Şimdi Ara

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
11
Favori
17.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Konuyu editledim, kusura bakmayın benim hatam.
  • +1 Türü pek sevmem ama desteklemiyorum. Sonuçta bir oyun Türkçe olacak. Takip ediyordum bayadır Her şeyin sonunda bir de enis kirazoğlu paylaşmış bu kampanyayı-isteği helal olsun ilk defa işe yaradı dedim. Youtubedaki yorumların çokluğu-steamde aynı şekilde bu iş bence hallonulmuştur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enis Kirazoğlu yeni videosunda kampanyamızdan ve isteğimizden bahsedip oyunculara bu konuda bilgi vermiştir. Kendisine sesimiz olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz konu 03:00'da başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Enis Kirazoğlu yeni videosunda kampanyamızdan ve isteğimizden bahsedip oyunculara bu konuda bilgi vermiştir. Kendisine sesimiz olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz konu 03:00'da başlıyor.

Enis Kirazoğlu 753 bin abonesi olan bir arkadaş. Steam kullanan aboneleri oyunu istek listelerine eklerseler bu iş olur kanımca. Aynı duyarlılığı 1,08 milyon abonesi olan Easter GamersTv ve 997 bin abonesi bulunan pintipanda dan da bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UPPP
  • Turuncu Levye'de bu konu hakkında bir haber yapıldı...

https://www.turunculevye.com/gamedec-icin-turkce-dil-destegi-kampanyasi-baslatildi/

İstek listesine eklemeniz ve ekletmeniz hala bir numaralı önceliğimiz!

Gelişmeler için Ağustos sonunu bekleyin...

• TackleBarry kullanıcısına yanıt
    Çok İyi Haber Umarım Başka Mecralarda'da Bu Kampanyayı Duyurabiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcangurleyen

Çok İyi Haber Umarım Başka Mecralarda'da Bu Kampanyayı Duyurabiliriz..
    Ulaşmak sizin elinizde, oyuncular olarak güç sizin elinizde, bunu hep unutuyorsunuz. Ben tek başıma sizler desteklemeden hiçbir şey yapamam. Konuyu Twitter'dan ve Mail yoluyla ulaşamadığım yayıncılara ulaştırabilirsiniz.

• Devam arkadaşlar şu ay içinde sıkı tutalım işi hadi
  • 12 hesapla istek listeme ekledim.
  • Var mı bir gelişme?

• RPG ile pek aram olmasada oyunlarda Türkçe dil desteğinin bulunması sevindirici birşey. İleriye dönük olarak bu sistemin yaygınlaşması belki bir gün Rockstar , EA yada Activision ve benzeri büyük firmaların oyunlarına Türkçe dil desteğini getirmesine öncü olabilir. Ben de aldım istek listeme.
  • HakanYüksel kullanıcısına yanıt
    Hocam rpg yemegin tuzu gibidir. :D Oyun dünyaasında rpg oyunu olmasaydı ben ne sistem yenilierdim ne de oyun oynardım herhalde.
    İstek listeme ekledim. Baldur's gate 3 te çıkacak aslında yakında esasen ona bir şeyler yapmalıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunefetr

Hocam rpg yemegin tuzu gibidir. :D Oyun dünyaasında rpg oyunu olmasaydı ben ne sistem yenilierdim ne de oyun oynardım herhalde.
    İstek listeme ekledim. Baldur's gate 3 te çıkacak aslında yakında esasen ona bir şeyler yapmalıyız.
    RPG düşmanı değilim tabi ki Özellikle Witcher serisi ve Risen'den sonra şöyle bir kafa uzatıp bakayım dedimde, Baldur's Gate, Blackguards gibi iyi yapımlar varmış. Bu oyunlarıda oynamadan olmaz şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Var mı bir gelişme?
    Ağustos sonu gelişmeleri ileteceğim.

• Yapımcı firmaya acıdım. Bu istek listesine ekleyenlerin kaç tanesi alacak acaba? Türkçe ekledikleri tek ve ilk oyun olur.
  • Güncel

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.