Şimdi Ara

Gamepad Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC de PES oynamak için gamepad önerisi yapabilir misiniz?

Oyunu yön tuşları ile oynuyorum joystick ile değil. Logitech'in çok önerilen modelini deneme şansı buldum. Joysticki iyi olabilir ama yön tuşları küçük ve iç içe. Çapraz koşularda zorlandım. Örnek vermem gerekirse sağ üste gitmeye çalışırken çok sert basmasam ya sadece sağa yada sadece üste gidiyor.

EA sportsun gamepadı nasıl? Kullanan var mı?

• Bütçe nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • XBOX ONE gamepad al sorunsuz kullanıyorum,aynı konsolda oynar gibi.Her oyunda çalışıyor.
  • xbox 360 wireless controller 100tl felan
  • X360 controller tavsiye etmem.
    Kolların bağlı bulunduğu o sensör mü anahtar mı neyse işte, onlar bir süre sonra yalama oluyorlar, hassasiyetleri falan kayboluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

X360 controller tavsiye etmem.
    Kolların bağlı bulunduğu o sensör mü anahtar mı neyse işte, onlar bir süre sonra yalama oluyorlar, hassasiyetleri falan kayboluyor.

hor kullanıp ürüne kötü demek de nedir? benim 4 sene oldu üründe hala sorunum yok. ürünün böyle kronik bir hatası yok, herkeste böyle olsaydı bu genellemeyi kabul ederdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 29 Ocak 2017; 1:26:40 >
  • Ea sports gamepad aldım. Kaliteli ve kullanışlı bir ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logitech f710 6 yıldır kullanıyorum daha iyisini görmedim.
  • Logitech F310 iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • F310 tavsiye ederim.
  • Xbox360

• bende logitech f710 kullanıyorum gerçekten çok iyi gamepad tavsiye ederim hatta alıcısı kaybolmuştu logitechten istedim hemen gönderdiler
  • ben f310 kullandım, f710 şu an kullanıyorum, bugün microsoft un xbox 360 ını aldım, onu da bugün deneyeceğim. kablolu alınmasını tavsiye ederim açıkçası. ağır kaldığını düşünüyorum logitech in

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 4 Mart 2017; 18:23:19 >
  • F310 iyidir F\P

• Yön tuşları ile oynuyosan 1. Tercihin Dualshock 4 olmalı , 2. Olarakda xbox one controllerı 2. Versiyonu (slimle gelen) onların yon pedleri daha rahat gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

XBOX ONE gamepad al sorunsuz kullanıyorum,aynı konsolda oynar gibi.Her oyunda çalışıyor.

hocam bende 1 tane xbox 360 kablosuz kol ve bağlantı satğlayan aracı zımbırtıdan var

xbox one kolu o aracı ile uyumlu olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubai

quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

XBOX ONE gamepad al sorunsuz kullanıyorum,aynı konsolda oynar gibi.Her oyunda çalışıyor.

hocam bende 1 tane xbox 360 kablosuz kol ve bağlantı satğlayan aracı zımbırtıdan var

xbox one kolu o aracı ile uyumlu olacak mı?

Zannetmiyorum xbox one yeni nesil bir konsol.Zaten xbox one kablosuz bağlantı aparatı sadece windows 10 uyumlu,eski windowslarda çalışmıyor bildiğim kadarıyla.
  • one.ın bağlantı aparatı için bi link atar mısın hocam yerli yabancı fark etmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.