Şimdi Ara

GameEkstra İade Kabul Etmiyoruz - KARAR LEHİME ÇIKTI - PARAMI ALDIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
3.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keske okudugunuzu anlasaniz.Ulkemizde en buyuk sorun bu; insanlarin okudugunu anlamamasi.Gelen kdv aws ye geliyor yani amazon web services.Internete yazarak aws nin ne olduguna bakabilirsiniz.Yani amazondan alacagini fiili esyalara kdv yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

neye dayanarak burda milleti amazona yonlendiriyorsun.ben bundan 2 ay once amazondan 1080 ti satın aldım.10 gun sonra kutudan 1050 ekran kartı geldi. geldi.75 tl kargo ucreti odeyerek geri gonderdim.(monitor kac 75 tutar bilemiyorum.)ekran kartı ellerine ulaştı.inceleme yapıcaklarını soylediler.bende tamam dedim.inceleme sonucunda biz size dogru urun gondermisiz dediler.yani 1080 ti yerine 1050 gonderimini kabul etmediler.yani ilk başta gitti 4000 tl param dedim.allahdan forumda amazonda baska yerlere mail atarak olayin incelenmesini istedik.ve inceleme oldukdan sonra paramı ancak oyle alabildim.yani senin o cok ovdugun amazon da artık oyle işler al gulum ver gulum işlemiyor.kutusundan değiştirilmiş işlemciler.jilatini acılmış kutusu acılmış ekran kartları, dolandırıcıların ugrak yeri oldu amazon artık.ustelik bu dolar farki ve 1 mayisda yeni vergi sistemi ile amazon da artık tr deki urunden pahalıya geliyor.

vatan icin ucuz yer diyemeyiz.kampanya takip etmen lazım.ancak vatanin bir ozelligi var aldıgınız urun de olu pitsel ve ışık sızması cıkması durumunda hemen oracıkda yeni kutu actırıyorsunuz.baska hicbir bilgisayar magazasında yapılmayan bir işlem.başka biyerde olu pitsel cıkması durumunda garantiye gidiyor.15 20 gun bekliyorsunuz eger onay verirlerse yeni kutu alıyorsunuz.birde onda da cıkması durumunda bu işlem devamli uzuyor.ben asus pg279q monitor alirken 3 modelde de olu pitsel cıktı.hic gıkları cıkmadan 4. kutuyu actılar o saglam cıktı.baska hangi firma yapar bunu.gidin kazıklanın ozaman diyorsun valla 50 60 gun geri iadem yatıcakmı yatmıycakmı diye beklemenin stresini bilirmisin sen? varsın cebten 50 100 fazla cıksın kafam rahat olsun.sanki kazıklanınca 500 tl kazıklaniyoruz.arada cok bi fark yokki artık.

Alıntıları Göster
    Amazon'dan ürün alırken, Amazon'un sattığı ve kargoladığı ürünlerden alırsan sorun olmaz. Ben 10 Bin TL'lik PC topladım. Bir sıkıntı yaşamadım.
    Muhtemelen, siz, satıcısı Amazonun kendisi olmayan ürünlerden almışsınız. Bunlara amazonun kendisi zaten garanti vermiyor. Ama dediğiniz gibi yine de ona rağmen araştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BalistikBomba

Amazon'dan ürün alırken, Amazon'un sattığı ve kargoladığı ürünlerden alırsan sorun olmaz. Ben 10 Bin TL'lik PC topladım. Bir sıkıntı yaşamadım.
    Muhtemelen, siz, satıcısı Amazonun kendisi olmayan ürünlerden almışsınız. Bunlara amazonun kendisi zaten garanti vermiyor. Ama dediğiniz gibi yine de ona rağmen araştırıyor.

Alıntıları Göster
    yav arkadaş.amazon babanın magazasımı anlamadım.bi tek sen akıllısında bizmi salagız.nerden aldıgımızı bilmiyormuz.amazon un deposundan amazonun sattıgı ürün den aldık elbette.burda millete yanlış bilgi vermeyi kes..amazon belki dunyanın en büyük alışveriş sitesi olabilir.ancak ak kaşık da degil.amazon.de de bir amazon calısanı ile gorustugumde amazon un deposundaki personelinde kutuların icindeki ürünleri caldıgını ,değiştirdigini soyledi.amazon bir turlu bunun onune gecemedi dedi.avrupadaki amazonun deposunda bile gunde 100 lerce boyle vakayla karşılasıyoruz dedi ve ekledi amerikadaki depoyu dusunemiyorum bile dedi.burda senin gibiler yuzunden amazonu ovuyorsunuz.millette size guvenip alışveris yapiyor. icinden degiştirilmiş işlemciler.kullanılmış urunler. kolinin icindeki mali alip daha dusuk versiyonunu koymalarla karsılasıyoruz.amazon paramı veriyor sana ne yapiyor anlamiyorumki.

