Şimdi Ara

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
1
Favori
40.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Kablosuz Rumblepad 2 alabileceğim bi yer bilen var mı?

Ankara içi ya da internetten olan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: YANKILAR

http://www.hepsiburada.com/snopy-x007-usb-cift-titresimli-gamepad/productDetails.aspx?CategoryId=1086&productId=bd999907#tablnk

tavsiye ederim hem rahat oynanıyor hemde fazla pahalı değil

Kardeş bu ürünü Cordless ile bir mi tutuyorsun? Bence yanından bile yaklaşamaz. Resimde görüldüğü kadarıyla ele oturan bir yapısıda yok gibi.

• Kaliteli almak istiyorum yok mu Cordless Rumblepad 2 satan bi yer bilen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrypticNS

Kaliteli almak istiyorum yok mu Cordless Rumblepad 2 satan bi yer bilen?

2-3 gün evelhttp://www.sanalmarketim.com/urun/LOGI.GAME.GP.015/LOGITECH-Kablosuz-Rumblepad-2-Titresimli-Pc burdan aldım şimdi kalmamış:( 110 tl di. yanındada 45 tl lik snoppi
    kablosuz aldım ilk basta pek fark yok gibi geldi fakat kullandıkça rumbelped kalitesini belli etti. snopy nin mesela 1-2 dk elleme hemen kendini kapatıyo sonra arkasından on-off yapmak zorunda kalıyosun:)

• daha iyisi çıkana kadar en iyisi Rumblepad 2
  • bi de alacak yer bulabilsek, hazır indirim varken alırdık
  • merhaba,

bu ürünü satan bir yer bulabilen varmıdır? ben mac ile kullanacağım.
  • Arkadaşlar logitech rumplead 2 pes de titreşim çalışıyor mu? Bende çalışmıyor işletim sistemi vista. Ne yapmam lazım?
  • Bende Logitech'in buna yakın bir modelini kullanıyorum, 3 yıldır hala ilk günkü gibi
  • Bu ürünü vista 64 bit'te kullanan var mı ? Otomatik olarak tanır fakat beraberinde gelen yazılımı yükleyince çoğu oyuna destek veriyormuş. 64 bit işletim sistemiyle kullananlar biraz yorumlayabilir mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: minimalist

Arkadaşlar logitech rumplead 2 pes de titreşim çalışıyor mu? Bende çalışmıyor işletim sistemi vista. Ne yapmam lazım?

Birlikte gelen cd'yi kurdun mu? Ben de vista kullanıyorum ve titreşim bende de yok hiç bir oyunda. Ya cd'yi kuramamıştım yada üşenip kurmamıştım hatırlamıyorum..
  • kablosuz rublepad 2 yi winamp, power dvd,... da uzaktan kumanda olarak kullanabildiğinizi biliyor muydunuz?
  • Hangisini tavsiye edersiniz acaba...

Fikirlerinizi öğrenebilirmiyim?

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ

• Analog ile oynamayı biliyorsan ve ellerin terliyorsa chillstream al. Yok ben kullanamam analog futbol mutbol kascam diyorsan rumblepad 2 al.
  • arkadaşlar sinirimden geçen hf Cordless RumblePad 2 paramparça ettim güzelim aleti, 3 sene önce maviden almıştım şimdi bulamıyorum ist.da nerden alabilirim? ya da bu ürünün yeni modeli falan mı çıktı bunu bulamıyoruz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladex -- 24 Nisan 2009; 12:53:22 >
  • Bende arıyorum bu aletten ama hiçbir yerde bulamadım her tarafta kapış kapış gitmiş sanki varmı stoğunda olduğunu bildiğiniz biryer acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ladex

arkadaşlar sinirimden geçen hf Cordless RumblePad 2 paramparça ettim güzelim aleti, 3 sene önce maviden almıştım şimdi bulamıyorum ist.da nerden alabilirim? ya da bu ürünün yeni modeli falan mı çıktı bunu bulamıyoruz??

hocam biz bulamıyoruz sen paramparça ediyorsun

ben bi ara 3-4 hafta aradım, hiçbir yerde yoktu stoklarda, chillstream aldım. oda güzel ama cordless rumblepad2 nin yerini tutmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: linkin_park20

quote:

Orjinalden alıntı: ladex

arkadaşlar sinirimden geçen hf Cordless RumblePad 2 paramparça ettim güzelim aleti, 3 sene önce maviden almıştım şimdi bulamıyorum ist.da nerden alabilirim? ya da bu ürünün yeni modeli falan mı çıktı bunu bulamıyoruz??

hocam biz bulamıyoruz sen paramparça ediyorsun

ben bi ara 3-4 hafta aradım, hiçbir yerde yoktu stoklarda, chillstream aldım. oda güzel ama cordless rumblepad2 nin yerini tutmuyor

Kadıköy yazıcıoğlu karşısında var

• karşısında gold var doğru mu??
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.