Şimdi Ara

Gamepad pil veya herhangi birşey tavsiyesi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarj kiti mi
    Orijinal bataryası mı

Ne olur bi tavsiye verin bendeki piller 1 gün dayanmıyor:(

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt
    Bati-Wan_Kenobi demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Bence de hocam varta bir tık daha iyi sanki diğerlerine göre.
    Hele hele kulaklık kullanırken ayrı bir gidiyor bu piller keşke şu dualshock gibi direkt şarjlı yapsalar yeni nesilde
    Dualshock tam bir leş. Xbox gamepadde en sevdiğim şey pilli olması. Kesinlikle istemem dualshock gibi olmasını.
  • cep telefonumdan attığım için konu istemeden 2 tane olmuş kusura bakmayın. Hocam Bu Ürünü kullanıyor ve memnunmusun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BREATH -- 11 Temmuz 2020; 23:20:38 >
  • Bir gün derken...24 saat oynuyorsan dayanmaz normal olarak. :)

Benim senelerdir kullandığım artık çöpe yollayacağım piller bile bir günü çok rahat çıkartıyor. Bence senin kullandığın piller hem mah değeri düşük hem de artık değişim zamanı gelmiş.

Evet, kullandığın piller 1800mah. 2500-2600 olanlardan kullan, ayrıca Varta daha iyi benim tecrübelerime göre.
  • Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Hele hele kulaklık kullanırken ayrı bir gidiyor bu piller keşke şu dualshock gibi direkt şarjlı yapsalar yeni nesilde
  • quote:

Dualshock tam bir leş. Xbox gamepadde en sevdiğim şey pilli olması. Kesinlikle istemem dualshock gibi olmasını.
  • Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Hocam xbox gamepad çok daha iyi ama yeni nesilde bir kaç bisi koymalarını beklerdim.
    Mesela dualshock ta dokunmatik yüzey pek kullanışlı değil ama arkasında ki ışık veya dahili hoparlör çok kullanışlı pil konusu ise göreceli dediğiniz gibi yoksa malzeme kalitesi olarak ds oyuncak kalıyor yanında doğru umarım onlarda yeni nesilde birazcik daha üzerine düşerler kalitenin.
  • quote:

Hocam xbox gamepad çok daha iyi ama yeni nesilde bir kaç bisi koymalarını beklerdim.
    Mesela dualshock ta dokunmatik yüzey pek kullanışlı değil ama arkasında ki ışık veya dahili hoparlör çok kullanışlı pil konusu ise göreceli dediğiniz gibi yoksa malzeme kalitesi olarak ds oyuncak kalıyor yanında doğru umarım onlarda yeni nesilde birazcik daha üzerine düşerler kalitenin.
    O ışık pavyon görüntüsü ve şarj israfı dışında ne işe yarıyor ki? Dokunmatik zaten büyük palavra.
  • ben all digital versiyon aldım. içinden pil çıkmadı. gidip bimden alıyorum pilleri.

Orjinal batarya derken - içinden bir pil çıktı da ben mi görmedim:)
  • Birkaç gündür yaptığım araştırmadan sonra TR den alınıcak en Kaliteli Şarj cihazının bu olduğuna karar verdim.

Yalnız fiyatı yüksek fakat alırsan yıllar yılı sıkıntı yaşamazsın kalite alet..

https://www.hepsiburada.com/varta-lcd-15-min-charger-57675101441-p-OFISVA57675101441?magaza=Tunelsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 20 Temmuz 2020; 19:1:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Birkaç gündür yaptığım araştırmadan sonra TR den alınıcak en Kaliteli Şarj cihazının bu olduğuna karar verdim.

Yalnız fiyatı yüksek fakat alırsan yıllar yılı sıkıntı yaşamazsın kalite alet..

https://www.hepsiburada.com/varta-lcd-15-min-charger-57675101441-p-OFISVA57675101441?magaza=Tunelsan
    fiyat çok yüksek kardeşim

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle ama sıkıntısız cihaz ben paraya kıyıp aldım bunu 350 tl ye geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Hocam öyle ama sıkıntısız cihaz ben paraya kıyıp aldım bunu 350 tl ye geldi
    he bütçe sorun değilse hayırlı olsun10 numara cihaz laf yok
  • Her zaman varta tavsiye ederim,varta candir
  • Ben Duracell Cef 14 modelini aldim + 2 adet AA pil aldim, toplam 143 liraya geldi (gittigidiyor). Yani toplamda 4 AA 2500 mah + 2 AA 1500 mah + 2 AAA 800 mah pil oluyor.
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Her zaman varta tavsiye ederim,varta candir
    Bende çok araştırma yaptım okudum ölçtüm biçtim Varta'da karar kıldım biraz pahalı ama değecek bir ürün Almanlar bu işlerde gerçekten çok iyiler.
  • Gp 2700 mah şarj edilebilir pilleri tavsiye ederim ben de fiyatına göre performansı iyi 4-5 gün gidiyor bana tek şarjda.
  • Duracell pil taksam kaç saat çalışır xbox one x gamepad. Series x gözüktüğündrn beri series x kolunu bekliyorum son teknoloji olanı alayım diye. Çok pahalı olursa one x gamepadi alırım. 350-400₺ varataya vermektense xbox pil kiti alırım 30 saat çalışıyormuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.