• quote:

yav arkadaş.amazon babanın magazasımı anlamadım.bi tek sen akıllısında bizmi salagız.nerden aldıgımızı bilmiyormuz.amazon un deposundan amazonun sattıgı ürün den aldık elbette.burda millete yanlış bilgi vermeyi kes..amazon belki dunyanın en büyük alışveriş sitesi olabilir.ancak ak kaşık da degil.amazon.de de bir amazon calısanı ile gorustugumde amazon un deposundaki personelinde kutuların icindeki ürünleri caldıgını ,değiştirdigini soyledi.amazon bir turlu bunun onune gecemedi dedi.avrupadaki amazonun deposunda bile gunde 100 lerce boyle vakayla karşılasıyoruz dedi ve ekledi amerikadaki depoyu dusunemiyorum bile dedi.burda senin gibiler yuzunden amazonu ovuyorsunuz.millette size guvenip alışveris yapiyor. icinden degiştirilmiş işlemciler.kullanılmış urunler. kolinin icindeki mali alip daha dusuk versiyonunu koymalarla karsılasıyoruz.amazon paramı veriyor sana ne yapiyor anlamiyorumki.

Alıntıları Göster
    Bak. Konuyu boşver şimdi. Seninle aramızda medeniyet ve yüzyıl farkı var. Kelimelerin ve üslubun tamamen vahşi ve saldırgan. Konu hakkında ısrar etmiyorum. Önce diyalog ve iletişim kurabilecek medeniyet ve olgunluğa eriş sonra yine konuşuruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bak. Konuyu boşver şimdi. Seninle aramızda medeniyet ve yüzyıl farkı var. Kelimelerin ve üslubun tamamen vahşi ve saldırgan. Konu hakkında ısrar etmiyorum. Önce diyalog ve iletişim kurabilecek medeniyet ve olgunluğa eriş sonra yine konuşuruz.

Alıntıları Göster
    arkadaş verecek cevapbım yok demiyorsunda laga luga laf ediyorsun.görende ingiliz kraliyet ailesiyle muhattap oluyorsun zanneder.boyle şişkin ,kendini begenmiş üstün gorenle asıl benim işim olmaz.sana kendini bulutların ustunde gordugun ortadamda saglık mutluluk dilerim.sayın ingiliz kraliyet hazretleri.

• quote:

Alın da kazıklanın o zaman. Keyif sizin.
    millete konuşma dersi vericegine once alıntıladığım yukarda başkasına yazdıgın yazıyı düzelt once.uslup ve medeniyetten yüz yıl önceki arkadasım.kazık mazık ne güzel medeniyetmiş
  • quote:

millete konuşma dersi vericegine once alıntıladığım yukarda başkasına yazdıgın yazıyı düzelt once.uslup ve medeniyetten yüz yıl önceki arkadasım.kazık mazık ne güzel medeniyetmiş

Alıntıları Göster
    Bak değerli arkadaşım. İnsanlarla diyalog kurarken olabildiğince sakin, serinkanlı olmakta fayda vardır.
    Zaten medeniyet de bunu gerektirir. Bizim konuştuğumuz konu, öyle celallenecek bir konu değildir. Sen görüşünü yazarsın, ben fikrimi söylerim, burayı okuyanlar da istediği yorumu baz alarak ona göre davranır.

Allah muhafaza, seninle trafikte herhangi bir anlaşmazlık durumunda karşı karşıya geldiğimizi düşünsene, sen her şeye böyle atarlanırsan, celallenirsen, yol verme olayında direk gidip levye, sopa vs gibi şeyler ararsın.
    Çare basit: Diyalog, medeni, kibar, hoşgörülü bir diyalog!

Bunu başarabildiğimizde, bunu yapabildiğimizde inan bana bu ülke çok daha güzel bir yer olacak.

• quote:

Bak değerli arkadaşım. İnsanlarla diyalog kurarken olabildiğince sakin, serinkanlı olmakta fayda vardır.
    Zaten medeniyet de bunu gerektirir. Bizim konuştuğumuz konu, öyle celallenecek bir konu değildir. Sen görüşünü yazarsın, ben fikrimi söylerim, burayı okuyanlar da istediği yorumu baz alarak ona göre davranır.

Allah muhafaza, seninle trafikte herhangi bir anlaşmazlık durumunda karşı karşıya geldiğimizi düşünsene, sen her şeye böyle atarlanırsan, celallenirsen, yol verme olayında direk gidip levye, sopa vs gibi şeyler ararsın.
    Çare basit: Diyalog, medeni, kibar, hoşgörülü bir diyalog!

Bunu başarabildiğimizde, bunu yapabildiğimizde inan bana bu ülke çok daha güzel bir yer olacak.

Alıntıları Göster
    hocam daha fazla uzatmaya gerek yok.baska konulardaki yorumlarınızıda gordum.uni mezunuyum.kimse kimseye ders vermemeli.merak etmeyin.aracımda levye yok.kornaya bile basmam.sinirli insanın biran once oradan uzaklaşana kadar kenara ceker beklerim.canımı yolda bulmadım bu ulkede.

