gamepad Precision adında kablolu eski ucuz bir modeli vardı. Onun haricinde logitech'in hiçbir gamepadini tavsiye etmiyorum. Onu da bulamazsın hiçbir yerde zaten. Onun haricinde hepsi kütük gibi zaten. Yine de karar senin kardeşim.

• Yüzbaşı
    645 Mesaj

Logitech Gamepad Precision efsaneydi...
    |
    |

ps3 ile xbox 360 kolu arasında farkları birde neden xbox daha iyi yazarsanız sevinirim.Teşekkürler...
    |
    |

Optimization sorunu derken? Öyle bir şeyin olması imkansız zaten Xboxı yapan da Microsoft, Windowsu yapan da. Kesinlikle Xbox 360 Controller almanızı öneririm, fiyatı biraz pahalı olabilir ama parasını sonuna kadar hak ediyor.

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.