Şimdi Ara

Gameloft, web mağazası üzerindeki Android oyunlarında indirime gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Uygulama Haber >> Gameloft, web mağazası üzerindeki Android oyunlarında indirime gitti
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3950 Mesaj

Mobil platformun başarılı geliştiricilerinden Gameloft, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı şerefine web mağazası üzerinden yayınladığı Android oyunlarının tümünde indirime gitti.

Bir milli bayram için ilk kez web mağazası üzerinde bir indirim kampanyası düzenleyen Gameloft, ücretli yapımlarının tümünü 4 TL'den mobil oyuncular ile buluşturuyor. Kısa bir süreli bu indirim kapsamında Modern Combat 4: Zero Hour, Gangstar Rio: City of Saints ve Wild Blood gibi yapımların indirimli olarak sunulduğunu belirtelim. 

Gameloft'un Android kullanıcıları için sunmuş olduğu kısa süreli indirim listesine Gameloft Store üzerinden buradan ulaşabilirsiniz.

|
    |

• Binbaşı
    1132 Mesaj
    ios a bedava android e indirimli 4 tl oldumu şimdi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    Lan iosta bedavaya veriyor nova 3 falan bizde indirim o kadar dalgs geçirdik iphonela paralı diye simdiki halimize bak Google hic bir sey yapma izle sadece sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: -Deltoid-

Lan iosta bedavaya veriyor nova 3 falan bizde indirim o kadar dalgs geçirdik iphonela paralı diye simdiki halimize bak Google hic bir sey yapma izle sadece sen

|
    |
    blackmarkt

• Yarbay
    3024 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Deltoid-

|
    |
    |
    |

I LOVE THIS GAME
  • Yarbay
    3078 Mesaj
    Gameloftun androide verdiği önem buradan da belli oluyor.donanımsal olarak ıphone 5ten yüksek cihazlar gameloft Oyunları'nda kasıyor.Umarım bir gün geleceğin teknolojisinin ihsâda değil de androidde olduğunu anlar da biraz çabalar androidde için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AggressiveGamer -- 19 Mayıs 2013; 16:14:34 >
    |
    |

Breaking Bad|Dexter|HIMYM|The Mentalist|Monk|Supernatural|The Walking Dead|Under The Dome|Family Guy|Fringe|Arrow|Prison Break

İlk 3 Listem: 1)Breaking Bad 2)Prison Break 3)Dexter
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaslar iki oyun satin alaym dedim.resmen kandirildim tek boyutlu oyunlar geliyor satin aldiginiz zaman.modern combat 4 le dark knight rises i almistim.nasil olabilir hala aklim almiyor

HD versiyonunu alacaktin geçmiş olsun hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

blackmarkt

aynen şuana kadar para vermedim hiç bir oyuna
    |
    |

BMW X6 4.0d xDrive Beyaz

███████████████
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    x peria j var mortal kombat 4 ü yüklemek istiyorum birisi anlatabilir mi acaba ?
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.