• 2 haftayı geç 19 gün oldu tebligat hala ortalıkta yok.Yarın zaten son sınavım var memlekete dönüyorum artık.Artık gidince kaymakamlıktan öğrenirim fakat işlem yapılabilmesi için tebligat şart mı yoksa yardımcı olurlar mı?
  • ne cektiniz be hocam.iyi sabrınız varmış.
  • Teşekkürler Biz çektik başkaları çekmesin

Bu arada annemi farklı bir şey için aradığımda tebligatın bugün geldiğini öğrendim.Tebligatı yurduma bekliyodum,başvuru formunda tebligat adresini yurdumun adresi olarak yazmıştım fakat ikametgah adresime gitmiş eğer sizinde böyle bi durumunuz varsa haberiniz olsun.

Yarın eve sağ salim varırsam tebligatın fotoğrafını felan paylaşırım fakat sonucu sormadım biraz daha heyecan olsun
  • Leopard2A6 kullanıcısına yanıt
    Hocam kisisel bilgi iceren yerleri kapatıp paylaşırsaniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalllbrother -- 5 Haziran 2018; 19:56:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard2A6

Teşekkürler Biz çektik başkaları çekmesin

Bu arada annemi farklı bir şey için aradığımda tebligatın bugün geldiğini öğrendim.Tebligatı yurduma bekliyodum,başvuru formunda tebligat adresini yurdumun adresi olarak yazmıştım fakat ikametgah adresime gitmiş eğer sizinde böyle bi durumunuz varsa haberiniz olsun.

Yarın eve sağ salim varırsam tebligatın fotoğrafını felan paylaşırım fakat sonucu sormadım biraz daha heyecan olsun
    hocam vallahi billahi senin icin bu konuyu gorunce uzuluyorum.hani ne sen bizi tanırsın ne biz seni.ancak bizden veya benden sunu yapıcaz destek olurmusunuz bu firmaya karsı dersen gozum kapalı ben yanındayım.cunku bu firma ile bende muhattap oldum.duyduklarımı burdaki insanlara aktarmaya calıstım agzınız acık kalır o derece.

sanki bir teror orgutu elemanı gibi biz tc kanunlarını tanımıyoruz elinizden ne geliyorsanız yapın alabiliyorsaniz alin paranizi deyip telefonu suratima kapatadan bir firma.

benim merak ettigim istanbulda oturan ve bu firma tarafindan magdur edilen ve dişli birisi cıkıpda senmisin benim paramı vermiyen deyip yanlarına giden cıkmamışmı hic.durum o derece cunku.tam haber lik.

bazen arayip diyesim geliyor vatandasın monitorunu veya parasını neden vermiyorsunuz serefsizler diyesim geliyor ama size danısmadan bişeyde yapmak istemiyorum.sizde gayet efendilinizi sabrınızı tutarak bekliyorsunuz.sizde haklısınız gerci.dogru yollara basvuruyorsunuz.ancak ulkenin bulundugu durum ve gecim dertleri dusunuldugunde bu cihazlara az para vermiyoruz.avrupadaki insandan 3 katı fiyat veriyoruz urunlere.

• @AlihanAtas Merak etmeyin zaten öyle yapıcam teşekkürler

@hsngencer İlk önce Allah razı olsun çok teşekkür ederim Layıkıyla yerine getirilmese de sonuçta hak var hukuk var elimizden başka bişey gelmiyo.Dediğiniz gibi adamlar kanunu tanımadıklarını söylüyolar bu insanlara bağırıp çağırsakta politikalarından vazgeçeceklerini sanmıyorum.Elimizden gelecek olan tek şey insanlara firmayı ve başına gelebilecekleri anlatmak.Onda da ne kadar başarılı oluruz meçhul ama olsun
  • KONUYA YAZAN HERKESİ ETİKETLİYORUM.OLAY İLK MESAJDA

Edit : Etiketlediğim kişiler eskisi gibi gözükmüyor fakat inşallah etiket atılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leopard2A6 -- 7 Haziran 2018; 0:44:16 >
  • Hocam karari firmaya bildirdinizmi? Para iadeside sikintili.onuda yapmiyorlar veya cok ugrastiriyorlar.

• Bana karar çıkarsa parayı veririz demişlerdi.Olmadı icraya veririm
  • Bir Edit daha Tebligatın teslim alınıp alınmadığını sormak için aradığımda kim olduğunu bile sormadan hayır almadık diyip kapattılar.Bende sormak için kaymakamlığa geldim ve 11 Haziran'da teslim alındığını öğrendim.Her neyse tekrar aradım müşteri hizmetlerini ve o işlere bakan elemanın cuma günü geleceğini söylediler.Bende süreci daha fazla uzatmanak için tamam dedim kapattım şimdi cumayı bekliyorum.Cuma da başlarından savarlarsa icra takibine başlıcam artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leopard2A6 kullanıcısına yanıt
    Cuma bayram yalnız, kapalıdır büyük ihtimal. Muhtemelen başlarından savmışlar. İşi bu raddeye getiren firma icraya vermeden ödemez gibi duruyor. Tavsiyem olabildiğince her tür ortamda bu tür firmalar ifşa etmeniz.
  • daryusdaryus D kullanıcısına yanıt
    Aklıma geldi fakat özel firma sonuçta bakalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.